TEST: LIRENE Hydra-comfort jemný krém

 

Od značky LIRENE, ak si dobre spomínam som doposiaľ mala iba jeden produkt, a ním bola micelárna voda, ktorá ma vcelku príjemne prekvapila. Na tú biodermácku teda iste nemá, ale za tie peniaze vôbec nebola zlá. Odličovala dobre, a hlavne neštípala moje citlivé oči.

 

 

Dnes si však niečo bližšie napíšeme o jemnom kréme, ktorý sa odporúča používať na normálny typ pleti. Nie je teda úplne vhodný na moju mastnú pleť, no napriek tomu som ho odskúšala, a chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s ním...

lirene-krem

Zdroj: Shutterstock®

"Aktívne molekuly kyseliny hyalurónovej vytvárajú ochranný film na koži a udržujú vlhkosť v pokožke, zvyšujúc transport účinných látok, regeneráciu pleti a obnovu kolagénových vlákien. Vitamín E má regeneračné vlastnosti, zlepšuje pružnosť pokožky, zabraňuje vzniku vrások."

lirene-hydra-comfort

Zdroj: Shutterstock®

V popise je tiež uvedené, že je ideálny ako podklad pod make-up, s čím súhlasím, pretože pleť už po prvom použitý bola krásne jemná a vyživená. Tým, že nie je príliš mastný je ako stvorený na ranné použitie práve pred samotným líčením - aspoň u mňa to zohráva dosť podstatnú úlohu. Na večer však, budem sa opakovať, mám radšej niečo mastnejšie.

lirene-cream

Zdroj: Shutterstock®

Ešte sa vrátim k baleniu, ktoré som tak nejako preskočila. Takže - krém je balený v škatuľke, a čo sa mi páči najviac, obsahuje ochrannú fóliu. Samotné balenie je skromné, ako žena - mám radšej farebnejšie obaly, ktoré ma okamžite upútajú, no za nejaký negatívny bod sa to však rátať nedá... A zase povedzme si pravdu - ako sa aj vraví - z peknej misy sa nenaješ, takže je najpodstatnejšie vnútro a obsah :)

lirene-hyaluronic-krem

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia nie je ani príliš riedka ani hustá - taký zlatý stred. Je však jemná a tak sa dobre rozotiera. Ja si používanie tohto krému skutočne vychutnávam, pretože po každodennom používaní vidím rozdiel - pleť je jemnučká, vyživená a hydratovaná - áno, aj moja mastná pleť, a teda aj tie z Vás, ktoré ju majú tiež, potrebujú hydratáciu rovnako ako tie so suchým typom pleti, na to prosím nezabúdajte! :)

lirene-gentle-cream

Zdroj: Shutterstock®

Ak by som možno mala nájsť niečo čo sa mi na tomto kréme nepáči by bolo balenie, keďže uprednostňujem pumpičkové balenia - tie mi pripadajú hygienickejšie, napriek tomu, že mám čerstvo umyté ruky, môže sa do krému dostať prach a pod. Takže nejde o kvalitu samotného produktu, ako skôr "nespokojnosť" s balením :))

lirene-krem-na-tvar

Zdroj: Shutterstock®

7 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

13.10.2014 19:17

myslím si, že táto značka je skvelá, :) zaujala ma recenzia.

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

14.10.2014 20:15

nestíham všetko skúšať,ale možno dojde aj na tento krém

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

15.10.2014 10:01

Lirene mám odskúšanú, vyhovuje mi, ale tento krémik ešte nie, rada vyskúšam:))ale naozaj je tej kozmetiky veľa, nedá sa každá odskúšať:))

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

17.10.2014 16:08

áno používam , micelárku :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

17.10.2014 20:36

NA TRHU JE STRAšNE DáVNO TáTO KOZMETIKA A JE CELKOM FAJN A AJ CENOVO TENTO KRéM SOM ALE NEMALA

Vaše meno:

Katarina Piklová

Katarina Piklová

23.10.2014 10:41

Skvely krem....

Vaše meno:

Zuzana Madarászová

Zuzana Madarászová

29.10.2014 11:30

este som neskúšala nič z tejto značky ale vyzera zaujimavo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE