TEST: Bioderma Atoderm - tyčinka na pery

Trpíte suchýmim a popraskanými perami? Bioderma vám ich zregeneruje a vyživý. Vyskúšajte tyčinku na pery Bioderma Atoderm. Pery zjemní a zároveň urýchľuje proces regenerácie

Trpíte suchýmim a zároveň popraskanými perami? Vyskúšali ste už rôzne balzamy alebo mastičky na pery, ale väčšina z nich nezabrala?

 

Mám tu pre vás dobrý tip, ktorý oceníte hlavne v tomto chladnejšom a jesennom počasí. Bioderma si s vašimi popraskanými perami hravo poradí a krásne vám ich zregeneruje.

 

Ak ste ju ešte nevyskúšali, tak vám chcem odporučiť túto tyčinku na pery značky Bioderma, radu Atoderm. Ja ju používam od konca leta, kedy som si všimla, že moje pery začali reágovať na zmeny počasia a neviem si tento produkt vynachváliť !

 

Bioderma Atoderm - tyčinka na pery

 

Prečo si balzam na pery v tejto tyčinke tak chválim ?

 

Pretože Atoderm tyčinka moje pery zjemní a zároveň urýchľuje proces regenerácie mojich suchých a popraskaných pier, s ktorými mávam v chladnejšom počasí problém. Stačí čo i len malý studenší vetrík a hneď to cítim na pleti a taktiež aj na perách. Preto si pery musím chrániť a Bioderma je pre mňa zatiaľ najlepšia ochrana, akú som kedy vyskúšala.

 

Bioderma Atoderm - tyčinka na pery

 

Bioderma Atoderm tyčinka na pery urýchľuje proces regenerácie a výživy suchých a popraskaných pier.

 

Má veľmi príjemú, vôňu a príchuť, ktorá mi pripomína čerstvé maliny, ktoré zbožňujem. Preto mám rada aj vôňu tohto balzamu. Moja pokožka pier je po nanesení tohto balzamu na pery zvláčnená a hlboko hydratovaná.

 

Bioderma Atoderm - tyčinka na pery

 

Jediné, čo mi trošku vadí na tomto balzame je, že na perách nevydrží veľmi dlho a musím si ho natierať častejšie. Avšak po nanesení na pery mám z neho taký príjemný pocit, že mi toto častejšie natieranie vôbec neprekáža. Praktické balenie balzamu si hodím do kabelky a tak ho mám so sebou všade, kde si potrebujem svoje pery chrániť pred popraskaním.

 

Bioderma Atoderm - tyčinka na pery

 

Bioderma Atoderm Tyčinka na pery = starostlivosť o suché, popraskané a poškodené pery. Pre mňa je tento balzam v tyčinke veľmi dôležitý produkt, bez ktorého sa momentálne neviem zaobísť. U mňa má 9 z 10 bodov. Prečo 9? Bola by som najradšej keby mi bol na perách o čosi odolnejší a vydržal by dlhšie. Inak je perfektný a môžem vám ho len doporučiť. Na mojich perách vyzerá takto:

 

Bioderma Atoderm - tyčinka na pery

 

Obsah: 4 g
Odporúčaná cena: 3,90 € - 5,50 €

 

 

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 15:13

áno áno áno počula som samé chvály, že je úžasná.

Vaše meno:

Klára Ábelová

Klára Ábelová

09.02.2015 11:07

vyzerá to dobre, ja mám ten problém, že hneď ako mi čo i len trošku oschnú pery tak si ich hryziem a potom sa mi do rany ľahšie dostane infekcia

Vaše meno:

Katarína Očkaiová

Katarína Očkaiová

09.02.2015 15:42

Chcela by som vyskúšať, ja mám často pery vysušené, nielen kvôli zmenám počasia, ale aj kvôli nedostatku hydratácie.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE