TEST: Rad Nivea Sensitive Pro Ultra-Calming

Hoci si muži na kozmetiku často nepotrpia, aj ich pleť si vyžaduje pravidelnú starostlivosť. Ideálne s kozmetikou, ktorá dodá pleti potrebnú hydratáciu počas bežných dní. Špeciálne vtedy, keď je pleť čerstvo oholená a podráždená. Vedeli ste o tom, že mužská pleť je síce hrubšia než tá ženská, no je oveľa náchylnejšia na tvorbu nedokonalostí a možného začervenania? Aj preto by mala mužská pleť pocítiť kvalitnú pleťovú kozmetiku, ktorá tieto problémy eliminuje, vyživí ju a ochráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Ak hľadáte pre svoju polovičku presne takúto kozmetiku, ktorá je navyše o krok vpred a je vhodná svojim zložením napríklad aj pre vegánov, práve ste ju našli. Poďte spolu s nami otestovať pánske produkty Nivea z radu Sensitive Pro Ultra-Calming. Obstáli produkty v testovaní? Na pomoc som si prizvala moju polovičku, ktorá mala možnosť vyskúšať ich v praxi.

Odporúčame: Tipy na VIANOČNÉ DARČEKY, ktoré potešia ženy i mužov

nivea produkty

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk – Simona Paľovčíková

Nivea Sensitive Pro Ultra-Calming

Novinky značky Nivea z radu Sensitive Pro Ultra-Calming potešia najmä pánov. Tri produkty pleťovej starostlivosti budú ideálnymi pomocníkmi počas holenia pleti i po ňom. 100 % organický olej z konopných semien, ktorý je v produktoch obsiahnutý, dodá pleti potrebnú hĺbkovú výživu. Vitamín E pleť zasa upokojí a hydratuje.

  • Pleťový krém Sensitive Pro Ultra-Calming zaujme svojim ľahkým vegánskym zložením. Pleti poskytne 24-hodinovú hydratáciu a intenzívne ju ochráni pred vonkajšími vplyvmi ako vietor či dážď. Krém sa do pleti rýchlo vstrebe, pričom na nej nezanechá mastný či lepivý efekt.
  • Pena na holenie Sensitive Pro Ultra-Calming umožní hladké oholenie pleti bez jej podráždenia. Po oholení napomáha rýchlej regenerácii pokožky, pričom eliminuje tvorbu pupienkov a začervenania.
  • Balzam po holení Sensitive Pro Ultra-Calming upokojí a hydratuje pleť po holení. Jeho ľahké zloženie je vhodné aj pre citlivú pleť a napomáha rýchlejšej regenerácii pokožky.

Pozri aj: VIDEO: TOP produkty značky Nivea podľa KAMzaKRASOU.sk

nivea pena

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk – Simona Paľovčíková

Ako obstáli produkty značky Nivea v praxi?

Ešte pred zhrnutím samotných dojmov z produktov, ktoré moja polovička otestovala, musím napísať, že dizajn nových produktov s olejom z konopných semien je veľmi vydarený a vkusný. Pokojne si viem predstaviť darovať tieto produkty mužským členom rodiny aj na Vianoce. Nehovoriac o príjemnej a mužnej vôni produktov. Vôňa je síce jemná a decentná, no na pleti pokojne drží aj celý deň a pre mňa niet krajšej vône, ako keď sa muž čerstvo oholí a použije pleťové produkty, ktoré sa za ním opojne vznášajú. Vtedy nie je potrebný ani parfum.

Ale späť k hodnoteniu. Hoci sa môj manžel holí nerád, čas od času to potrebné veru je. Aj napriek tomu, že uprednostňuje skôr gél na holenie, ani pena na holenie nesklamala a odviedla svoju prácu ako mala. Malé množstvo vytlačenej peny behom niekoľkých sekúnd zdvojnásobí svoj objem a ľahko pokryje miesta, ktoré sa majú oholiť. Pred holením je vhodné tvár nahriať napríklad uterákom. Fúzy budú mäkšie a aj holenie bude jednoduchšie. Po oholení je vhodné pleť upokojiť balzamom. Konzistencia balzamu je príjemná a do pokožky rýchlo vsiakne. Opäť stačí malé množstvo, ktoré pleť pekne hydratuje a zbytočne nepodráždi. Pleťový krém si manžel pochvaľoval azda najviac. Jeho konzistencia je akurátna, ani príliš tekutá, ani hutná. Pokožku účinne hydratuje, pričom na nej nezanechá mastný filter. Bonusom je už len príjemná mužná vôňa, ktorú cítiť aj niekoľko hodín po nanesení krému.

Odporúčame:  TEST: Nová 10-minútová hydratačná textilná maska Hydra Skin Effect

balzam na pleť

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk – Simona Paľovčíková

Oplatí sa produkty Nivea Sensitive Pro Ultra-Calming vyskúšať?

Ak hľadáte pre svoju polovičku spoľahlivé produkty, ktoré ošetria pleť počas holenia a po ňom, pokojne po nich siahnite. Radosť nimi vďaka vydarenému dizajnu určite urobíte aj pod stromčekom. Veď čo môže byť viac ako praktický a funkčný darček?

Viac o produktoch Sensitive Pro Ultra-Calming a iných produktoch Nivea nájdete na www.nivea.sk

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

05.12.2021 06:25

Aj mužská pleť potrebuje kvalitnú kozmetiku, vďaka za test!

Vaše meno:

Marta Kendrová

Marta Kendrová

15.02.2022 07:31

Manžel používa a spokojnosť

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.07.2023 13:34

aby boli aj páni hýčkaný

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE