TEST: Intenzívna Liftingová starostlivosť Botocell

Po dlhšej dobe si predstavíme niečo z dielne od Dermacolu.

 

,,Nezalovíme“ však v dekoratívnych vodách, ale tentoraz si otestujeme pleťový liftingový produkt. Ide o Intenzívnu liftingovú a remodelačnú starostlivosť Botocell od Dermacolu.

 

S takýmto produktom som doposiaľ nemala skúsenosti, pretože sama v mojom veku ešte takúto špeciálnu starostlivosť nevyhľadávam. Bola som však zvedavá, či výrobok skutočne splní to, čo sľubuje výrobca. Poďme si o tom teda niečo napísať.

 

Čo hovorí výrobca o Intenzívnom liftingovom sére Botocell od Dermacolu?

 

,, Jedinečná ľahká textúra s koncentrovaným protivráskovým komplexom má výsledný účinok podobný ako po aplikácii injekcií Botulotoxínu. Vypína pleť, vyhladzuje výrazové línie, vyplňuje vrásky a zabraňuje ich vzniku. Zvyšuje pevnosť a pružnosť pleti, obnovuje štruktúru a kontúry tváre. Už po 28 dňoch zjavný výsledok: viditeľná redukcia vrások, zníženie ich hĺbky až o 47%. Po ošetrení zostáva pleť intenzívne hydratovaná, vláčna a jemná na dotyk.“

 

Odporúčame prečítať: Dermacol - Curl Mania Mascara

botocell-serum-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Čo hovorím na Sérum Botocell ja?

 

Toto sérum testujem už dlhšiu dobu. Už na úvod musím sérum pochváliť, pretože napriek tomu, že ho testujem už dva mesiace, ubudlo z neho naozaj iba minimum, čo považujem za veľké pozitívum.

 

Sérum mi prišlo zabalené v peknej červenej krabičke s logom značky. Ide o 30 ml sérum v priehľadnom sklenenom balení s červeným stláčateľným vrchnákom, ktorý je zakončený skleneným kvapátkom

serum-dermacol-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Pri aplikácii vrchnák jednoducho odšraubujete, stlačíte vrchnák smerom nadol, aby sa do kvapátka dostalo sérum. Potom už len sérum aplikujete na pleť jemným stlačením vrchnáka smerom nadol.

 

Sérum má veľmi príjemnú vôňu, ktorá je jemná, nevtieravá a na pleti ju cítite ešte hodinu po nanesení. Priehľadné sérum má vodovú konzistenciu, ktorá je však o trochu mazľavejšia ako voda.

 

Odporúčame prečítať: Dekoratívna kozmetika od Dermacolu

botocell-dermacol-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Na jedno použitie stačí stlačiť aplikátor jedenkrát. Ja si nanášam sérum ráno i večer na oblasť lícnych kostí, čela, brady a nezabúdam ani na krk. Jemnými krúživými pohybmi sérum do pokožky vklepávam, pokým nevsiakne.

 

Nejaké výrazné vrásky na pleti ešte nebadám, takže nemôžem potvrdiť, že vrásky sa výrazne zredukujú a zníži sa ich hĺbka, avšak môžem napísať, že pleť zostane po nanesení séra skutočne jemná, vypnutá, svieža a aj hydratovaná

dermacol-serum-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Myslím si, že takéto sérum je vhodnou prevenciou pred začínajúcimi vráskami. Výhodou je fakt, že sérum je určené pre všetky typy pleti.

 

30 ml sérum kúpite za odporúčanú cenu 14,19 Eur. 

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

Máte skúsenosť s liftingovými prípravkami?

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.07.2014 09:44

určite má svoje výhody pre ľudí :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE