TEST: ENVY Therapy Wrinkle Eraser – pomôcka na redukciu vrások a vypnutie pleti

Pokiaľ ide o starnutie pleti a s tým spojené vrásky, ženy hľadajú viacero spôsobov, ako tento prirodzený proces spomaliť. A to len preto, aby všetky príznaky starnutia (vrásky, ochabnutá pleť, ochabnuté kontúry tváre,...) zmiernili a potlačili ich viditeľnosť. A v tomto prípade máte 2 možností - buď vsadíte na poctivú domácu starostlivosť o pleť cielenú na zmiernenie viditeľnosti vrások alebo sa vložíte do rúk odborníkov. Možno si to ani neuvedomujeme, ale niekedy je potrebné podstúpiť aj estetický zákrok, ktorý skutočne dokáže zázraky na počkanie.  

Na druhej strane však existujú nové technológie, ktoré prinášajú inovatívne spôsoby, ako bojovať s vráskami bezbolestne a s nižšími finančnými výdavkami. Ide v podstate o akúsi novú skupinu odstraňovačov vrások pôsobiacich na bunkovej úrovni, vďaka čomu pomáhajú obnoviť pevnosť a pružnosť pleti, spolu s tvorbou kolagénu. ENVY Therapy na náš trh prináša novú kozmetickú pomôcku, ktorá je určená na redukciu vrások a vypnutie pleti na tvári a v okolí očí. A práve dnes vám prinášame náš prvý dojem z používania tejto šikovnej „hračky“ :).

Testovali sme: ENVY Therapy® hydrogélová maska a hydrogélová očná maska

ENVY Therapy® Wrinkle Eraser

Zdroj: Shutterstock®

Minimalizmus, čisté línie, elegancia

Keď sme dostali túto pomôcku na redukciu vrások a vypnutie pleti do redakcie, poviem vám, strhol sa boj o to, kto ju bude testovať. Síce mnoho z nás v redakcii ešte nemá do činenia s vráskami, no už len samotný dizajn produktu nás zaujal natoľko, že sme ju chceli vyskúšať úplne všetky. Veď kto by odolal takýmto čistým líniám a minimalistickému vzhľadu, ktorý by sa elegantne vynímal na každej kúpeľňovej poličke? A navyše, keď to sľubuje vypnutie pleti? Asi nik by neodolal a veru, preto sme si túto pomôcku v redakcii vyskúšali viaceré.

Musíme uznať, v ENVY Therapy® majú šikovných dizajnérov, ktorí vedia, čo sa ženám páči. Minimalistické bielo-strieborné prevedenie aspoň u mňa vzbudilo záujem tohto pomocníka vyskúšať o to viac. Čo je však ideálnejšie, tak tento – nazvime si ho familiárne vyhladzovač vrások, je vhodný nielen na domáce použitie, ale aj na cestovanie. Ide o malý skladný prístroj so šikovným podstavcom, ktorý si jednoducho nabijete prostredníctvom priloženého kábla. Za to má moje veľké plus.

ENVY Therapy® Wrinkle Eraser je navrhnutý tak, aby ste ho mohli použiť na akejkoľvek časti tváre. Jeho špeciálny dizajn so zaobleným koncom umožňuje bezproblémový kontakt s pokožkou z každého uhla. Takže ho môžete jednoducho použiť v okolí očí alebo kdekoľvek inde na tvári.

modré LED žiarenie

Zdroj: Shutterstock®

Dva režimy pre všetky ženy – ktorý si vyberiete?

Wrinkle Eraser funguje na elektro-magnetickej úrovni, ktorá vďaka pôsobeniu iónov umožňuje pleťovým krémom prenikať do hlbších vrstiev pokožky – do hĺbky 5 milimetrov. Tak zabezpečuje cielenejšie a účinnejšie pôsobenie pleťových krémov či sér a zložiek v nich obsiahnutých.

Pôsobením modrého a červeného LED žiarenia dochádza k aktivácii kožných buniek, vďaka čomu je pokožka vypnutejšia, žiarivejšia a vyživenejšia. V ENVY Therapy dokonca uvádzajú, že toto žiarenie podporuje tvorbu kolagénu v pokožke, zlepšuje prúdenie lymfy a napomáha eliminovať prejavy opuchnutej tváre. Pri pravidelnom používaní môžete taktiež pozorovať redukciu pigmentácie v okolí očí, ale tiež vyššiu elasticitu pleti.  

Vráťme sa však k režimom nastavenia, teda k modrému a červenému LED žiareniu, pretože každé má navyše aj iné účinky:

  • Modré LED žiarenie – masážny režim so stredne silnými vibráciami – prebúdza pleť, zmierňuje jej unavený vzhľad a pomáha ju rozžiariť. Tento režim pomáha pokožke s elimináciou toxínov a opuchov, regeneruje pokožku v okolí očí a robí pleť pevnou a pružnou.
  • Červené LED žiarenie – režim s magnetickým žiarením – okrem silných vibrácií na pokožku v tomto režime pôsobí elektromagnetické žiarenie, ktoré sa v priebehu 3 sekúnd rozohreje, a tým pôsobí na pokožku teplotou 45 °C. Pleť je vďaka tomuto režimu napnutejšia, jasnejšia a mladšie vyzerajúca.

Neprehliadni: ENVY Therapy® – systematickosť, ktorú si môžeš dopriať aj ty!

červené LED žiarenie

Zdroj: Shutterstock®

Ako používať Wrinkle Eraser?

ENVY Therapy® Wrinkle Eraser je jednoduchý na používanie, preto ho môžete využívať kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí ho zapnúť, priložiť prst na spodnú kovovú časť (kde je tlačidlo na zapínanie a zmenu režimu) alebo na snímaciu čiaru, ktorá elegantne dolaďuje dizajn prístroja. Z praktickejšieho hľadiska odporúčam priložiť prst práve na snímaciu čiaru. Takýmto spôsobom sa akoby uzavrie elektromagnetický okruh a pri kontakte s pokožkou začne prístroj vibrovať.

V tomto prípade je len na vás, ktorý režim si zvolíte. Majte však na pamäti, že ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, je potrebné zvoliť nielen vhodný pleťový krém, ktorý budete prostredníctvom prístroja do pleti zapracovávať, ale aj správnu techniku používania prístroja. V prípade vrások v okolí očí je potrebné s prístrojom pohybovať smerom od vnútorného kútika oka, respektíve od nosa smerom k spánkom.

V prípade masáže tváre je potrebné rovnako postupovať s rozumom. Pre vyhladenie vrások na čele zľahka masírujte pokožku smerom nahor. V prípade vrások v okolí pier pokožku prístrojom jemne dvíhajte. Pre zmiernenie vrások v okolí brady postupujte jemnou masážou smerom k čeľusti.

Pre koho je ENVY Therapy® Wrinkle Eraser špeciálne určený?

Stále píšeme o vráskach, starnúcej pleti a jej vyhladení, no Wrinkle Eraser je vhodný pre každého. Áno, dovolím si tvrdiť, že tento prístroj môžu používať všetky ženy už po 25. roku života. Práve v tomto období sa spomaľuje tvorba kolagénu a dochádza k jeho vytrácaniu z pokožky. Preto je ENVY Therapy® Wrinkle Eraser tým pomocníkom, ktorý vám pomôže udržať si pleť dlhšie mladú a vo skvelej kondícii. Navyše, problémy s unavenou pleťou majú v dnešnej dobe aj mladšie dámy. V dôsledku života v znečistenom prostredí, v dôsledku životného štýlu a nesprávnej životosprávy, je pleť často namáhaná a vystavovaná rôznym negatívnym faktorom, vďaka čomu je bez života, so sivým nádychom a pod.

Wrinkle Eraser dodá život aj tej „najnudnejšej pleti“. Stačí si len zvoliť správny režim a aj vaša pleť môže žiariť. Ak by som mala povedať za seba, tak oba režimy sú skvelé a majú niečo do seba. „Modrý režim“ pleť nabudí, zmierni opuch (čo mám overené najmä v okolí očí) a pleť rozžiari. „Červený režim“ zase pleť príjemne rozohreje a zabezpečí účinnejšie pôsobenie používaných pleťových produktov. No ak by som si mala vybrať jeden najobľúbenejší režim, tak bol by to práve tento, ktorý pleť rozohreje. Je to skutočne príjemné a ten úžasný pocit, keď sa ukladáte do postele s príjemne rozohriatou pleťou a ošetrenou tvárou takmer ako od kozmetičky, by som vám rozhodne dopriala.

Ktorý režim by ste si vybrali vy? Ak vás tento prístroj na redukciu vrások a vypnutie pleti zaujal, tak nás určite sledujte aj naďalej, pretože už čoskoro vám prinesieme súťaž, v ktorej budete môcť toho pomocníka vyhrať!

Galéria -

8 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

27.04.2019 05:58

Tak to ma zaujalo,vyskúšala by som.

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

27.04.2019 07:24

Rada by som vyskúšala, lákavé !

Vaše meno:

Jana Tonhauserová

Jana Tonhauserová

27.04.2019 11:29

Ani sa vám nečudujem,že ste to chceli vyskúšať hned všetky naraz, ktorá žena by nechcela, najmä ked to je na vrásky,všetky chceme byť peknééé....

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

29.04.2019 21:29

Wau rada by som vyskúšala

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

29.04.2019 22:39

Parádna vecička :) Rada by som vedela, čo to urobí s pleťou po dlhšom používaní a či pleť nezlenivie a nebude si vyžadovať stále silnejšie barličky...

Vaše meno:

Anton Marek

Anton Marek

12.03.2021 11:13

zaujímavé, ak by to aj fungovalo, tak super.

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 15:09

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 15:09

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE