TEST: fenjal Miss Fenjal toaletné vody

Nájsť správny parfum, respektíve vôňu, je ako hľadať ihlu v kope sena. Na trhu je ich toľko, že sa to nedá ani presne spočítať. Navyše, každá vôňa obsahuje iné vonné zložky, ktoré vás buď zaujmú alebo sú vám nepríjemné. Rovnako ako oblečenie, šperky, či líčenie, aj vôňa dokáže prezradiť množstvo informácii o  osobe, ktorá danú vôňu nosí.

 

Neviete si vybrať správnu vôňu? Patríte k milovníčkam kvetinových, ovocných, citrusových alebo jemne korenistých vôní? Tak v tom prípade sme pre vás otestovali nové toaletné vody od fenjal – Miss fenjal. Ktorú si vyberiete vy?

 

Testovali sme: fenjal Shower Mousse – kvetinové sprchové peny

Fenjal Miss Fenjal Velvet Orchid

Zdroj: Shutterstock®

Fenjal Miss Fenjal Velvet Orchid

Rafinovaná kombinácia tónov ruže, kosatca, orchidey a jemne sladkej arómy liči vyznieva nezvyčajne kvetinovo a príjemne. Hrejivá aróma pižma prispieva k nežnému dojmu vône a stáva sa pozvánkou do sveta snov aj prísľubom nadčasovej elegancie.

 

Táto vôňa je ako chameleón – spočiatku vonia jemne kvetinovo, avšak po chvíľke sa začína meniť na sladkú, výraznú a veľmi intenzívnu. Presne sa v nej snúbia všetky obsiahnuté zložky – spočiatku vaše zmysly omámi orchidea, ktorú po čase vystriedajú tóny ruže a kosatca. Vadí mi však, že v nej veľmi preráža aj obsiahnutý alkohol, ktorý je miestami intenzívnejší, než samotná kvetinová vôňa. 

Fenjal Miss Fenjal Summer Dream

Zdroj: Shutterstock®

Fenjal Miss Fenjal Summer Dream

Táto toaletná voda vkusne kombinuje ovocné arómy citróna, pomaranča a jablka s nežnosťou cédrového dreva. Výsledkom je krásna vôňa, ktorá prebúdza zmysly a stáva sa pripomienkou letných nocí. Jednotlivé tóny sa dopĺňajú a spoločne vytvárajú unikátnu harmóniu, ktorá vám umožní uniknúť od všednosti. Špeciálnym tónom tejto vône je zázvor, ktorý povzbudzuje a zlepšuje náladu.  

 

Čistá citrusová vôňa, ktorá v sebe kombinuje citrón, pomaranč a zázvor – práve tieto zložky v nej prevládajú najviac. Je to jemne kyslá vôňa, ktorá mne osobne miestami pripomína citrusový osviežovač vzduchu. Bohužiaľ, ja som si s touto vôňou veľmi nesadla. 

 

Pozri aj: Najnovšie trendy v sprchovaní – objav nový rozmer sprchovania!

Fenjal Miss Fenjal Floral Fantasy

Zdroj: Shutterstock®

Fenjal Miss Fenjal Floral Fantasy

Vôňa, ktorá očaruje zmysly a prebúdza fantáziu zamatovými tónmi opojného buketu čajových ruží, orchideí a fialiek. K jej rafinovanosti prispievajú sladké plody exotickej marakuje. Vôňa floral fantasy poskytuje žene komfort a zahaľuje ju do zmyselného kvetinového pôžitku. 

 

Tak táto vôňa má grády. Je kvetinová, presne taká, ako to je uvedené v popise, avšak je veľmi, veľmi intenzívna, preto ju stačí aplikovať v malom množstve. Odporúčam len jedna aplikácia streknutím, ktorá pri tejto vôni bohato stačí. Mne v nej dominuje vôňa ruží, ktorú veľmi nemusím, avšak mamine sa vôňa celkom páči. Preto je to len o preferenciách každej z nás.

Fenjal Miss Fenjal Blossom Edition

Zdroj: Shutterstock®

Fenjal Miss Fenjal Blossom Edition

Príjemná kombinácia klasických tónov v štýlovom prevedení. Vôňa množstva bielych kvetov dotvorená tónmi citróna a bergamotu. Nezvyčajným doplnkom jej kompozície sú fazuľky tonky, ktoré vyznievajú neodolateľne zmyselne, a tiež vanilka, na jednej strane sladká, na druhej mierne pikantná.

 

Patríte k milovníčkam tradičných krémov na ruky, ktoré sa predávali kedysi? Tak v tom prípade vás táto vôňa zaujme. Vonia jemne krémovo, avšak obsahuje v sebe sladké kvetinové tóny, ktoré sa striedajú s pikantnosťou vanilky. Za seba môžem povedať, že vôňa je skutočne netradičná. 

 

Neprehliadni: TEST: Fenjal - Spevňujúce telové mlieko Vitality

dámske toaletné vody

Zdroj: Shutterstock®

Vône patria k tým lacnejším, ktoré sa predávajú vo FAnn parfumérii. Flakónik je jednoduchý, minimalistický. Nachádza sa na ňom logo spoločnosti fenjal a nálepka s názvom vône a jej objemom.

 

Čo rozhodne zaujme, tak sú papierové krabičky, ktoré majú kvetinové prvky v príznačnom farbenom tóne. Tieto vône patria k tým, ku ktorým si musíte jednoducho privoňať a buď vás zaujmú alebo neočaria. Mňa vône veľmi neoslovili avšak mamine sa pozdávajú. A to je dôkaz toho, že každému z nás toaletná voda/ parfém vonia úplne inak.

 

Zaujme ťa: TEST: FENJAL Sensitive a Vitality - Sprchový gél (200 ml)

 

FOTOGALÉRIA:

9 komentárov
Jana Belicová

Jana Belicová

29.12.2017 09:17

Za vyskúšanie určite stoja, veď ako sa vôňa rozvinie závisí aj od pokožky. Na každom človeku je to trochu iné.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

29.12.2017 09:18

Fenja ja môžem a určite bude dobré aj toto

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

29.12.2017 09:24

Pekné jednoduché flakóniky..

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

29.12.2017 12:40

určite by som si vybrala...

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

29.12.2017 13:43

pekné flakony aj vône

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

29.12.2017 14:36

Ja mám rada citrusové vône, aj synovi som nedávno kúpila citrusovú a ten mi povedal, že to smrdí ako deodorant wecka :D

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

29.12.2017 17:25

určite sa zastavím v parfumérii a ovoniam, možno si vyberiem

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

29.12.2017 20:45

Fenjal je super, určite sa zastavím a možno si aj vyberiem

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

29.12.2017 20:54

určite ich pôjdem ovonať do FANKA

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE