TEST: Revlon Ultra HD Gel Lipcolor (4 odtiene)

Keď som bola mladšia, moja maminka mi vždy vravievala, že mi rúž vysuší a zničí pery a že ich už nikdy nebudem mať také jemné. 

 

Značka Revlon však prišla na pomoc práve ženám so suchými perami s krásnou kolekciou rúžov Revlon Ultra HD Gel Lipcolor. Nádherné odtiene, ich konzistencia, aplikácia a vôňa vás presvedčia o tom, že nebudete chcieť iný.

 

V určitom smere mala veru moja maminka pravdu. Na trhu dnes bohužiaľ nájdeme niektoré druhy rúžov, ktoré moje pery zakonzervujú do akejsi škrupiny, ktorá mi časom popraská a moje pery vyzerajú ako zem v púšti. Sama som najskôr neverila, že sa naozaj môže nájsť rúž, ktorý splní všetky moje očakávania, ale vidíte. Treba trpezlivo čakať a váš sen sa môže splniť. :) 

 

Ako splnil rúž Revlon Ultra HD Gel Lipcolor moje náročné požiadavky? Pozrite si tento farebný test.

 

Testovali sme aj: TEST: Revlon Kiss™ Balm - osviežujúci balzam na pery

Revlon Ultra HD

Zdroj: Shutterstock®

Dnes sa spolu pozrieme na najnovšiu revolučnú líniu Revlon Ultra HD Gel Lipcolor. Sľuby a pozitíva, ktoré nám Revlon prináša, vo mne vzbudili poriadnu dávku zvedavosti. Rúž Revlon Ultra HD má údajne farebné pigmenty zapracované do ľahkej gélovej konzistencie, čo má spolu s výnimočnými ingredienciami priniesť efekt v podobe hydratovaných pier, krásneho lesku a neodolateľnej farby. Slová sú to veľké a pri mojich rôznych skúsenostiach som tento dizajnovo naozaj krásny rúž brala do rúk s opatrnosťou. 

 

Čo sa balenia týka, nemám absolútne žiadne výhrady. Jednoduché, elegantné, úzke spracovanie, akurát vhodné do kabelky alebo ako milá dekorácia vášho kozmetického stolíka. Čo viac si môžeme priať?

 

Pri otváraní rúžu Revlon Ultra HD Gel Lipcolor ma už mierne opantávala nedočkavosť. Získať totiž do svojej zbierky rúž, ktorý by moje pery hydratoval, nevysušoval, chránil a zároveň im dodal dlhotrvajúce sfarbenie a lesk, no to by bola hotová výhra v lotérii! :)

 

Už moje úvodné pozitívne slová vám museli naznačiť, že tento test sa nebude niesť v znamení negatív. Pri prvom dotyku s mojimi perami som totiž okamžite vedela, že ja a Revlon Ultra HD budeme najlepší kamaráti.

 

Testovali sme aj: Revlon tyčinky - pre rozjasnenie, líčka a kontúrovanie

odtiene Revlon Ultra HD

Zdroj: Shutterstock®

farby Revlon Ultra HD Gel Lipcolor

Zdroj: Shutterstock®

Odtieň 760 HD Vineyard - Môj osobný víťaz

Jedným z bonusov tohto výnimočného rúžu je jeho vôňa. Revlon Ultra HD Gel Lipcolor vonia sladko, ale nevtieravo a po jeho ovoňaní máte naozaj chuť ho zjesť.

 

Ja som pre vás pár týždňov testovala niekoľko odtieňov: 735 HD Sunset, 710 HD Desert, 760 HD Vineyard a 705 HD Dawn. Mojou srdcovou záležitosťou sa stal rúž v odtieni 760 HD Vineyard.

 

Drobnosť, ktorá ma potešila hneď na úvod, je aj spracovanie jeho otvárania a zatvárania. Pri vysunutí a zasunutí totiž pocítite a započujete jemné kliknutie, čo je dobré z jedného dôvodu. Pokiaľ rúž nezasuniete úplne, môže sa vám stať, že si ho vrchnákom ľahko poškodíte.

 

Aby sme sa ale dostali už k samotným rúžom, poďme sa pozrieť na môjho víťaza. Odtieň Vineyard je jeden z najvýraznejšie pigmentovaných rúžov celej kolekcie Ultra HD Gel Lipcolor. Vyzerá možno tmavo, no jeho fialový odtieň a zaujímavý podtón spôsobujú, že pri hre so slnkom vytvárajú zaujímavú hru farieb.

 

Testovali sme aj: TEST: REVLON – maskara a dlhotrvajúca očná linka

Revlon Ultra HD Vineyard

Zdroj: Shutterstock®

Milujem na ňom jednu vec. Nemusím nosiť v kabelke aj rúž, aj balzam na pery a lesk, ale stačí mi na to len Revlon Ultra HD. Po perách sa kĺže ako maslo, mám naozaj pocit hydratácie, je ľahký a čo je dôležité, nelepí. Pokiaľ si nanesiete viac vrstiev a trošku sa s tým pohráte, odvďačí sa vám žiarivým leskom.

 

Výdrž, samozrejme, nečakajte. Je to logické, nakoľko cez deň pijete vodu, konzumujete jedlo a keďže ide o ľahkú a hydratačnú konzistenciu, neostane vám na perách prikovaný bez pohybu. Ja by som to odhadovala tak maximálne na tri hodiny v závislosti od toho, čo počas dňa robíte.

 

Špička rúžu je mierne skosená, preto sa príjemne prispôsobí vašim perám a nemáte problém s jeho aplikáciou.

 

Moja výhrada je teda snáď len pri gramáži, kde opäť Revlon šetril, rovnako ako pri balzamoch, ktoré som pre vás testovala a venoval nám v tomto prípade len 1,7 gramu. Priemerný rúž by podľa mňa aj vzhľadom na vyššiu cenu mohol mať aspoň 3 gramy. 

 

Rúže Revlon Ultra HD Gel Lipcolor obsahujú arganový olej, olivový olej, kyselinu hyalurónovú, a to všetko je spolu s pigmentom uložené v kombinácii syntetického gélu a vosku. Kyselina hyalurónová je v tomto prípade zaujímavou voľbou, ktorú zvolili podľa mňa z dôvodu, že vám táto kyselina vyplní jemné ryhy na perách, a tak si rúž nanesiete hladko a vytvorí vám na nich krásny farebný film.

 

Testovali sme aj: TEST: REVLON - Colorbust - Rúž s efektom balzamu

Revlon rúž

Zdroj: Shutterstock®

A aký je môj záver? Určite vám je jasné, že rúž Revlon Ultra HD Gel Lipcolor môžem len odporúčať. Pokiaľ máte radi lesklé, hydratované pery, sladkú vôňu a výber farieb, bude vašou jasnou voľbou. Hoci je ich gramáž nižšia a nevydržia na perách niekoľko hodín, stále ich nosím v kabelke, používam celý deň a cítim sa s nimi skvele!

 

Ďalšie odtiene si môžete pozrieť vo fotogalérii a v teste, ktorý robila moja kolegynka. :)

 

Testovali sme aj: TEST: Revlon Ultra HD Gélový rúž

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

4 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

24.07.2017 08:17

páčia sa mi tieto rúže

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

24.07.2017 12:06

ja ho chcemmmmmm

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

24.07.2017 15:22

Presne tieto typy rúžov rada používam, myslím že je to dobrá voľba kúpiť si ho..

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 10:43

HD dawn ma zaujal najviac

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE