TEST: JUVENA - Pure Cleansing - Dvojfázový odličovač očí

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky. Otestovali sme pre vás 2-fázový odličovač Pure Cleansing od značky JUVENA. 

Oficiálny popis: 

 

Čistí, a zároveň hydratuje! Bez tenzidov, emulgantov, alkoholu a parabénov. Odstráni odolný, trvácny make-up aj vodeodolnú maskaru. Perfektný pre ženy s citlivým očným okolím aj kontaktnými šošovkami.

 

Odporúčame pozrieť si: 3x výrazné líčenie očí, ktoré zvládne každá žena

TEST: JUVENA - Pure Cleansing - Dvojfázový Odličovač Očí

Zdroj: Shutterstock®

Obsahuje aktívne zložky, a to: 

 

Panthenol zlepšuje a výrazne posilňuje schopnosť pleti udržať si hydratáciu po dlhší čas. Má intenzívny upokojujúci účinok, uvoľňuje dráždivé reakcie pleti a pôsobí protizápalovo.

 

Kyselina hyalurónová v dlhom reťazci vytvára hydratačnú vrstvu na povrchu pleti, ktorá ju chráni pred vysušením a v okamihu redukuje linky a vrásky.

 

Testovali sme aj: TEST: JUVENA body – refreshing shower gel – sprchový gél (400 ml)

TEST: JUVENA - Pure Cleansing - Dvojfázový Odličovač Očí

Zdroj: Shutterstock®

Balenie má 100 ml a dávkovanie je cez dierku. Pekne si nadávkujete množstvo, aké potrebujete. Konzistencia je jemná, olejová a šetrná k pleti. Preto je vhodná pre citlivú pleť, ale aj pre ženy s kontaktnými šošovkami.

 

Odporúčame pozrieť si: AJ MALIČKOSTI VYČARIA ÚSMEV

TEST: JUVENA - Pure Cleansing - Dvojfázový Odličovač Očí

Zdroj: Shutterstock®

Použitie:

 

Pred použitím pretrepte, aby sa obe fázy zmiešali. Odličovač naneste na vatové tampóny. Tampóny priložte na zatvorené oči, jemne pritlačte, počkajte pár sekúnd, kým sa make-up jemne rozpustí. Tampónmi zľahka stierajte make-up z rias a očných viečok smerom nadol. Potom pretrite aj spodné očné kontúry, aby ste odstránili všetky zvyšky make-upu.

 

Odporúčame pozrieť si: Objavte 6 potravín, ktoré pomáhajú likvidovať akné

TEST: JUVENA - Pure Cleansing - Dvojfázový Odličovač Očí

Zdroj: Shutterstock®

Ja som s týmto odličovačom veľmi spokojná. Dvojfázové odličovače pravidelne používam a tento mi hneď padol do oka. Prvé plus, ktoré má odo mňa toto odličovadlo je, že nezanecháva mastnú pokožku. Druhé plus, vôbec nedráždi oči a je dokonale šetrný k pleti. Tretie plus, bezprobémovo odstráni všetok make-up, aj ten vodeodolný. Skutočne som s ním nadmieru spokojná. Stačí malé množstvo na tampón a make-up je preč. 

 

Odporúčame pozrieť si: 6 trikov, po ktorých budú vaše vlasy vyzerať ako z reklamy

FOTO GALÉRIA:

1 komentár
Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

05.09.2016 15:10

Dvojfázové odličovače rada používam, dobre odstraňujú riasenku

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE