TEST: Eucerin - UltraSENSITIVE Čistiace mlieko

V dnešnom testovaní budeme mať premiéru u nás doposiaľ netestovanej dermokozmetickej starostlivosti Eucerin.

 

Eucerin nie je klasickou kozmetickou značkou, ktorú bežne nájdete vo vašej obľúbenej drogérii. Ide o drahšiu značku, ktorú nájdete predovšetkým v lekárňach.

 

Filozofia značky Eucerin

 

Základ značky tvorí rozsiahly vedecký výskum. V rámci spolupráce s odborníkmi v oblasti dermatológie a využitiu moderných technológií, zaručuje značka vysoko účinné a spoľahlivé dermatologické štandardy. Výskumu sa Eucerin venuje viac než sto rokov a každý produkt je nielen podložený vedeckým skúmaním, ale i otestovaný na kožnú znášanlivosť a účinnosť. 

 

V dnešnom testovaní si predstavíme produkt z nového radu Eucerinu pre hypersenzitívnu pleť, UltraSENSITIVE Čistiace mlieko

eucerin-cleansing-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

,, Čistiace mlieko obsahuje SymSitive*, inovatívne účinnú zložku vyvinutú špeciálne pre hypersenzitívnu pleť. Pôsobí ako regulátor citlivosti v mieste vzniku hyperreaktivity, minimalizuje aktiváciu zmyslových vlákien, a tak okamžite upokojuje hypersenzitivitu.  

 

(*SymSitive* je rýchlo pôsobiaca zložka špeciálne vyvinutá pre hypersenzitívnu pleť. Poskytuje okamžitú úľavu, pretože reguluje citlivosť hyperreaktívnych zmyslových vlákien pleti, ktoré majú na svedomí pocity pálenia, štípania a svrbenia, ku ktorým dochádza u hypersenzitívnej pleti.)

 

Eucerin UltraSENSITIVE Čistiace mlieko okamžite upokojuje a prináša úľavu od podráždenia a zmierňuje začervenanie, preto predstavuje základnú súčasť každodennej starostlivosti o hypersenzitívnu pleť.“ 

lotion-clenasing-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Čo na čistiace mlieko od Eucerinu hovorím ja?

 

Značku Eucerin som doposiaľ nemala možnosť otestovať. Pre testovacie účely mi bolo doručené 100 ml balenie čistiaceho pleťového mlieka z nového radu UltraSENSITIVE. Čo som si hneď všimla na papierovom balení a čo považujem za veľké plus je to, že mlieko obsahuje: 0% konzervantov, parabénov, parafínov, parfumácie, alkoholu a iných nežiaducich zložiek.

 

Rovnako spolu s Biodermou, aj Eucerin považujem za akýsi vyšší ,,level“ kozmeticko - medicínskej starostlivosti o pleť

cleansing-lotion-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Ich výrobky sú síce drahšie, avšak som toho názoru, že za kvalitné výrobky, ktoré pleti naozaj pomôžu, sa oplatí priplatiť si.

 

Čistiace mlieko je balené v praktickom obale so stláčateľným aplikátorom, ktorý je chránený pred kontamináciou. Navyše, aplikátor je chránený aj vrchnákom. Mlieko je bielej farby a jeho konzistencia je taká akurátna. Vôňa je neutrálna, skôr taká medicínska. Ako hovorí výrobca, pleťové čistiace mlieko má schopnosť šetrne a účinne odstrániť make-up ako i ostatné nečistoty aj z tej najcitlivejšej pleti. 

eucerin-mlieko-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Čistiace mlieko nanášam na celú pleť a jemnými krúživými pohybmi tak odstraňujem z pleti zvyšný make-up, ktorý potom opláchnem čistou vodou. Na pleti zostane akoby vodeodolný filter. Pleť je naozaj šetrne očistená od make-upu a nebadám žiadne podráždenie.

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

Máte skúsenosti so značkou Eucerin? Ktorý produkt je váš obľúbený?

 

Pre viac informácií o čistiacom mlieku TU.

6 komentárov
Jana Fuchsová

Jana Fuchsová

31.07.2014 09:46

kozmetiku Eucerin mám rada, je drahšia, ale zvyknem si ňou urobiť občas radosť.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.07.2014 09:50

Eucerin je naozaj kozmetika, za ktorú si človek priplatí ale neoľutuje to :) a toto pleťové mliečko je rovnako toho výsledkom.

Vaše meno:

dorotka Fuchsová

dorotka Fuchsová

31.07.2014 09:59

super, teším sa až ju vyskúšam.

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

31.07.2014 12:33

zatiaľ som z tejto kozmetiky mala iba nejaké vzorky a bola som s nimi spokojná

Vaše meno:

Jozef Chmelár

Jozef Chmelár

31.07.2014 22:23

ja som bol so znackou eucerin doposial len neposkojny :( vyusovali ma cistiace prostriedky, opalovacie kremy ma drazdili kvoli alkoholu

Vaše meno:

Ivana Krempaská

Ivana Krempaská

04.08.2014 18:46

veľmi rada používam Eucerin, tejto kozmetike verím

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE