TEST: Dermacol- Lip Balm SOS Lips- Chocolate

Na KAMzaKRASOU.sk ste si mohli prečítať množstvo recenzií, respektíve, článkov o balzamoch na pery. Aj dnes sa budeme jednému venovať a tentokrát to bude balzam z dielne Dermacol.

 

Ja osobne balzamy na pery používam dennodenne. Na balzame najviac oceňujem to, pokiaľ spĺňa, čo sľubuje. Navyše, k tomu, aby sa stal mojou stálicou v kabelke, musí ešte aj krásne voňať.

 

V kozmetickej zásuvke ich mám hneď niekoľko. No nie všetky spĺňajú moje kritéria, a tak si niektoré len tak ležia v tme, dúfajúc, že niekedy prídu na rad. Či aj tento bude ležať zatvorený v zásuvke, alebo sa bude tešiť z miesta v mojej kabelke, sa dočítate ďalej.

 

Oficiálny popis:

„Lip Balm SOS Lips- zvláčňujúci balzam na pery s neodolateľnou vôňou, dokonale pery ošetruje, dodáva im sviežosť a hodvábnu jemnosť. Vyživujúca textúra s prírodnými olejmi, včelím voskom a vitamínom E, podporuje regeneráciu pier, vytvára na nich ochrannú vrstvičku a zabraňuje ich vysúšaniu. SPF 15 chráni pery pred slnečným žiarením.“

 

Testovali sme tiež:  Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

Lip Balm SOS Lips- Chocolate

Zdroj: Shutterstock®

Balzam je ukrytý v oranžovej - neónovej tube. Mňa osobne zaujal nápis na balzame, ktorý je v zaujímavom prevedení (páči sa mi, ak nie je všetko dokonalé a symetrické).

 

Príchuť, respektíve, vôňa tohto balzamu by mala pripomínať čokoládu. Keď som doma dávala členom ,,posádky" balzam ovoňať bez toho, aby vedeli o akú vôňu ide, stretla som sa s rôznymi opismi vône. Mne tá vôňa však pripomína, ako to my voláme, „polystyrénový chlebíček“, poliaty čokoládou (celozrnný chlebíček). Verte mi, rovnako to aj chutí wink.

 

Testovali sme tiež:  Dermacol – Čistiaca micelárna voda

Lip Balm SOS Lips- Chocolate

Zdroj: Shutterstock®

Balzamy používam na noc, kedy nehrozí riziko oblizovania pier. Čo sa týka hydratácie, tak musím povedať, že pery sú naozaj vláčne a na dotyk hebké a jemné. Osobne nemám veľmi rada balzamy, ktoré pery tónuju, pretože ak chcem mať pery zafarbené, tak použijem rúž. Tento balzam pery nijako nezafarbí, dodá im len jemný, lesklý a zamatový vzhľad. 

 

Testovali sme tiež:  Dermacol - Vodeodolná riasenka pre super objem rias s panoramatickým efektom

Lip Balm SOS Lips- Chocolate

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.01.2016 10:54

som rada že nefarbia, nemám tiež rada také balzamy na pery.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE