TEST: Mary Kay - krém na ochranu pred slnkom

 

Dnešna recenzia bude o skvelom produkte od Mary Kay, ktorý si určite zamilujete. Krém na opaľovanie sa teraz určite viac ako zíde.

 

 

Toto leto je u nás mi mimoriadne horúce a tak je dobré sa chrániť nejakým kvalitným krémom so silnejším faktorom.

 

 

 

 

Tento krém na opaľovanie od Mary Kay vám poskytuje SPF 30, čo je veľmi slušná ochrana. Je vhodný ako na telo tak aj na tvár. Ja si tvár chránim vyšším faktorom a to SPF 50 takže u mna jednoznačne len na telo. 

 

Testovali sme tiež:  Mary Kay - podkladové bázy

Mary Kay - krém na ochranu pred slnkom

Zdroj: Shutterstock®

Krém je ľahký, ľahúčko sa rozotrie po pokožke. Nepôsobí mastne. Pekne  a hlavne rýchlo sa vstrebáva. Okrem ochrany by mal tento krém aj regenerovať pokožku. A potvrdzujem pokožka ostáva vláčna, mierne hydratovaná.

 

Testovali sme tiež:  Lesk na pery Mary Kay - NouriShine Plu

Mary Kay - krém na ochranu pred slnkom

Zdroj: Shutterstock®

Vode a potu je odolný 80 minút. Môžete to skúsiť no ja to neriskujem natriem sa vždy ķeď výjdem z vody.  A čo je najlepšia vec je vhodný aj na citlivú pokožku a nedráždi. Textúra tohto krému mi veľmi vyhovuje. Nemám rada krémy, ktoré sú hutné a je priam nemožné ich rozotrieť. Pri tomto sa vám to určite nestane je úžasný. 

 

Množstvo krému aké použijete je na vás. Ja si dávam tak akurát aby som to pekne rozotrela avšak na miesta, o ktorých viete že máte citlivé, naneste hrubšiu vrstvu. K výdrži poviem len toľko, že na naše pomery doma vám vystačí na celé leto (samozrejme  nepoužívať na druhú letnú sezónu, je tam expiračná doba ako u všetkých krémov na opaľovanie). Ja sa ale momentálne nachádzam v USA na mieste kde je každý deň horúco a je potrebný krém na opaľovanie. Takže jedno balenie mi určite nevystačí a budem musieť siahnuť po ďalšom balení.

 

 

Testovali sme tiež:  Mary Kay – Fixačný gél pod make-up s SPF 15

Mary Kay - krém na ochranu pred slnkom

Zdroj: Shutterstock®

Chránte si svoju pokožku vyššimi faktormi. Predýdete tým predčasnému stárnutiu pokožky a hlavne rakovine.  Ako vhodnú prevenciu si môžete vybrať aj tento krém od Mary Kay.wink Jeho textúra mi veľmi sadla. Mám pocit ochrany a zároveň sa nelepím ale naopak pokožka je hydratovaná. Určite ho zaraďujem medzi naj krémy na opaľovanie.

 

Testovali sme tiež:  Mary Kay - dekoratívna kozmetika na oči

mary kay sun care

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.08.2015 09:13

už asi niet značky ktorá by sa nezaoberala opaľovaciou kozmetikou :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE