TEST: GERnétic GG Crėme

Na našom malom slovenskom trhu nájdete množstvo rôznych krémov. Hydratačné krémy, krémy proti starnutiu pleti, krém na vrásky, krém na akné a rôzne ďalšie na riešenie množstva problémov.

 

Okrem toho však môžete siahnuť po krémoch s označením ako CC, DD, BB, EE a podobne.

 

Môžeme povedať, že tieto krémy nahrádzajú make-up, pretože poskytujú pleti jemný make-upový nádych. Avšak dnes vám mám možnosť predstaviť novinku v podobe GG krému od spoločnosti GERnétic.

 

Tento nový GG krém je svojou podstatou rozjasňujúci krém s optickou korekciou. Je určený na použitie na tvár, krk a dekolt. Ide o dokonalý tónovací krém, ktorý si majú obľúbiť všetky ženy už po prvom použití. Vďaka svojim vlastnostiam stiera zažité hranice medzi účinnou starostlivosťou o pleť a kvalitným líčením. 

 

Testovali sme tiež: GERnétic - Melano 30 - Mlieko na opaľovanie

GERnétic GG Crėme

Zdroj: Shutterstock®

GG krém je svojím vzhľadom nenápadný. Biela tuba doplnená o zlaté písmo a zlatý vrchnák sa však v žiadnej kúpeľni nestratí. Tento krém má objem 30 ml, čo je klasický objem pri každom make-upe. No to, či nahradí váš make-up sa určite dozviete nižšie.

 

Testovali sme tiež: GERnétic Lift Crème - novinka roku 2016

GERnétic GG Crėme

Zdroj: Shutterstock®

Aktívne zložky :

  • Extrakt z kvetov Nechtíka lekárskeho - upokojujúce a regeneračné účinky.
  • Výťažky z riasy Chlorella - detoxikačné účinky, zvýšenie vitality pleti.
  • Extrakt z kvetov a listov Ľubovníka bodkovaného - upokojenie podráždenej pokožky.
  • Včelí vosk - zabraňuje dehydratácii pleti.
  • Arginín, olivový olej – regeneračné účinky.
  • Peptidový komplex - stimulácia unaveného metabolizmu.
  • Zmatňujúce mikroguľôčky bez silikónu (neupcháva pokožku).
  • Mikrokapsuly, ktoré pri rozotrení krému uvoľnia na pokožku farebné mikro-pigmenty.
  • UV faktor - ochrana proti UVA a UVB lúčom.

 

Testovali sme tiež: GERNÉTIC Synchro krém na tvár

GERnétic GG Crėme

Zdroj: Shutterstock®

Účinky:

Pôsobí bezprostredne po aplikácii, pleť okamžite zjednotí a vyváži. Obsahuje mikrokapsuly, ktoré pri rozotrení krému uvoľnia na pokožku farebné mikropigmenty a rozjasňujúce látky, vďaka ktorým dochádza k optickej korekcii vzhľadu pleti. Účinné výťažky zabraňujú únave pokožky. Stimulátory bunkového rastu podporujú správne fyziologické funkcie. UV faktor ochraňuje pokožku pred slnečnými lúčmi. Zmatňujúce guľôčky bez silikónu doladia celkový efekt. Pleť tak na dotyk pôsobí hodvábnym a napudrovaným dojmom. 

 

Odporúčame tiež: Beauty poradňa GERnétic: Pigmentové škvrny

GERnétic GG Crėme

Zdroj: Shutterstock®

Po takýchto podobných krémoch som nikdy v obchode nesiahla. Keďže moja pleť nie je dokonalá, tak som vždy siahala len po krycích make-upoch. Preto tento nový GG krém bol pre mňa veľkou výzvou. Je zaujímavé pozorovať ako sa takmer biely krém s mikrokapsulami pod vplyvom tepla prstov rozpúšťa a mení svoju farbu. Dokonalo sa prispôsobí tónu pleti, preto je jedno, či ste bleduľky alebo máte tmavší tón pleti. 

 

Odporúčame tiež: Beauty poradňa GERnétic: Peeling pokožky

GERnétic GG Crėme

Zdroj: Shutterstock®

Čo je na ňom tiež zaujímavé tak je jeho netradičná vôňa, ktorá sa nedá tak ľahko popísať, ale na tvári ju cítite celý deň. Ja som si ho obľúbila a to hlavne keď som bola na dovolenke, kde moja pleť vďaka opáleniu bola krásna a hlavne bez nedokonalostí. Úplne som si s nim vystačila. Pleti dodal krásny nádych. Avšak, ak máte nedokonalosti na pleti ako sú jazvičky po akné poprípade samotné akné, tak tie bohužiaľ nezakryje. No ak si ho dáte pod make-up, tak tiež spĺňa svoje účinky.

 

Odporúčame tiež: DÉMAQUILLANT DOUCEUR - Micelárna voda od kozmetiky GERnétic

GERnétic GG Crėme

Zdroj: Shutterstock®

Krém pleť nádherne rozjasní. Hneď ako si ho dáte na pleť, tak pôsobí živšie, rozžiarenejšie a rovnako pleť zjednotí. Krém som si obľúbila nielen ja, ale aj mamka, a to už je čo povedať. Totižto mamka nepoužíva žiaden make-up, v jej repertoári je len riasenka. No tento krém používa s obľubou každý deň, keď sa chystá do práce. Určite vám ho obe odporúčame všetkými desiatimi. 

Ak sa vám tento GG krém od spoločnosti GERnétic zapáčil, tak vám odporúčame zapojiť sa do súťaže na KamZaKrasou.sk, kde hneď 3 z vás môžu tento GG krém vyhrať. Stačí len správne odpovedať na súťažnú otázku a držať si prsty laugh

GERnétic GG Crėme

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame tiež: Beauty poradňa GERnétic: Ako na spevnenie poprsia

 

FOTO GALÉRIA:

2 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

11.09.2016 16:12

Uz je aj GG krem ?

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

09.09.2017 13:22

nie toto by som nechcela

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE