TEST: 7-dňová ampulková kúra LIFT & HYDRO & REPAIR od Medical Beauty For Cosmetics

Súčasná doba (v súvislosti so stresom, rúškami a respirátormi) krásnej a zdravej pleti určite nepraje. Aj preto je dobré spraviť pre ňu aspoň z času na čas niečo viac. Možností je, samozrejme, mnoho, no na popularite čoraz viac naberajú ampulkové kúry. A nám sa do redakcie na testovanie dostala jedna z nich, presnejšie 7-dňová ampulková kúra LIFT & HYDRO & REPAIR od Medical Beauty For Cosmetics.

Zaujímavé zloženie

Ako vždy aj dnes som pred písaním tejto recenzie zamierila najprv na web výrobcu. Dozvedela som sa, že v sére sa okrem mnohých hydratačných látok skrýva aj vyhľadávaná kyselina hyalurónová a tiež vzácny zvhlčujúci komplex.

Mne z toho vychádza, že kúra by mala pôsobiť nielen proti starnutiu, ale aj proti pocitu vysušenej a mdlej pokožky. Ampulky navyše sľubujú dlhotrvajúci efekt a lepšie vraj fungujú po použití derma rollera. Čo si o tomto produkte myslím ja?

Odporúčame: VIDEO: Ako na mladistvú pleť? S Medical Beauty ti prinášame 5 tipov!

najlepšie ampulky na pleť

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Až prekvapivo účinné

V testovaní pleťových ampuliek už nie som nováčikom, rukami mi ich prešlo už niekoľko. S čím som však osobnú skúsenosť nemala, je značka Medical Beauty For Cosmetics. Musím hneď na úvod povedať, že ma príjemne prekvapila.

Obsah ampulky som si na pleť aplikovala večer po jej dôkladnom vyčistení a keďže je jej objem naozaj štedrý, vyšlo mi aj na krk. Keďže tekutinky je v ampulke naozaj dosť, zostatok na pleti som trpezlivo vklepávala do pokožky pomocou prstov. Viem, že v niektorých návodoch sa píše, že si máte zvyšok séra utrieť, mne to však príde ako mrhanie.

ampulkové sérum Medical Beauty

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Pocit po nanesení séra je naozaj neskutočný a ja ho milujem. Trvá to len niekoľko sekúnd a pleť sa začne pekne vypínať. Čo je veľmi príjemné, je aj úroveň hydratácie. Moja pleť je suchá, a preto presne takéto produkty vyhľadávam. Pleť je po použití séra v týchto ampulkách krásne šťavnatá a pocitovo naozaj vlhká.

Na týchto ampulkách sa mi páči najmä to, že pleť je citeľne hydratovaná aj o hodinu či dve, dokonca aj ráno po prebudení. Posledný benefit, ktorý som si všimla ihneď, bolo výrazné rozjasnenie pleti. Pozorovateľné bolo už po prvej ampulke a žiarivosť pleti sa ku koncu týždňa ešte zvýšila.

Okrem ampuliek som používala aj Krém na krk a dekolt z rovnakého radu a tiež denný krém a očný krém z radu LIFT & REPAIR. Všetky produkty mojej pleti nesmierne vyhovujú a stali sa mojimi obľúbencami.

Bude sa ti páčiť: Beauty tajomstvá kráľovien krásy: Ako byť dokonalá ako misska?

prečo skúsiť ampulkové sérum

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Lepšie než luxusné?

Za seba môžem povedať, že 7-dňová ampulková kúra LIFT & HYDRO & REPAIR od Medical Beauty For Cosmetics ma dostala, samozrejme, v dobrom slova zmysle. Musím povedať, že tieto ampulky a ich obsah sú jednoznačne lepšie ako niektoré luxusné a veľmi drahé značky. Nehovorím, že ampulky od nich nefungovali, no tieto mi sadli doslova ako uliate.

Sérum v nich je totiž nesmierne ľahučké, no zároveň účinné, pretože ihneď po ich aplikácii cítite jeho žiaduce a sľubované účinky. Povedala by som, že za túto cenu sa kúra LIFT & HYDRO & REPAIR radí medzi jednu z najlepších na trhu a vrelo vám ju odporúčam. Ja mám, našťastie, ešte jedno balenie, ktoré si doprajem niekedy, keď to bude moja pleť citeľne a viditeľne potrebovať.

2 komentárov
Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

15.03.2021 14:28

rada vyskúšam

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.07.2023 14:04

ja tieto ampulky môžem

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE