TEST: Sothys Lotion pureté - Pleťová voda čistota

Pleťové vody sú potrebné pre dôkladné vyčistenie pleti. Pri dennej starostlivosti o pleť by sme nemali podceňovať ich silu. Nestačí si pleť odlíčiť, ale je potrebné ju dôkladne zbaviť všetkých nečistôt. Pomocníkom na to sú práve pleťové vody.

 

Pleťové vody majú skvelú vlastnosť – dočisťujú pleť bez toho, aby ju vysušovali. Preto sú vhodné nielen na večernú starostlivosť, ale aj na ranné odstránenie mastnoty, ktorú mohol na pleti zanechať nočný krém. Pleťové vody sú rozdielne pre rôzne typy pleti. Tentokrát som testovala pleťovú vodu práve pre mastnú pleť.

 

Testovali sme tiež: SOTHYS - Gurmánsky balzám na pery

Sothys Lotion pureté - Pleťová voda čistota

Zdroj: Shutterstock®

Lotion pureté – pleťová voda čistota od spoločnosti Sothys sa stala mojím spoločníkom pri starostlivosti o pleť. Keďže som majiteľkou mastnej pleti, tak mi táto voda sadla ako uliata. Ale poďme poporiadku. Balenie produktu je jednoduché – plastové s vytlačeným popisom. Samozrejme balenie nie je ukrátené ani o logo spoločnosti.

 

Testovali sme tiež: SOTHYS Inspiration art & beauté - parfumovaná voda

Sothys Lotion pureté - Pleťová voda čistota

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

 

Sothys Lotion pureté je čistiaca 2-fázová voda pre prečistenie mastnej pleti. Jej hlavnou aktívnou a účinnou látkou je čistiaci extrakt z kosatca. 

 

Testovali sme tiež: SOTHYS - Ochranný fluid na tvár a telo s SPF 20

Sothys Lotion pureté - Pleťová voda čistota

Zdroj: Shutterstock®

Táto pleťová voda je dvojzložková - to znamená, že obsahuje jemný prášok a vodu. Preto je potrebné pred použitím vodu poriadne pretrepať, aby sa obe zložky spojili a boli účinné. Vôňa pleťovej vody je typická pre spoločnosť (stretla som sa s ňou už u viacerých produktov) – jemná, nevýrazná, čistá vôňa. 

 

Testovali sme tiež: Sothys – Minceur Capitale Zoštíhľujúci krém

Sothys Lotion pureté - Pleťová voda čistota

Zdroj: Shutterstock®

Pri jej použití ju stačí naniesť na vatový tampón a vyčistiť si pleť. Pri večernej starostlivosti o pleť môžete pozorovať, ako vás táto pleťová voda zbaví všetkých zvyškov make-upu, o ktorých ste ani nevedeli. Ak ju použijete ráno, môžete pociťovať, ako vašu pleť dokonalo zmatní. 

 

Testovali sme tiež: Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

Sothys Lotion pureté - Pleťová voda čistota

Zdroj: Shutterstock®

Vodu som si veľmi obľúbila. Ako som písala, moja pleť je mastná. Avšak, ak použijem túto pleťovú vodu a vhodný denný krém/ fluid, tak moja pleť ostane naozaj dokonalo zmatnená. Vďaka tomu mi make-up na tvári vydrží oveľa dlhšie bez toho, aby som si ju prepúdrovala.

 

Ak vám môžem odporučiť produkt, ktorý je nielen potrebný, ale aj účinný – tak určite tento. Táto čistiaca pleťová voda od spoločnosti Sothys spĺňa všetko, čo by taká pleťová voda spĺňať mala. Ak do nej zainvestujete, tak to určite neoľutujete, pretože vám vydrží naozaj dlho. 

 

Testovali sme tiež: Novinky SOTHYS - Očné tiene a lak na nechty

 

FOTO GALÉRIA:

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.11.2016 17:43

vyzerá dobre aj keď ja som majiteľkou suchej pleti, neviem či by mi sedela

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

09.09.2017 10:59

taká hustejšia mi príde na základe fotky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE