TEST: Collistar - Biorevitalizačný pleťový krém

Výrobky talianskej značky Collistar sú založené na najmodernejších vedeckých výskumoch, s dôkladným testovaním kvality a efektivity.

 

Exkluzívne produkty Collistar využívajú vo svojich produktoch bunkový komplex, tým aktívne bojujú proti starnutiu pleti a zároveň zmierňujú výskyt vrások na minimum. 

 

Značka Collistar sa zaradila medzi moje obľúbené kozmetické značky. Nesklamala ma a nenašla som na nej zatiaľ žiadnu chybu. Inak to nebude ani dnes. Otestovala som pre vás biorevitalizačný pleťový krém.

 

Testovali sme tiež: TEST: Collistar - GLOSS DESIGN LESK NA PERY

Collistar - Biorevitalizačný Pleťový Krém

Zdroj: Shutterstock®

Čo hovorí výrobca:

 

Biorevitalizačný pleťový krém s kolagénom a aktivátorom kyseliny hyalurónove predstavuje kozmetickú alternatívu revitalizačných injekčných zákrokov vykonávaných dermatológmi. Krém je ideálny pre denné používanie, udržiava pleť mladistvú, pružnú a hladkú. Je vhodný v každom ročnom období, no odporúča sa najmä vtedy, keď pleť vykazuje známky únavy, stratu pružnosti a zvýšený výskyt vrások. Zloženie sa opiera o dvojicu zložiek: kokteil aktívnych látok podobné látkam používanými dermatológmi a revolučná zložka Matrice Vettore®, ktorá prenáša aktívne zložky priamo do tkanív pleti, čím stimuluje tvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej. 

 

Testovali sme aj: TEST: Collistar - GLOSS DESIGN LESK NA PERY

Collistar - Biorevitalizačný Pleťový Krém

Zdroj: Shutterstock®

Na otestovanie som dostala malé testovacie balenie (20ml) a nie plné balenie produktu (50 ml). Trochu vám ho teraz priblížim. Vrch je tmavomodrý s kombináciou zlatej. Zvyšok je priehľadný, takže vidíte, koľko produktu ste spotrebovali.

 

Testovali sme aj: TEST: Collistar - Koncentrát vitamínov A, C a E s regeneračným a rozjasňujúcim 

Collistar - Biorevitalizačný Pleťový Krém

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia je jemná a ľahučká. Parfumácia je ,,jedna báseň". Skutočne, prvé, čo ma zaujalo, bola vôňa krému. Neviem sa jej nabažiť. Pripomína mi detské mydlo. Krém sa vstrebáva rýchlo a pokožka po ňom zostáva extrémne jemná.

 

Po aplikácií je vaša pleť hydratovaná a pružnejšia. O moju pleť bolo postarané po celý deň a stačí, ak použijete iba úplne malé množstvo krémiku. 

 

Testovali sme aj: TEST: Collistar - Nourishing Anti-Age Oil-Milk

Collistar - Biorevitalizačný Pleťový Krém

Zdroj: Shutterstock®

Na záver poviem len toľko, že tento krém si určite kúpim v normálnej veľkosti. Presvedčil ma o svojich kvalitách a nemala som voči nemu žiadne výhrady. Keby sa malo hodnotiť, tak má u mňa 5 bodov z 5.wink

 

Testovali sme aj: TEST: Collistar - sérum s kyselinou hyalurónovou pre hydratáciu a lifting

FOTO GALÉRIA:

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

31.01.2016 09:01

aj ja by som ho rada vyskusala

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

31.01.2016 17:17

pekná recenzia :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

01.02.2016 10:42

skvelý darček pre moju mamu

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

08.04.2016 19:32

obľúbená kozmetika pre moju pleť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE