TEST: NIVEA Tónovacie očné krémy v hubke CELLULAR 3v1

Koľkokrát ste sa zobudili a pri pohľade do zrkadla ste mysleli, že sa vrátite späť do postele, aby ste dospali noc a zbavili sa unaveného vzhľadu? Všetky mamičky na materskej mi dajú za pravdu, že niekedy noci bývajú ťažké. Rastúce zuby dokážu potrápiť nielen dieťa, ale aj rodičov. A rovnako tak aj každá chorôbka.

Prebdená noc dá o sebe vedieť kruhmi pod očami. Avšak, ďakujeme tým, čo vymysleli dekoratívnu kozmetiku a hlavne korektory. Farebné korektory dokážu zamaskovať viditeľné rozšírené žilky, červené fliačiky na pleti, pigmentové škvrny, vyrážky a rovnako tak aj kruhy pod očami.

Značka Nivea prišla s novými korektormi – prináša nám tónovacie očné krémy v hubke, ktoré majú hneď 3 účinky. Nielenže dokážu zamaskovať nedokonalosti na pleti, ale hneď aj pokožku pod očami hydratujú. My sme sa na nich pozreli bližšie.

Pozri aj: Nová generácia starostlivosti pre omladenie pleti s najúčinnejším radom CELLULAR Expert Lift

Nivea korektor

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Tónovacie očné krémy v hubke 3v1

Dodanie sviežeho a prirodzene rozžiareného vzhľadu vašim očiam kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete nikdy nebolo jednoduchšie. Nové NIVEA Tónovacie očné krémy v hubke CELLULAR 3v1 kombinujú 3 benefity:

  • prirodzené krytie tmavých kruhov,
  • 24h hydratáciu,
  • redukciu jemných liniek a vrások okolo očí.

NIVEA Tónovací očný krém v hubke CELLULAR 3v1 prichádza v dvoch odtieňoch: svetlý a stredný. Svetlý krém obsahuje svetlejšie pigmenty, v strednom odtieni nájdete pigmenty tmavšie. To preto, aby ste si mohli vybrať ten pravý, ktorý najlepšie sadne vášmu odtieňu pleti.

Pozri aj: NIVEA MagicBAR: Jemné, dôkladné a udržateľné - váš nový spôsob čistenia pleti

tónovací krém Nivea

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Aké sú nové tónovacie krémy od značky Nivea?

Odkedy som sa stala matkou, veľmi dobre viem, aké dokážu byť dlhšie spánky vzácne. Únava sa tak rázom dokáže podpísať pod môj vzhľad. Preto bez make-upu a korektoru nedokážem vôbec existovať. Nové korektory mi tak prišli vhod.

Zo všetkého najviac oceňujem aplikátor a spôsob aplikácie. Aplikátor s hubkou a jednoduchá aplikácia click&go je za mňa tá najlepšia „vychytávka“ aká existuje. V podstate korektor v tvare pera s hubkou sa používa jedná radosť. Stačí párkrát stlačiť a aplikovať.

Korektor je úplne jemnučký, ľahko sa nanáša a zapracováva. Môžete ho zapracovať samotnou hubkou alebo prostredníctvom prstov. Ja používam štetce, takže na zapracovanie používam práve tie. Korektor je ľahký, jemný a veľmi príjemný. Skvelé je, že v sebe kombinuje kvázi aj hydratačný krém, a tak ho pod korektor nemusíte vôbec aplikovať.

Tónovací očný krém – presne názov vystihuje to, čo od neho očakávať. Nie je to ten ťažký hutný korektor, ktorý zamaskuje úplne všetko a na pleti viac-menej pôsobí ako maska. Práve naopak, nie je taký ťažký a plne krycí. Skôr od neho očakávajte zjednotenie očného okolia, jeho rozjasnenie a príjemnú hydratáciu. Ak nepatríte k tým, ktoré majú výrazné tmavé kruhy pod očami, tak si tento korektor určite zamilujete.

Galéria - Nivea tónovacie očné krémy

6 komentárov
Veronika Kupcová

Veronika Kupcová

16.01.2023 08:40

Ja som skúšala ten tmavš íodtieň. Farba mi pekne sadla. Oceňujem hlavne že sa nevpíja do očných vrások. Keď ponáhľam je to super pomocník.

Vaše meno:

Simona Káčerová

Simona Káčerová

17.01.2023 14:49

Vyzerá zaujímavo. Určite ho vyskúšam nakoľko dekoratívka aj pleťovka Nivea mi sedí.

Vaše meno:

Janka Komadova

Janka Komadova

19.01.2023 20:08

Na Niveu nedám dopustiť používam ju xx rokov a mam ten tmavší odtieň som maximálne spokojná

Vaše meno:

Helena Vojteková

Helena Vojteková

07.02.2023 13:38

hneď na prvú vetu: Koľkokrát ste sa zobudili a pri pohľade do zrkadla ste mysleli, že sa vrátite späť do postele, aby ste dospali noc a zbavili sa unaveného vzhľadu?
odpovedám: veeeeľmi často, neznášam ranné vstávanie do práce, najradšej by som ho v živote zrušila, pripraviť deti do školy, škôlky a potom nejako popritom aj seba, čo sme si to my ľudia vymysleli, vstávať za tmy...ani deťiom sa vôbec nechce....ale teraz reagujem aj na článok-určite túto novinku vyskúšam :-)

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

08.02.2023 14:02

super

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

02.04.2023 07:45

Aplikátor s hubkou je dobrý pomocník pri líčení

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE