TEST: Bernard Cassiere S.O.S antiseptický koncentrát

Akné, pupienky, vyrážky.... Mnoho pomenovaní pre jeden jediný kožný problém, ktorý dokáže naozaj potrápiť. Bojuje s ním nielen dospievajúca mládež, ale rovnako aj dospeláci. Ich príčinou môžu byť hormonálne výkyvy, zlá životospráva alebo jednoducho nezdravé jedlo.

Bojovať s nimi je dosť ťažké. Ak netúžite „pchať“ do seba rôzne tabletky a zaťažovať tak pečeň, tak automaticky siahnete po produktoch určených na vonkajšie použitie. Presne takto to robím aj ja. Základom je dôsledná starostlivosť o pleť. Dnes vám predstavím malého S.O.S pomocníka, ktorý vás zachráni od nepeknej ozdoby na pleti.

 

Bernard Cassier S.O.S antiseptický koncentrát je malý bojovník, ktorý by mal zatočiť s nedokonalosťami pleti. Jeho objem je dosť malý - 5 ml, zato sa vám vojde všade, kamkoľvek pôjdete. 

 

Testovali sme tiežBernard Cassiere - Soins corps Vanile monoï telové mlieko

Bernard Cassiere S.O.S antiseptický koncentrát

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Vždy majte tento produkt so sebou pre boj s nedokonalosťami a zápalovými procesmi! Keď sa objaví čo i len náznak vzniku zápalového procesu, koncentrát urýchľuje jeho hojenie a zabraňuje tvorbe jaziev. Kyselina salicylová a koktail čistiacich účinných látok Divoká Čílska mäta - Citrón a čaj Java sú tou najideálnejšou kombináciou pre vyčistenie a vysušenie vyrážok.

 

Testovali sme tiež: Bernard Cassiere - L’Eau micellaire démaquillante -Čistiaca micelárna voda

Bernard Cassiere S.O.S antiseptický koncentrát

Zdroj: Shutterstock®

Tento S.O.S koncentrát je v podstate malý roll-on, ktorý však v sebe ukrýva okrem iného aj kyselinu salicylovú, ktorá sa využíva u všetkých produktoch určených na boj s nedokonalosťami. Svojou vôňou mi tento koncentrát pripomína klasický kalciový sirup proti kašľu. Tento roll-on je pre mňa malým, ale svojimi účinkami veľkým pomocníkom. Postačí si ho na nedokonalosť aplikovať 2-krát denne

 

Odporúčame tiež: 10 rád ako potlačiť mastnú pleť a akné počas leta

Bernard Cassiere S.O.S antiseptický koncentrát

Zdroj: Shutterstock®

Je dosť náročné sa premôcť a pupienok hneď pri jeho vzniku nezlikvidovať pred zrkadlom, ale ak sa vám to podarí, a tohto S.O.S pomocníka si budete na nedokonalosť aplikovať tak, ako sa má, tak po 2 dňoch vám po nedokonalosti neostane ani stopa. V tomto prípade mi je ľúto, že je to len také malé balenie. Určite by som prijala väčšie, aby mi vydržalo čo najdlhšie :)

 

Odporúčame tiež: 7 beauty tipov od žien z celého sveta

 

 

Nepremeškajte skvelú akciu vo forme praktického Kitu na mastnú pleť, ktorý obsahuje: Čistiacu penu (50 ml), Zmatňujúci hydratačný fluid (15 ml), Čistiacu masku (10 ml) a S.O.S. antiseptický koncentrát (5ml).

 

 

FOTO GALÉRIA:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE