TEST: Revlon Kiss™ Balm - osviežujúci balzam na pery

Pery sú odrazom nášho zdravia. Prejaví sa na nich všetko, čo nás trápi, sú jasným signalizátorom správneho pitného režimu a v neposlednom rade priťahujú pohľady mužov.

 

Okrem pravidelnej hydratácie môžete k ich kráse prispieť aj použitím správnych produktov. Revlon Kiss Balm je nový, hydratačný a údajne aj dlhotrvajúci balzam na pery vyrobený v štyroch farbách.

 

Sľubov nájdeme na jeho obale hneď niekoľko. Priznám sa, práve vďaka tomu slovu "dlhotrvajúci" som bola veľmi zvedavá na túto novinku. Dlhou výdržou sa totiž chváli už toľko značiek, že niekedy sami nevieme, ako dlho nám vlastne daný produkt má vydržať. Uspel tento voňavý zázrak v našom teste?

 

Juicy peach - šťavnatá broskyňa

Revlon Kiss Balm je v zahraničí k dispozícii dokonca až v šiestich farbách/príchutiach a pri pátraní som našla aj siedmu limitovanú vianočnú edíciu s názvom Sugar Plum. Tento nesmierne voňavý balzam by mal na našich perách vydržať údajne až šesť hodín a mal by nás ochrániť pred slnečnými lúčmi za pomoci faktoru SPF 20.

 

Samotná hmotnosť je o niečo menšia ako u konkurenčných produktov a pri jeho cene by som prijala, ak by nám ho nadelili trošku viac. A hoci nie som veľkým fanúšikom ochutených balzamov na pery, po ich otvorení som sa najmä pri kokosovej verzii okamžite ocitla na pláži s miešaným drinkom v ruke. Škoda, že len v mojej mysli. :(

 

Odporúčame: TEST: REVLON - Colorbust - Rúž s efektom balzamu

balzám broskyňa

Zdroj: Shutterstock®

Samotné prevedenie mi mierne pripomína iné hravé produkty, ktoré nájdeme na našom trhu, no obal mi príde určite príjemnejší a možno trošku s retro nádychom. Jedinú obavu mám z vrchnáku. Okrem toho, že sa môže časom poškodiť, čo sa mi zatiaľ stalo pri každom podobnom obale, si musím pri zatváraní dávať pozor, aby som si vrchnákom nepoškodila samotný balzam.

 

Pre niekoho je to možno drobnosť, ale ja nemám rada moje balzamy či rúže poškodené a obal špinavý od samotného produktu. :)

balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

Základom sú vyživené a hydratované pery

Balzam na pery sa vysúva klasickým krúživým pohybom na spodnej strane balenia. Po priložení na pery som okamžite vdýchla už spomínanú krásnu vôňu, ktorá môže byť pre niekoho až príliš prenikavá. To sa rovnako týka aj samotnej príchute. Priznám sa, že som vôbec nečakala až takú intenzitu chutí. Pri broskyňovej verzii je to o niečo jemnejšie a prijateľnejšie, ale tá kokosová verzia "Tropical Coconut" ma dostala. Patrím k veľkým milovníčkam všetkého kokosového, ale toto bolo mierne nad moju hranicu. Chuť bola až príliš sladká, kokos v nej síce je, samozrejme, cítiť, ale tej sladkosti tam mohlo byť o trošku menej.

 

Samotná pigmentácia balzamov Revlon Kiss Balm je určite výraznejšia ako u konkurenčných produktov, najmä pri tmavších odtieňoch. Perám dodávajú šťavnatý vzhľad a jemný lesk, čo je super práve pre letné obdobie. Práve vďaka tomu môže byť neodmysliteľnou súčasťou vašej kabelky napríklad na dovolenke pri mori.

kokosový balzám na pery

Zdroj: Shutterstock®

kokosový balzám

Zdroj: Shutterstock®

Úprimne, zrejme by nikto nečakal, že sa nájde balzam na pery, ktorý by naozaj vydržal až 6 hodín. Najmä ak uvážime, že potrebujeme počas tej doby jesť a piť. Inak tomu nie je ani v tomto prípade a už pri prvých dotykoch s nápojmi a jedlom sa mi balzam bohužiaľ postupne vytratil z pier.

 

Samotná konzistencia balzamu je však veľmi príjemná, na pery sa nanáša naozaj ľahko, nie je lepivá ani príliš mastná. Svoje miesto na trhu a vo vašej kabelke si však balzamy Revlon Kiss Balm určite nájdu práve vďaka zaujímavému výberu farieb a príchutí, ochrane pred slnkom a príjemnej pigmentácii pri niektorých výraznejších odtieňoch. 

 

Odporúčame: TEST: REVLON - Colorstay Moisture Stain lesk na pery

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

12.07.2017 01:10

Balzam na spapanie :).. vyzerá sympaticky ..

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

12.07.2017 08:02

balzamy používam veľmi rada a skúšam stále nové príchute a značky

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

12.07.2017 08:33

hlavne v lete mám dosť vysušené pery... takže balzamy mám skoro v každej kabelke..... striedam a skúšam stále niečo nové a nové...

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

12.07.2017 08:40

tento balzam môže byť super určite ho treba vyskúšať

Vaše meno:

Monika Č

Monika Č

12.07.2017 20:56

Mám rada balzamy ktoré môžem použiť aj ako rúž... vyzerá fajn

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 11:01

nemám rada tieto ovocné balzamy

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE