TEST: Oriflame The One obojstranná ceruzka na oči

Vyčarujte si farebné líčenie aj v zime. Dajte farbám zelenú a trošku sa odviažte. Značka Oriflame prišla s novou kolekciou plnou živých odtieňov. 

 

Na takéto farebné líčenie sa ideálne hodí novinka The One obojstranná ceruzka na oči od značky Oriflame. Chcete vedieť, či sa skutočne oplatí vyskúšať ich? Dočítate sa nižšie v našom teste.

Oficiálny popis

Prebuďte umelkyňu ukrytú vo vašom vnútri a pohrajte sa s farbami vďaka obojstrannej kajalovej ceruzke. Výrazne pigmentované odtiene sa ľahko kĺžu. Môžete ich jemne rozmazať a vytvoriť si tak vzhľad podľa momentálnej nálady. S bohatými sýtymi farbami si v okamihu vyčarujete neprehliadnuteľné líčenie. Výborne sa kombinujú s Paletou očných tieňov The ONE.

Oriflame obojstranná ceruzka testovanie

Zdroj: Shutterstock®

Tentoraz tu nemáme žiadnu automatickú ceruzku, ale starú dobrú klasiku. Drevená ceruzka na oči, ktorú je potrebné orezávať, avšak v obojstrannej verzii. Ja už málokedy používam tieto klasické drevené ceruzky ale zaujali ma ich farebné kombinácie. Sú dosť netypické na zimné obdobie, ale prečo nie.

 

Testu som podrobila odtiene Green Mocha (hnedá a svetlozelená) a Canary Teal (žltá a tmavá zelená). ​Odtieň Canary Teal sa mi zdal od začiatku zaujímavý, netypický a niečím špeciálny. Vyskúšala som ich, a takéto je moje hodnotenie.

 

Odporúčame: Časté chyby pri zdravom stravovaní: Stoja nás kilá navyše!

Oriflame obojstranná ceruzka recenzia

Zdroj: Shutterstock®

Ceruzka je mäkká a ľahko sa nanáša na viečka. Povedala by som, že je vhodná aj pre zrelú pleť a menej pružné viečka. Za čo by som však dala maličké mínus, je spotreba. Mám pocit, že ubúda rýchlejšie oproti ceruzkám, ktoré mám vo svojej zbierke. 

 

Avšak, musím vyzdvihnúť intenzitu farieb týchto ceruziek. Pigmentácia je skvelá. Najviac sú pigmentované tmavé farby (tmavozelená, hnedá). Žltý odtieň ma však tiež milo prekvapil. Dá sa pekne vrstviť, nerobí pruhy, ale vytvorí peknú súvislú linku. Svetlozelená má v sebe dokonca drobné trblietky. Je však najmenej výrazná z týchto štyroch farieb.

 

Mojím favoritom je žltá. Od začiatku som bola na ňu zvedavá a predstavovala som si ju vo viacerých líčeniach.

 

Pozri aj: Oriflame THE ONE Express Lip Crayon

farebná obojstranná ceruzka

Zdroj: Shutterstock®

Oriflame obojstranná ceruzka

Zdroj: Shutterstock®

Bohužiaľ, ceruzky nie sú dlhotrvácne ani vodeodolné. To ma skutočne hnevá, pretože určite by som ich využívala viac, ak by zvolili jednu z týchto verzií. Na viečkach mi vydržia pomerne krátko. Ak si aplikujete bázu pod očné tiene, je to lepšie, no aj tak od toho nečakajte celodennú výdrž. Majiteľky veľmi mastných viečok ich asi neocenia. Avšak myslím si, že je to individuálne. 

 

Ja som im našla skvelé využitie. Používam ich ako podklad pod očné tiene. Tá žltá je na to úplne famózna. Nanesený tieň krásne zvýrazní a v takejto podobe dokonca dlho vydrží. Napríklad, spomínanú svetlozelenú s jemnými trblietkami využívam do kútika oka. Líčeniu to dodá „šmrnc"

farebné líčenie

Zdroj: Shutterstock®

Zhrniem to takto. Plusy sú určite farebné kombinácie, pigmentácia odtieňov, mäkká tuha jednoduchá aplikácia. Mínusom je slabá výdrž a rýchlejšie ubúdanie ceruzky. No ako som spomínala, ako podklad pod očné tiene je úžasná. Ešte viac zvýrazní pigment sypkého tieňa a tým, že sa spoja vydržia dlho na viečku.

 

Na výber máte zo štyroch verzií. Mňa veľmi zaujala oranžová s čiernou  s názvom Orange Raven. Farby týchto ceruziek sú výrazné a zaujímavé. Už len kvôli tým farbám sa oplatí popremýšľať nad ich kúpou.

 

Zaujme ťa: Oriflame štetec na krycí krém a pomôcka na čistenie štetcov

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

3 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

22.11.2017 00:32

Tieto ceruzky nie sú vodeodolné a preto si ich určite nezaobstarám...ale inak práve z Oriflame denne používam vodeodolnú vysúvaciu ceruzku. Som s ňou maximálne spokojná, vydrží dlho a nerozmaže sa. Jediné čo mi na nej vadí je že sa nedá zastrúhať- v tomto sú drevené ceruzky neprekonateľné, s ostrým hrotom sa pracuje najlepšie..

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

23.11.2017 07:41

celkom pekné farbičky, mne by sa páčila hnedá a zelená, namiesto žltej by som asi zvolila béžovú

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

11.12.2017 22:10

nemam rada farebne ceruzky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE