TEST: Oriflame Colourbox Kiss Me rúž na pery

Rúž na pery je pomyselnou čerešničkou v celkovom vzhľade dokonalého líčenia. Nedokážem si predstaviť nalíčené oči, makeup na pleti a nahé pery.

 

Voľba odtieňa rúžu a jeho nanášanie na pery je bodkou v líčení mojej tváre. Ak som kládla dôraz na oči, volila by som skôr jemnejší nude rúž, aby som nevyzerala ako atrakcia z cirkusu. Ak je líčenie mojich očí neutrálne, jemné a zemité, vtedy volím podľa nálady, buď výrazné pery alebo líčenie tón  v tóne.

 

Dnes vám predstavím z každej kategórie líčenia mojich pier jedného pomocníka. Spoločným je fakt, že oba rúže pochádzajú z limitovanej kolekcie Oriflame Colourbox Kiss Me.

 

Testovali sme: Oriflame Feminelle utišujúci intímny gél

Oriflame Colourbox Kiss Me rúž na pery

Zdroj: Shutterstock®

Oriflame rúž na pery Colourbox Kiss Me

Tento Valentín hrajú hlavnú úlohu vaše pery. Pohrajte sa s rúžmi Colourbox a nájdite ten najzvodnejší. Pripravili sme pre vás špeciálnu edíciu rúžov v nových zvodných odtieňoch a zábavnom balení. Potešte niekoho výnimočného rúžom z limitovanej edície Colourbox Kiss Me. Pre dokonalý efekt ich doplňte ceruzkami na pery Colourbox.

 

Testovali sme aj: Discover New Zealand Tranquility sprchovací gél

Oriflame rúž na pery Colourbox Kiss Me

Zdroj: Shutterstock®

Limitovaná kolekcia rúžov Colourbox svojím obalom napovedá, že sa jedná o Valentínsku edíciu. Na bielom podklade vrchnáčika skvelo vyniknú ružové pusinky a srdiečka. Niekomu sa môže takýto obal zdať detský, gýčový, no na mňa pôsobí veľmi milo.

 

Vo Valentínskej edícii nájdete v ponuke päticu produktov. Od jemných nude odtieňov, až po sýty červený. Konzistentne sú rúže príjemne krémové, nevysušujú pery, miestami až máte dojem, akoby ste si na pery nanášali balzam. Pigmentácia rúžov je dostatočná, avšak výdrž zaostáva za týmito skvelými vlastnosťami.

 

Testovali sme: Oriflame Colourbox Confetti Collection – trblietavý rúž

Colourbox Kiss Me rúž na pery

Zdroj: Shutterstock®

Rúže sú perfektné, krémové. Pery krásne hydratujú, obalia do akéhosi mäkkého vláčneho pocitu. Pigmentácia rúžov je výrazná. V prípade červeného odtieňu Soft Crimson je rúž pekne pigmentovaný, v druhom recenzovanom ružovkastom Shimmering Blush na povrchu viac vyznievala perleťová zložka rúžu.

 

Pri sýtejšom odtieni som si všimla, že sa rúž viac rozpíja a určite odporúčam použiť aj kontúrovaciu ceruzku. Tým, že sú rúže z kategórie lacnejších a aj ich konzistencia je balzamová, ma ani neprekvapila menšia výdrž. Rúž sa jedením, pitím, či bozkávaním stráca z pier. Na denné nosenie super, no ak potrebujete rúž, ktorý vám vydrží počas celého večera, siahnite skôr po Giordani Gold rúžoch, ktoré vám taktiež ponúka Oriflame.

 

Testovali sme aj: Oriflame The ONE Brush Stroke očná linka

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

15.02.2018 12:34

Vytvára pekný efekt na perách..

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

16.02.2018 14:04

krasne jarne farby

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

16.02.2018 18:07

pekné príjemné farby

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

20.02.2018 12:37

super farby

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

25.02.2018 14:13

mám radšej kvalitnejšie rúže...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.10.2019 22:02

Pekné farby a cenovo dostupné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE