TEST: Dermacol 2v1 báza a make-up

Makeup, ktorý si zamilujete a je naozaj v praktickom balení. Je totižto v jednom balení spolu s podkladovou bázou, čo ocenia najmä tie, ktoré už bázu vyskúšali a sú s ňou spokojné

 

 

Milé čitateľky, chcela by som Vám predstaviť výrobok od značky Dermacol a ide konkrétne o - Bázu pod make-up & 24h control make-up - Satin make-up base & 24h control make-up - Dermacol 15 ml + 15 ml.

 

 

 

 

 

Má dlhší názov a poďme sa na neho pozrieť lepšie. Makeup spolu s podkladovou bázou, ktorý si zamilujete a je naozaj v praktickom balení!

 

Dermacol 2v1 báza a make-up
 

Tento výrobok je naozaj skvelý, jeho balenie, dizajn.

Spojenie dvoch produktov, ktoré sú na skvelej úrovni zaručia perfektné kombo, ktoré by nemalo chýbať žiadnej z Vás v kabelke. Vyhladzujúca báza pod makeup sa predáva aj samostatne, no ktorá z nás by nechcela mať bázu spolu s makeupom 2v1?

 

Dermacol 2v1 báza a make-up 

Som naozaj spokojná, báza pod makeup od Dermacolu je jeden z výrobkov, ktorý sa stal pre mňa MUST HAVE a predčil aj PoreRefiner od Benefitu, ktorý mi na poličke leží už pár mesiacov nedotknutý. Nie nadarmo dostala báza aj ocenenie, stala sa výrobkom roku 2008 a makeup za ňou nezaostáva, ten získal ocenenie tiež.

 

Dermacol 2v1 báza a make-up 

 

Ako používam tento produkt ja? Na vyčistenú pleť si nanesiem krém, ktorý zvyčajne používam a nechám ho do pokožky vpiť. Po chvíľke nanesiem bázu pod makeup jemným vklepkávaním. Potom nasleduje aplikácia makeupu, postačí malé množstvo. Makeup sa na takto pripravenej pleti nanáša naozaj perfektne.

 

 Dermacol 2v1 báza a make-up

 

Báza vyhladí povrch pleti, vyplní vrásky a póry. Zvyšuje odolnosť voči vonkajším vplyvom prostredia a predlžuje výdrž makeupu. Makeup zase pleť zjednotí, obsahuje koenzým Q10, je odolný voči otreniu.

Veľmi dobre sa nanáša a nevytvára na pleti masku. Jeho krytie je stredné a parfumácia je príjemná.

Konzistencia je akoby našľahaná a pri nanášaní na bázu nevytvára žmolky. Ja som s týmto produktom naozaj veeeľmi spokojná. Je to ďalší produkt od Dermacolu, ktorý si ma získal. Myslím, že sa hodí pre všetky typy pleti. Skúšala ho aj sestra, ktorá má pleť citlivú a nevytvoril žiadne alergické reakcie.

 

5 komentárov
Mirka

Mirka

10.10.2013 19:29

tento mejkap mám aj ja :) je veľmi dobrý a vydrží v pohode celý deň, ja mám zmiešanú pleť a nebadať žiadne známky lesknutia ani po celom dni. Ale dávam si aj kompaktný púder od Dermacolu :) tú bázu som skúšala vzorku v drogérii a veľmi sa mi páči, chcela by som si ju zaobstarať.

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

21.10.2013 09:49

aj ja si ho v blízkej dobe plánujem kúpiť, keď domíňam aktuálny make up :) a túto Dermacol saténovú bázu som mala v samostatnom obale, ale mi spadla a rozbila sa (mala sklenený obal) :( :( :( neskutočne ľúto mi bolo za ňou lebo bola naozaj najlepšia !
a tento produkt má aj bázu aj makeup 2v1 ♥ ten musí byť môôôôôj :)

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

11.10.2013 18:48

Super výrobok...

Vaše meno:

Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

13.10.2013 11:10

vyzera to naozaj skvele

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

24.01.2014 14:51

nepoznám ešte som ho nemala ale vyzerá to dobre

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 15:23

presne výrobky typu 2 v 1 sú skvelé.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE