TEST: ORIFLAME Glacier Rock toaletná voda

Dnes Vám dám tip na jednu úžasnú novinku od ORIFLAME, a ňou nie je nič iné, ako toaletná voda GLACIER ROCK, avšak potešiť budete môcť svoje polovičky či iné pánske osadenstvo :))

My už doma z Oriflame jednu toaletnú vodu pre pánov máme, a síce je tiež veľmi pekná - no táto sa mi viac chodí k prichádzajúcemu letu.

Nová toaletná voda Glacier Rock patrí medzi výrazné pánske športové vône. Je kombináciou dynamickej, energizujúcej vône citrusového náboja, plnej úžasnej vzrušujúcej sviežosti, zakončenej mužnými tónmi jantáru.

GLACIER-ROCK

Zdroj: Shutterstock®

Nielen vôňa, no i samotné balenie mi pripomína azúrovo modré more, ktoré k letu neodmysliteľne patrí.

Osobne preferujem väčšie balenia flakónov, pretože ak sa mi vôňa páči používam ju často, a teda by mi prekážalo kupovať si ďalšie a ďalšie balenie každú chvíľu. Konkrétne táto novinka je až v 100ml flakóne (22,90€).

glacier-toaletka

Zdroj: Shutterstock®

Flakón je jednoduchý, nepreplácaný, a tak si myslím, že nikoho neurazí... I keď som toho názoru, že vôňa sa lepšie hodí skôr pre mladšie ročníky, posunula som ju na testovanie tatinkovi, no napriek tomu sedí aj jemu - i napriek vyššiemu veku. Takže v tomto smere sa medze nijako nekladú, no osobne si ju viem viac predstaviť na nejakom mladom fešákovi :))

oriflame-glacier

Zdroj: Shutterstock®

Je to toaletná voda, takže je jasné, že nemá takú výdrž ako parfém, no i tak je to viac ako obstojné. Kvôli testovaniu som ju dokonca vyskúšala aj na sebe, a takých 5 hodín dá s prehľadom. V dnešnej dobe sme však už nielen my ženy, no i naše polovičky zvyknutí nosiť vôňu so sebou, či už v kabelke, alebo v aute, preto nie je problém za pár sekúnd vôňu obnoviť.

oriflame-novinka

Zdroj: Shutterstock®

Cena, ktorú som uviedla vyššie, je len informatívna, pretože zväčša býva v katalógu nejaká akcia, a tak treba katalóg sledovať pravidelne, aby Vám nič neuniklo.

Svojou vynikajúcou vôňou je však porovnateľná aj s drahšími značkovými vôňami, takže aj tých necelých 23€ podľa môjho názoru vôbec nie je veľa.

oriflame-sweden

Zdroj: Shutterstock®

Síce netuším ako vonia jantár, no vo vôni cítim najmä citrusy. Keby sa to dalo, každej by som poslala jeden dúšok, aby ste samé cítili, aká je úžasná :)) Presne takéto mám na mužoch rada! Verdikt - odporúčam ju všetkými desiatimi! :)

Galéria -

4 komentárov
Beata Molnárová

Beata Molnárová

25.03.2015 15:15

Kúpila som pre synovca.Páčilo sa a hlavne,že obsahuje zeleninu/uhorku/aj ovocie/v podobe limetky/.Bola som rada,že sa darček vydaril.

Vaše meno:

Ladislav Lešňovský

Ladislav Lešňovský

07.05.2015 20:53

Vyzerá byť dobrá. Zrejme si ju dám zaobstarať.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

29.06.2015 10:50

celkom fajn vôňa

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:23

mala som možnosť privoňať si v katalogu a voňala krásne :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE