TEST: Novaroyal Prophylane Anti Aging Pflege – Denný a nočný krém

Naša pleť si zaslúži len to najlepšie. Som toho názoru, že o pleť je potrebné sa dôkladne starať v každom veku, či je nám pätnásť, tridsať alebo šesťdesiat.

 

Každá pleť v istom veku vyžaduje niečo iné, čo sa najčastejšie odráža prostredníctvom typov pleti. Môj typ pleti by som charakterizovala ako zmiešaný – niekedy býva mastná, inokedy podráždená a citlivá, preto pleťovú starostlivosť striedam a snažím sa používať také produkty, ktoré jej pomáhajú a naopak neuškodia. Som vo veku, kedy mi začínajú pribúdať prvé vrásky, a to najmä v okolí očí a úst, na ktoré najviac pôsobí naša mimika.

 

Dnes si otestujeme a predstavíme pleťový krém, ktorý mojej pleti vyhovuje. Značku Novaroyal už predo mnou predstavili moje kolegyne, preto verím, že sa môžeme pustiť rovno do testovania. Ešte by som podotkla, že s touto značkou som nemala doposiaľ žiadne skúsenosti, no ani som o nej nepočula a o to viac som sa na ňu začala tešiť. :-)

 

Odporúčame prečítať: NOVAROYAL INTENSIVE liftingový denný a nočný krém

Novaroyal Prophylane Anti Aging Pflege – Denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Čo na pleťový krém hovorí výrobca?

 

,,Pomáha vyrovnať prvé vrásky. Regeneruje, ošetruje a obohacuje. Krém je určený pre vyrovnaný čerstvý vzhľad.

 

  • Pre dlhotrvajúci mladý a pekný obraz pleti – Naša pokožka starne zároveň s nami. Prvé vrásky sa ukazujú už koncom dvadsiatky. Napriek tomu ešte stále máte v rukách možnosť rozhodnúť sa, ako by ste chceli vyzerať neskôr. S novou profylaktickou starostlivosťou v boji proti starnutiu môže váš mladistvý vzhľad vydržať dlhšie. Cenné látky, ktoré obsahuje, pomáhajú vyplniť prvé vrásky, zjemniť póry a aktívne zapracovať proti starnutiu pleti.
     
  • Bojovník za nadčasovú krásu – Profylaktická starostlivosť v boji proti starnutiu na deň a noc pôsobí viacerými smermi: SYNÒ-AKE, vyznamenaná Swiss Technology Award, umožňuje vyhladiť jemné línie tváre. Hyalurónové kyseliny a pentavitín dodávajú pleti dlhotrvajúcu hebkosť, pleť je vďaka nim pevnejšia a pružnejšia. Prírodný polysacharid pomáha pleť vyjasniť. Na svetlo reagujúce mikročastice garantujú okamžitý efekt tým, že jemné vrásky sa opticky strácajú.
     
  •  Starostlivosť bohatá na dobrý pocit – Cenné látky, ako je vitamínový olej, olej z makadamiových orechov a olej z jojoby pleť rozmaznávajú a podporujú jej hladkú zamatovosť. Krém zjemňuje póry a stará sa o jemne štruktúrovaný obraz pleti. Profylaktická starostlivosť v boji proti starnutiu na deň a noc je vhodná pre mladú a žiarivo krásnu pleť. Použite už dnes tento cenný krém a ešte dlho z neho budete profitovať.“

 

Odporúčame prečítať: NOVAROYAL SUPREME LIFT & REPAIR - denný a nočný krém v jednom

Novaroyal Prophylane Anti Aging Pflege – Denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Čo na pleťový krém hovorím ja?

 

Krém značky Novaroyal ma zaujal už len svojim, musím podotknúť, že v skutku naozaj luxusným balením. Už len za obal by som teda výrobcovi udelila plný počet bodov. Papierová krabička je tvrdšia a prepracovaná. Po jej otvorení natrafíme na menší leták, ktorý informuje nielen o kréme, ale aj o ďalších výrobkoch z tohto radu. Informácie sú pre mňa, bohužiaľ, nepoužiteľné, pretože nemecký jazyk neovládam. :-)

 

Po otvorení priehradky pod letáčikom už natrafíme na samotný krém, ku ktorému je priložená špachtlička. Špachtličku pri krémoch v klasických baleniach oceňujem, pretože si myslím, že vďaka nej je naberanie krému hygienickejšie. 

 

Odporúčame prečítať: NOVAROYAL PHYTO DELUXE LIFTINGOVÝ DENNÝ & NOČNÝ KRÉM

Novaroyal Prophylane Anti Aging Pflege – Denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Prvé slovo, ktoré vám po vzhliadnutí krému napadne, bude pravdepodobne slovo ,,luxusné“. Výrobca sa s obalom vyhral a mne by bolo ľúto aj po použití krému dózičku vyhodiť. Krém má 50 ml, čo znamená, že ide o klasické balenie. Má hranaté priehľadné línie, cez ktoré presvitá dózička tyrkysovej farby. Aj biely vrchnáčik je poňatý luxusne a okrem loga na ňom nájdete aj samotný názov značky.

 

Samotný krém je žltkastý a má dobrú konzistenciu – nie je ani príliš riedky, ani hutný. Na pleť sa aplikuje ľahko, pričom na nej nezanecháva mastný film. Vôňa krému je veľmi jemná a nevtieravá. Krém po nanesení pleť pekne vyživí, a je vďaka nemu pružná a hebká a myslím si, že sa na takýto luxus naozaj sťažovať nemôže. :-)

 

Odporúčame prečítať: Novaroyal už aj na Slovensku

Novaroyal Prophylane Anti Aging Pflege – Denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Možno by som vytkla iba to, že aj keď používam krém už dlhšiu dobu (zhruba mesiac a pol), nebadám, že by boli moje vrásky vyhladené. To mi však vôbec neprekáža a rada budem tento pleťový krém používať aj naďalej. V prípade hlbších vrások však môžete vyskúšať aj iné produkty z radov značky Novaroyal.

 

Ak aj vy túžite po ,,kvapke luxusu" a chcete dopriať pleti kvalitnú starostlivosť, značku Novaroyal vám určite odporúčam vyskúšať. 

 

 

 

Vyhraj NOVAROYAL INTENSIVE liftingový denný a nočný krém

 

Využi šancu získať tento jedinečný krém zadarmo. Aktuálne na webe www.krasnacelyrok.sk prebieha súťaž o celoročnú zásobu denných a nočných krémov Novaroyal. Súťaž trvá do 31.1.2016. Ak chceš vyskúšať tento krém hneď môžeš využiť 10% zľavu, ktorú automaticky získať zapojením sa do súťaže. 

Novaroyal Prophylane Anti Aging Pflege – Denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

FOTO GALÉRIA:

Galéria -

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

21.01.2016 06:49

tento krem vyzera ozaj kralovsky,ja pouzivam kremy na suchu plet,rada skusam rozne znacky

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.01.2016 09:41

táto značka je vidieť že je veľmi luxusná a bojuje o zákazníka kvalitnou kozmetikou, špachtličku som ešte v kréme pribalenú nemala tak je to plus :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

21.01.2016 13:57

nemám skúsenosti s touto značkou ale vyzerá veľmi dobre

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

22.01.2016 11:41

Tá špachtlička je super nápad a ostatné znaky by sa mali inšpirovať ;)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE