TEST: 3LAB – Perfect Cleansing Foam – Čistiaca pena (125 ml)

Už asi samotný názov vám bude naznačovať, že pôjde o kozmetiku, ktorá pochádza rovno z laboratórií.

 

Konkrétne ide o prípravky určené na pleťovú starostlivosť, v ktorých sú obsiahnuté rastlinné ingrediencie tej najvyššej kvality, ako sú revolučné kmeňové bunky z jabĺk. Rovnako obsahuje aj zložky, ako je biotechnologická verzia rastového hormónu, ktorú značka sama vyvinula.

 

No a ako „čerešnička na torte“ – táto kozmetika nepoužíva žiadne farbivá, konzervanty či parfumácie.

Produkty tejto značky si viete zakúpiť na internetovej stránke Fann parfumérie. Hoci ide o drahšiu kozmetiku, určite je to dobrá investícia. Ja som mala tú česť otestovať čistiacu penu Perfect Cleansing Foam od 3LAB kozmetiky a rozhodne by som išla do toho ešte raz wink.

 

Prečítajte si tiež: 3LAB - PERFECT CLEANSING GEL

TEST: 3LAB – Perfect Cleansing Foam – Čistiaca pena (125ml)

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis

 

Bohatá krémová čistiaca pena vhodná pre všetky typy pleti, vrátane veľmi citlivej.Odstraňuje z pleti make-up, nečistoty, a pritom jej poskytuje výživu. Mikroperličky s obsahom vitamínu E zlepšujú pri masáži krúživými pohybmi mikrocirkuláciu pleti, pričom ju nielen čistia, ale aj hydratujú. Výsledkom je zdravá, svieža a hladká pleť, ako po profesionálnom čistení v kozmetickom salóne. Je dokonalá pre všetky typy pleti, aj pre tú najcitlivejšiu.

 

Kľúčové zložky: Perličky vitamínu E pri masáži uvoľňujú svoj obsah, doplňujú pleti výživu a zlepšujú jej ochranu. Extrakt zeleného čaju pôsobí antioxidačne. Olej z maslovníka bohatý na lipidy a sterol prináša pleti hydratáciu a upokojenie. Hyaluronát sodný poskytuje pleti nevyhnutnú hydratáciu, vytvára na nej pocit ľahkosti a komfortu.

 

Odporúčame tiež:  Zúžte svoju tvár správnym líčením!

TEST: 3LAB – Perfect Cleansing Foam – Čistiaca pena (125ml)

Zdroj: Shutterstock®

Prvé, čo musím spomenúť, je môj problém s čiernymi bodkami v oblasti nosa. Táto čistiaca pena proti nim výrazne zabojovala. Neodstránila ich úplne, ale po pravidelnom čistení – ráno a večer, sú každým dňom čoraz menej viditeľnejšie, a ten, kto má ten istý problém, dobre vie, že je to veľký úspech produktu.

 

Prečítajte si tiež: Nové ošetrenie očných kontúr Anti-Aging Eye Lift od 3LAB

TEST: 3LAB – Perfect Cleansing Foam – Čistiaca pena (125ml)

Zdroj: Shutterstock®

Zloženie peny je naozaj zaujímavé, vzhľadom na výživné látky obsiahnuté v nej. Na dotyk je aj veľmi príjemné, o čo sa postarajú hlavne mikroperličky. Pri aplikácii peny na vlhkú pleť bola masáž trošku ťažšia, avšak, v kombinácii s kvapkami vody sa to zlepšilo. Myslím, že aj efekt bol potom účinnejší, keďže voda aktivuje zložky obsiahnuté v tomto produkte. Veľká výhoda je, že pena je určená aj na citlivú pleť. Pleť ma počas a ani aplikácii vôbec neštípala. Akurát na začiatku požívania sa mi objavili suché miesta v oblasti čela, ktoré neskôr, po adaptácii pleti na produkt, vymizli.

 

Odporúčame tiež:  23 účesov, ktoré zvládnete do 3 minút!

TEST: 3LAB – Perfect Cleansing Foam – Čistiaca pena (125ml)

Zdroj: Shutterstock®

Po opláchnutí zanechala čistiaca pena moju pleť na pohľad zdravú a hlavne hladkú. Tou hydratáciou si nie som až taká istá, ale opäť to bude závisieť od vášho typu pleti. Tá moja je zmiešaná a citlivá zároveň. Ja osobne hodnotím tento produkt na výbornú.

 

Produkty 3LAB sú dostupné v sieti parfumérií FAnn.

 

A to najlepšie na záver – vonia prenádherne, citrónovo. smiley

 

 

Prečítajte si tiež: 3LAB Špeciálna starostlivosť - PERFECT BB SPF 40

TEST: 3LAB – Perfect Cleansing Foam – Čistiaca pena (125ml)

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE