TEST: Gosh GROWTH SERUM - sérum na podporu rastu obočia

Obočie patrí medzi jednu z najdôležitejších častí tváre, ktoré ju rámcujú a dotvárajú jej celkový výzor. Jedna malá zmena na obočí dokáže zmeniť výraz. Či už tenké alebo hrubé obočie – rôzne tvary pristanú rôznym ľuďom. Práve preto trávime množstvo času tým, aby sme si obočie dotvarovali a vykúzlili si ho podľa vlastných predstáv.

 

Používame rôzne ceruzky, púdre, gély, ale sme ochotní podstúpiť mikroblending či iné techniky úpravy obočia. Čo tak mať prirodzené obočie bez  zbytočnej práce? Existujú totiž rôzne výživné a aktívne zložky, ktoré stimulujú rast obočia. My sme jedno také otestovali.

 

Túžite mať aj vy obočie podľa svojich predstáv, no dokresľovanie u kozmetičky je len krátkodobé? Aj vy si po 2 až 3 odlíčeniach musíte opäť obočie dokresľovať samy? Tak v tom prípade čítajte ďalej, pretože sa dozviete viac o sére na podporu rastu obočia od Gosh Copenhagen a o tom, ako účinkovalo na moje obočie. 

 

Testovali sme: Gosh – paletka očných tieňov, riasenka a podkladová báza

Gosh sérum na obočie

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

GROWTH SERUM sa opiera o efektívnu a overenú zložku SymPeptide® XLASH, ktorá podporuje prirodzený rast obočia. Stimuláciou keratínu vplýva na jeho predĺženie aj lepšiu hustotu. Pomocou špeciálne navrhnutej drobnej kefky si sérum aplikujte priamo na tie miesta obočia, ktoré by ste rady zhustili. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte sérum dvakrát denne – ráno a večer na čisté, suché obočie.

sérum na podporu rastu obočia

Zdroj: Shutterstock®

Ja som voči takýmto séram naozaj skeptická. Veď vypadávanie rias, ako aj obočia, je úplne prirodzené, keďže majú svoj vlastný životný cyklus. Ako môže nejaká tekutina tento cyklus zmeniť? Rovnako som bola skeptická aj voči tomuto séru na riasy. Ale poďme pekne po poriadku. Sérum má menšiu kefku, s ktorou je aplikácia radosťou. Vďaka svojej veľkosti si pekne prečešete celé obočie bez toho aby ste sa báli, že ho aplikujete na miesto, na ktoré nechcete.

 

Tiež ste nedočkavé a chcete aby všetko účinkovalo hneď po prvom použití? Veru, ja som! Avšak v prípade tohto séra to neplatí. Neoplatí sa vám aplikovať ho vo viacerých vrstvách. Jedna vrstva stačí. Ak si už dáte 2 vrstvy a viac, tak sérum začne vytvárať žmolky a celé sa vám zošúcha dole – teda v tomto prípade nebude účinkovať vôbec. 

 

Pozri aj: TEST: GOSH Anti Pollution telové mlieko

Gosh Growth Serum

Zdroj: Shutterstock®

Sérum sa má na základe odporúčaného dávkovania aplikovať 2-krát denne, a to ráno a večer. Ak sa bojíte, že by vám ráno naň následne nechytala ceruzka alebo púder, tak obavy nie sú na mieste. Sérum pomerne rýchlo vsakuje do pokožky/obočia, preto si môžete obočie doupraviť a vyraziť do práce.

 

Nepatrím k tým, ktoré by mali nejaké extra problémy s obočím. Celkom sa mi páči môj tvar aj hrúbka, jediný problém mám s tým, že mi obočie nechce narásť pri koreni nosa. Tiež som pred používaním séra nemala obočie rovnakej dĺžky – chvostík na ľavej strane som mala trochu kratší. Po mesiaci používania tohto séra môžem konštatovať, že moje obočie má v súčasnosti takmer rovnakú dĺžku, čo ma naozaj teší. No čo sa týka obočia pri koreni nosa, na ktoré som sa najviac zamerala, tak tam mi chĺpky veľmi nedorástli. Narástli mi len jemnučké, a takmer neviditeľné.

účinky séra na obočie

Zdroj: Shutterstock®

Aby som to zhodnotila, tak aj napriek týmto faktom som voči séram aj naďalej skeptická. Keďže som čakala na účinky séra a viac ako mesiac som nebola u kozmetičky na úprave obočia, tak jednoducho nevidím veľký rozdiel s používaním séra, alebo bez jeho používania – obočie mi viditeľne nezhustlo ani nenarástlo. Avšak, jeho účinky odporúčam overiť si na vlastnom obočí, lebo len tak si môžete spraviť svoj vlastný názor na podobné produkty. 

 

Zaujme ťa: TEST: Gosh Colour Corrector Kit - Paletka farebných korektorov 5v1

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
benynka

benynka

02.02.2018 15:53

a mne sa zdalo, že na tej druhej foto je viac obočia a teraz čítam že to preto že nebolo upravované...ale aj tak pekné obočie

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

03.02.2018 00:33

...aj pekné oči :)

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

04.02.2018 14:18

také s´érum by sa mi hodilo

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.02.2018 20:25

vďaka za recenziu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE