TEST: NIVEA Nočná maska URBAN SKIN DETOX

Ani vy niekedy nemáte čas dopriať svojej pleti extra starostlivosť v podobe nejakej vyživujúcej či hydratačnej pleťovej masky? Alebo vás len jednoducho nebaví masku na pleť nanášať, potom čakať, kým pôsobí a nakoniec rýchlo utekať do kúpeľne ju zmyť? A nehovoriac o tom, že po takomto ošetrení je potrebné na pokožku tváre ešte naniesť vhodne zvolený krém! Tak v tom prípade rozhodne musíte vyskúšať takzvané sleeping mask, ktoré sú v súčasnej dobe čoraz viac obľúbené. Na vyčistenú pleť sa aplikujú pred spánkom a pôsobia počas celej noci. To je predsa ideálne, nie?

A práve NIVEA prináša hneď niekoľko rozličných druhov takýchto nočných pleťových masiek. V redakcii sme mali možnosť otestovať NIVEA Nočnú masku URBAN SKIN DETOX s kyselinou hyalurónovou aj výťažkami z bio zeleného čaju, ktorá má regeneračné i detoxikačné účinky. Zistite, ako táto pleťová maska obstála v našom teste a čo dokázala spraviť s pleťou!

Pozri aj: TEST: Nivea ošetrujúca sprchová pena s vôňou vanilky a karamelu

sleeping mask od NIVEA

Zdroj: Shutterstock®

Ako na detox pleti počas spánku?

Jar je konečne tu a z každej strany počúvame o detoxikácii. No zvyčajne sa hovorí o odstraňovaní rozličných toxických a iných škodlivých látok z tela, a to napríklad pomocou vhodne zvolenej stravy či rozličných bylinných čajov alebo zeleninových štiav. Čo tak dopriať detoxikáciu aj svojej pleti? NIVEA priniesla celý rad výrobkov pre starostlivosť o pleť s detoxikačnými vlastnosťami, ktoré pomáhajú s jej hĺbkovým čistením. Ja som testovala konkrétne NIVEA Nočnú masku URBAN SKIN DETOX.

Pred použitím masky som sa ako každý večer dôkladne odlíčila a následne si pleť i poriadne vyčistila. Na čistú pleť som aplikovala masku a krúživými pohybmi ju jemne votrela do pokožky. Dopriala som si tak aj takú malú masáž pleti. Maska sa mi pohodlne nanášala prstami, pretože je konzistenciou podobná pleťovému krému. Po pár minútach sa prípravok vstrebal, na pleti nezanechal žiadny pocit mastnoty a ja som bola dokonale pripravená na spánok.

testovanie NIVEA URBAN SKIN DETOX

Zdroj: Shutterstock®

A aké sú výsledky?

Aký bol pocit po prebudení zo spánku s nočnou maskou NIVEA? Jedným slovom – úžasný! Pleť bola už na prvý dotyk oveľa jemnejšia ako inokedy. Najviac som ocenila to, že bola perfektne pripravená na nanesenie mejkapu. Pri zlej starostlivosti mám niekedy problém so šupinkami na tvári aj suchými miestami, a to aj napriek tomu, že mám mastnejšiu T-zónu. Tieto nedostatky sa ešte viac ukážu po aplikácii krycieho krému. Pri používaní NIVEA Nočnej masky URBAN SKIN DETOX som však tieto problémy nezaznamenala. Pleť bola hydratovaná a rozžiarená.

Veľmi oceňujem aj jedinečné zloženie tejto nočnej pleťovej masky. Skrýva v sebe antioxidanty, ktoré napomáhajú moju pleť chrániť pred poškodením a negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Taktiež je skvelé, že obsahuje provitamín B5, ktorý vplýva na hydratáciu aj regeneráciu pokožky tváre. Počas posledných týždňov som si aplikáciu a používanie NIVEA Nočnej masky URBAN SKIN DETOX skutočne užívala a rozhodne ešte ďalšie týždne budem. Pre svoju pleť chcem predsa to najlepšie!

Galéria -

6 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

27.03.2019 05:46

Táto maska a aj ďalsie nivea novinky ma zaujali,ďakujem za test.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

27.03.2019 07:29

Niveu používam xx rokov a mala som aj túto masku môžem len odporučiť

Vaše meno:

Martina Varhaníková

Martina Varhaníková

27.03.2019 11:34

Niveu značku mám rada, aj detox mám odskúšaný...som sokojná

Vaše meno:

Lucia Šintálová

Lucia Šintálová

23.04.2019 22:35

Mám ju v skrinke, idem hneď vyskúšať, som zvedavá :)

Vaše meno:

Žofia Mažáriová

Žofia Mažáriová

26.04.2019 20:02

mám tento denný i nočný krém. asi vyskúšam i masku

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

16.07.2019 18:18

Nivea nočná maska Urban Skin Detox zbaví počas spánku pleť všetkých nečistôt tým, že ju detoxikuje a regeneruje. Kombinuje v sebe výhody masky a nočného krému. Šetrí čas strávený v kúpeľni. Výborne sa hodí počas dovolenky. Úplne ľahko sa nanáša. Úžasné na nej je aj to, že sa už nemusí zmývať.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE