TEST: Bioderma - Sébium Pore Refiner

Pore Refiner sa používa pri rozšírených póroch. Veľa z nás bojuje s čiernymi bodkami – upchatými pórmi, ktoré môžu narásť do bielych pupákov. V takom prípade je dôležité čistenie pleti.

Dnes sme pre vás otestovali od Biodermy Sébium Pore Refiner. Tento krémik je z rady Sébium, ktorá je určená pre mastnú a zmiešanú pokožku.


Pore Refiner sa používa pri rozšírených póroch. Veľa z nás bojuje s čiernymi bodkami – upchatými pórmi, ktoré môžu narásť do bielych pupákov. V takom prípade je dôležité čistenie pleti, o čom všetky dobre vieme.

 

 

 

V tomto prípade sa nám osvedčila zelená micelárna voda od Biodermy, ktorú sme tu už tiež testovali. Na oči použite radšej ružovú vodu. Ale späť k rozšíreným pórom.

 

                                   

 

Po vyčistení pleti som aplikovala Pore Refiner. Je to ľahký biely krémik, ktorého stačí len trocha naniesť v tenkom filme. Keďže mám zmiešanú pokožku, natrela som len postihnuté oblasti. Krém sa vstrebal a zanechal hladký povrch. Pokožka okamžite zmatnela a trocha sa napla. Na moje prekvapenie sa do večera nemastila ani neleskla. Aplikovala som ho aj večer na očistenú pokožku. Ráno som už videla viditeľné zmeny. Póry sa trocha stiahli.

 

                       

 

Na viditeľnejšiu zmenu som si počkala zhruba týždeň, kedy sa póry prestali nanovo upchávať a viditeľne sa stiahli. Takže poctivým čistením pleti a pravidelným používaním Pore Refiner krému sa póry dajú zvládnuť. A posledná vec, môžete ho použiť aj ako základ pod make-up.
 

5 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 14:22

už som tu pri príspevkom x krát čítala samé kladné príspevky na tento krém.

Vaše meno:

Ľubica Križanová

Ľubica Križanová

15.10.2015 11:20

vynikajúci krém, najlepší na sťahovanie pórov :)

Vaše meno:

Patrícia Paškanová

Patrícia Paškanová

15.10.2015 22:58

fajn článoček a hodnotenie

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 16:19

Výborné na mladú problematickú pleť...

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

30.12.2020 07:29

Mala som možnosť vyskúšať a bola som veľmi spokojná, super na moju mastnú a problematickú pleť.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE