TEST: PAYOT - Mousse Micellaire Nettoyante - odličovacia pena

Správne odličovanie je veľmi dôležitá súčasť starostlivosti o pleť. Pokožka je denno-denne vystavovaná nepriaznivým vplyvom z vonkajšieho prostredia ako je smog, prach, znečistené ovzdušie. 

 

Aj keď odličovanie mnohé berieme ako nutné zlo, stále je dobre, že na slovko „nutné" nedáme dopustiť. Do čistenia tváre by sme sa mali púšťať večer čo večer a pleti dopriavať len to najlepšie. A aby vaše odličovanie takým aj bolo. V dnešnom testovaní si predstavíme micelárnu penu - penu známej kozmetickej spoločnosti.  Krémová micelárna odličovacia pena značky Payot.

 

Micelárnu vodu ako takú, sme tu už netestovali dlho a obzvlášť nie od značky Payot. V priebehu tohto týždňa sa však dozviete o produktoch, ktoré sa oplatí mať na svojej kozmetickej poličke.

 

 
TEST: PAYOT - Mousse Micellaire Nettoyante - odličovacia pena

Zdroj: Shutterstock®

PAYOT - MOUSSE MICELAIRE NETTOYANTE  predstavuje prekvapivé spojenie ľahkej peny s krémovou textúrou, ktorá zároveň pleť osviežuje ako voda. Tým že neobsahuje mydlo tak pleť jemne čistí, pri čistení nedochádza k vysušovaniu pokožku. Po aplikácii je pleť svieža, jemná a čistá.

 

 

Čo hovorím o micelárnej pene ja?

 

Payot má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov, ktoré slúžia na perfektné čistenie pleti. Ja som mala možnosť testovať 2 produkty, z ružového radu a teraz vám prinášam výsledky. Micelárna odličovacia pena od značky Payot nie je primárne určená pre konkrétny typ pleti. Ja mám pleť mastnú so suchšími zónami. Micelárna voda pochádza z kolekcie LES DEMAQUILLANTES, v rámci ktorej máte možnosť vyskúšať i osviežujúcu odličovaciu vodu pre pleť a oči, a zdokonaľujúce tonikum. 

 

Testovali sme tiež: Payot Hydra 24+ Baume-En-Masque - Super hydratačná osviežujúca maska

TEST: PAYOT - Mousse Micellaire Nettoyante - odličovacia pena

Zdroj: Shutterstock®

Pre testovacie účely som obdržala plné 150 ml balenie micelárnej peny. Pri prvom pohľade si pomyslíte, že je jej málo, avšak nakoľko balenie je pumpičkové tak vydrží poriadne dlho. Micelárka je bezfarebná s príjemnou jemnou parfumáciou. Parfumácia mi akoby pripomína sladké ovocie, je to jemná príjemná vôňa, takže nedráždi. Najpodstatnejšie je totiž to, že plní svoju funkciu. A táto micelárna pena značky Payot svoju funkciu plní. 

 

Pokožku pekne očistí od zvyšného make-upu bez podráždenia či pocitu napnutej a suchej pokožky. Čo taktiež oceňujem je fakt, že v okolí očí neštípe, takže je vhodná i na finálne dočistenie očí (avšak nie na prvopočiatočné, pretože oči vám táto voda úplne neodlíči).

 

 

Testovali sme tiež: Payot - My Payot Jour - Výživný denný krém

TEST: PAYOT - Mousse Micellaire Nettoyante - odličovacia pena

Zdroj: Shutterstock®

Ak však hľadáte jemnú, nedráždivú a spoľahlivú micelárnu penu, PAYOT - MOUSSE MICELAIRE NETTOYANTE vám odporúčam. smiley

 

 

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.11.2016 10:34

odličovacie peny mám rada, sú veľmi jemné. táto vyzerá super

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

04.09.2017 18:09

mne viac vyhovujú gély

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE