TEST: Giordani Gold - Secret Concealer

Dokonalá pleť si vyžaduje dokonalé riešenie. Iba máloktorej z nás sa pošťastí získať do vienka dokonale hladkú a čistú pleť bez drobných nedostatkov.

 

Pre nás, ostatné, sú určené práve make-upy, ktoré si s nimi hravo poradia. Čo však v prípade nepríjemnej červenej vyrážky a tmavých kruhov pod očami? Tu pomôže jedine korektor, a preto je dobré, aby mal vo vašej kozmetickej taštičke zastúpenie.

 

Dnes si taký jeden korektor predstavíme – Giordani Gold – Secret Concealer od Oriflame. 

 

 

Odporúčame prečítať: Oriflame – Giordani Gold Bronzing Pearls

oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Na úvod si povieme zopár informácií od výrobcu:

 

,,Krycí korektor s krémovým zamatovým zložením, obohatený o omladzujúci rastlinný výťažok, zamaskuje všetky nedokonalosti pleti. Je určený na chúlostivé partie pleti, napríklad na pleť v okolí očí, ale možno ho použiť aj na iné partie pleti na celej tvári na zakrytie drobných chybičiek. Vrstviteľná receptúra sa neusádza v jemných mimických vráskach." 

 

 

Odporúčame prečítať: Oriflame – Very me Colour Mania Lip Balm

giordani

Zdroj: Shutterstock®

Čo na korektor hovorím ja?

 

Korektor som začala používať iba nedávno. Bolo to kvôli nápadným kruhom pod očami, ktoré ,,vykúkali“ spod každého líčenia. Preto som si v drogérii zaobstarala tekutý korektor a kruhy pod očami boli zrazu minulosťou. Teraz mám však korektory dva – tekutý a tuhý, a preto môžem porovnávať.

 

Secret Concealer prišiel zabalený do čiernej elegantnej papierovej krabičky. Ako som spomínala, produkty od Giordani Gold mám rada, pretože ide o luxus a kvalitu zároveň. Samotný korektor je balený do čierno – zlatej vysúvateľnej tuby, ktorá mi pripomína balenie rúžu. Ja som mala možnosť otestovať odtieň light, ktorý tónu mojej pleti vyhovuje. 

 

 

Odporúčame prečítať: Nový rad pleťovej kozmetiky Oriflame - True Perfection

krytie

Zdroj: Shutterstock®

Korektor má bledý odtieň a na pleť sa ľahko nanáša. Na pokožke sa však po nanesení začne chovať ako púder, ktorý stačí do pleti už len jemne vklepkať. S bledým odtieňom pokožky pekne splynie a zakryje to, čo zakryť potrebujete. Korektor nanášajte ešte pred samotným make-upom, ktorý už potom iba jemne prepúdrujete. Docielite tak bezchybne zamatovú pleť s pekne zamaskovanými nedostatkami.

 

Záverečné hodnotenie: Po otestovaní tuhého korektora môžem skonštatovať, že je rovnako účinný ako ten tekutý a hravo sa mu vyrovná. Potom je už iba na vás, ktorá forma vám bude vyhovovať viac. Mojimi kozmetickými spoločníkmi sa však určite stanú oba. :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Dekoratívna kozmetika Oriflame - The One

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

MÁTE VO SVOJEJ KOZMETICKEJ VÝBAVE KOREKTOR?

 

PREFERUJETE TEKUTÚ ALEBO TUHÚ FORMU? 

5 komentárov
Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

27.02.2015 12:03

Ja mám vo svojej výbave tuhý korektor ale uvažujem o tekutom najmä pre prípad, ak by som mala kruhy pod očami, ktoré sa mi občas objavia :/

Vaše meno:

Jana Kováčová

Jana Kováčová

27.02.2015 15:40

ja pouzívam tuhý aj tekutý. tuhý pouzívam na prekrytie akne a tekuty pod oci kvoli tomu ze tuhý zvýraznuje vrásky, avsak tekuty nemá taku kryciu schopnost ako tuhy.

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:32

používam skôr tekuté korektory ale vyzerá že má veľmi dobre krytie chcela by som vyskúšať ako to ej so ,,zaliezaním" do vrások....a opať oceňujem balenie;)

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

29.03.2015 01:22

aj keď vyzerá dobre, pod oči skôr uprednostním tekutý korektor

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 10:07

nemám korektor žiaden :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE