TEST: DERMACOL SUN produkty

Pokračujem v recenzovaní produktov na opaľovanie, pretože viem, že čím viac recenzií si prečítate, tým lepšie si budete vedieť vybrať tie pravé pre seba. 

 

Dnes som sa rozhodla pre dva produkty od značky DERMACOL - SUN vodeodolné mlieko na opaľovanie v spreji SPF 15 a SUN ‪vodeodolné tónovacie ochranný fluid SPF 50.

 

 

 

"Vodeodolné mlieko s beta-karoténom poskytuje účinnú ochranu pred slnečným žiarením. Ochranný komplex UVA a UVB filtrov spolu s vitamínom E a olejom z hroznových jadier zabraňuje poškodeniu pokožky vplyvom UV žiarenia a zamedzuje predčasnému starnutiu."

 

Odporúčame prečítať: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

dermacol-sun

Zdroj: Shutterstock®

Najradšej mám presne takéto opaľováky v spreji, pretože aplikácia je jednak rýchla, ľahká, ale najmä najpohodlnejšia.

 

Toto mliečko navyše krásne, povedala by som, ovocne vonia, takže to je pre mňa bod navyše! Rovnako som rada, že má ochranný faktor 15, čo mne bohato postačuje. Je tiež vodeodolné, čo ale neznamená, že prežije aj pobyt vo vode! Počas toho, kým ste vo vode, ste chránení proti slniečku, no potom sa treba pekne znova natrieť!

 

Odporúčame prečítať: DERMACOL novinka - povznášajúci sprchový gél

dermacol-spf15

Zdroj: Shutterstock®

Zloženie je nemastné a nelepivé a vcelku sa rýchlo do pokožky vstrebáva, čo je podľa mňa super. Pokožku zanecháva zvláčnenú, nádherne voňajúcu a najmä dostatočne chránenú. Pobyt na slnku by ste však aj tak nemali veľmi preháňať, pretože aj keď použijete rôzne ochranné prípravky, nepredstavujú totiž sto percentnú ochranu.

 

Odporúčame prečítať: DERMACOL Aroma Ritual svieži telový peeling rebarbora a jahody

dermacol-sunmilk

Zdroj: Shutterstock®

dermacol-opalovacie-mlieko

Zdroj: Shutterstock®

opalovacie-mlieko

Zdroj: Shutterstock®

SUN vodeodolné tónovacie ochranný fluid SPF 50 je ideálny, ak chcete byť pri vode krásne, no zároveň nechcete použiť make-up. Práve vtedy postačí použiť tento fluid, ktorý okrem toho, že pleť chráni vďaka SPF 50, aj tónuje akékoľvek nedokonalosti, ktoré sa na pleti nachádzajú. 

 

Fluid má vysokú a účinnú ochranu proti UVA a UVB žiareniu. Pokožku chráni nielen pred slnečnými lúčmi, ale aj pred spálením a predčasným starnutím. Ľahká tónovaná textúra zjednocuje farebný tón pleti. Podľa mňa by však v ponuke mohol byť ešte bledší odtieň, teda mne momentálne ešte tento nesedí a budem si musieť počkať, kým sa trochu opálim. Chcem upozorniť, že je celkom tekutý, takže pri stláčaní pumpičky si dávajte pozor a choďte na to radšej zľahka. Práve vďaka tomu, že je riedky, ho však postačí úplne máličko, čiže toto 50 ml balenie vydrží dlho a len tak ľahko ho neminiete :)

 

Odporúčame prečítať: Veľký test rúžov - s jarou prichádza krásna paleta farieb

dermacol-sun-fluid

Zdroj: Shutterstock®

dermacol-tonovaci-fluid

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

11.07.2015 18:30

Skvelá kozmetika

Vaše meno:

Marcela Šagátová

Marcela Šagátová

15.07.2015 11:15

Ani som nevedela že existuje také niečo ako tónovací ochranný fluid :) určite je to lepšie ako si dať make-up. Značku dermacol mám veľmi rada, tak to asi vyskúšam, hoci sa trošku obávam tej tmavej farby ako ste písali.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

23.07.2015 11:29

nepáči sa mi to fluidum na mňa je príliš tekuté :/

Vaše meno:

Klára Miklóšová

Klára Miklóšová

29.07.2015 07:33

ten fluid by som rada vyskúšala....

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE