TEST: VINCENTKA nosový sprej a pastilky

V dnešnom teste sa budem venovať ne-kozmetickým produktom, ktoré môžu mnohým ľudom určitým spôsobom pomôcť a tak i zlepšiť ich život...

 

Predstavím Vám nosový sprej a pastilky s bylinnou príchuťou - oba tieto výrobky sú značky Vincentka a ich hlavnou zložkou je minerálna voda Vincentka. 

 

Vincentka je ojedinelá prírodná minerálna voda z prírodného liečivého zdroja, veľmi silne mineralizovaná, jódová, uhličitá minerálna voda hydrogenuhličitano-chlorido-sodného typu, so zvýšeným obsahom fluoridov a kyseliny boritej.

 

Tak a teraz už k jednotlivým produktom:

produkty zn. Vincentka

Zdroj: Shutterstock®

VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ STANDARD

produkty zn. Vincentka

Zdroj: Shutterstock®

Nosový sprej má klasické balenie, charakteristické pre tento druh produktov. Sprej má 25ml a spočiatku bol balený v krabičke spolu s príbalovým letáčikom. Tento nosový sprej má dobrý dlhý aplikátor, ktorý je chránený násadkou. Pokiaľ vás trápi suchý nos, tak jednoducho stačí, aby ste si aplikátor vložili do nosnej dierky a podľa potreby vstrekli obsah tohto spreja. 

 

Vincentka nosový sprej slúži na ošetrenie sliznice nosohltana, ktorý pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice.

 

Obsah nosového spreja je 100% prírodný produkt - sprej je naplnený minerálnou vodou Vincentka, pri vstreknutí do nosnej dierky neucítite žiadnu parfumáciu. Tento sprej si svoju funkciu plní tak ako má a preto ho vreo odporúčam vyskúšať.

 

Viac oficiálnych informácií  a odpovedí na zaujímavé otázky od zákazníkov o tomto spreji sa dočítate na oficiálnej stránke TU Vincentka nosová sprej

produkty zn. Vincentka

Zdroj: Shutterstock®

VINCENTKA PASTILKY

produkty zn. Vincentka

Zdroj: Shutterstock®

produkty zn. Vincentka

Zdroj: Shutterstock®

Tieto pastilky sú opäť ako aj iné balené v krabičke, jedno balenie obsahuje 18 pastiek, ktoré sú balené v 3 blistroch po 6 kusov. Vincentka pastilky je vlastne nová forma v užívaní prírodných solí Vincentky. Každá jedna pastilka obsahuje minerálne soli, ktoré majú priaznivý účinok na sliznicu ústnej dutiny.

 

Tieto pastilky sú doplnkom stravy, ktorý je určený pre starostlivosť o sliznicu ústnej dutiny a nosohltanu. Ako môžete vidieť pastilky sú bielej farby, nie sú moc veľké a z jednej strany majú vyrazený symbol značky Vincentka. Po vložení do úst sa začnú pomaly rozpúšťať. V ústach pocítite ich chuť, ja som testovala pastilky s bylinnou príchuťou a teda ich chuť bola naozaj super, dosť mi pripomínali chuť mäty priepornej, okrem tejto chuti v ústach cítiť aj chuť soli Vincentka.  

 

Pastilky celkovo osviežujú a zvlhčujú sliznicu ústnej dutiny. Pôsobia priaznivo pri zvýšenej záťaži hlasiviek a podporujú ich regeneráciu.

 

Viac oficiálnych informácií  a odpovedí na zaujímavé otázky od zákazníkov o tomto spreji sa dočítate na oficiálnej stránke TU → Vincentka pastilky

produkty zn. Vincentka

Zdroj: Shutterstock®

Poznáte minerálnu vodu Vincentka?

Vyskúšali ste už nejaký produkt značky VINCENTKA?

5 komentárov
Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

21.07.2014 14:53

Ten sprej by bol niečo pre môjho priateľa :D

Vaše meno:

Renáta Mularčíková

Renáta Mularčíková

22.07.2014 18:07

Sprej by som darovala pre syna, ten je často chorý.

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

22.07.2014 18:41

vincentku poznám, sprej som ešte nevyskúšala ale hodil by sa mojej dcére, vyskúšae

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

24.07.2014 16:01

Vincentku znám jenom na pití do nosu jsem to ještě nezkoušela

Vaše meno:

Silvia Zobková

Silvia Zobková

06.08.2014 17:22

Produkty Vincentka používam pravidelne, hlavne nosový sprej a nosový sprej junior pre syna.veľmi sa to osvedčilo pri suchom vzduchu v byte.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE