TEST: -417 CATHARSIS Minerálna soľ do kúpeľa

Značka kozmetiky -417 ponúka širokú škálu exkluzívnych produktov pre starostlivosť o pleť. Dnes sme pre vás otestovali 100% soľ z Mŕtveho mora. 

 

-417 CATHARSIS minerálna soľ je na relaxáciu v kúpeli ako stvorená. 100% soľ z Mŕtveho mora vám zaručí osvieženú, hladkú a jemnú pleť. Ako skončila v našom teste? Určite si prečítajte nás test.

Oficiálny popis

Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora je vhodná na relaxačný kúpeľ po náročnom dni. Čistá soľ z Mŕtveho mora má jedinečné zloženie vďaka unikátnym minerálom, ktoré boli získané z najhlbších miest na zemi. Tento relaxačný kúpeľ zanecháva vašu pleť osvieženú, hladkú a jemnú. 

minerálna soľ z mŕtveho mora

Zdroj: Shutterstock®

Mnohí z vás už určite poznáte blahodarné účinky soli z Mŕtveho mora. Má mimoriadne regeneračné a antistresové účinky. Kúpeľ v soli z Mŕtveho mora prirodzene čistí, regeneruje a prekrvuje pokožku a odstraňuje z nej škodliviny. Je vhodná pre pacientov trpiacich lupienkou, ekzémami a akné.

 

Pôsobí priaznivo pri reumatických a kĺbových bolestiach. Zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest. Okrem kúpeľov je možné soľ použiť aj na oplachovanie tváre (výborné pri akné) alebo aj na regeneračné vlasové zábaly. Je využiteľná na množstvo spôsobov.

 

Pozri aj: -417 Catharsis upokujujúci pleťový krém a -417 minerálne mydlo

relaxačný kúpeľová soľ

Zdroj: Shutterstock®

Použite

Pre najlepší účinok nasypte do jedného kúpeľa 50 – 100g minerálnej soli z Mŕtveho mora. Odporúčam relaxovať v tomto kúpeli 15 – 20 minút. Najlepšie po ťažkom pracovnom dni, kedy si vaše svaly a kĺby potrebujú oddýchnuť a zrelaxovať.

 

Pozri si: Čistiaca bahenná maska -417

kúpeľ na relax

Zdroj: Shutterstock®

Ja už mám skúsenosti so soľou z Mŕtveho mora a neviem si ju vynachváliť. Je to malý zázrak, čo sa týka kúpeľov. Vyskúšala som ju už od mnohých značiek, ale keďže ide o 100% z Mŕtveho mora, tak účinok je zaručený. Nemá žiadnu arómu, avšak ak váš kúpeľ nemôže byť bez nejakej príjemnej parfumácie, stačí si do kúpeľa pridať pár kvapiek nejakého vášho obľúbeného aromatického oleja. Účinok to neovplyvní, iba spríjemní strávený čas vo vani. 

 

Zaujme ťa: Ako sa treba starať o orchideu v zime? Vieme ako na to!

100% prírodná soľ do kúpeľa

Zdroj: Shutterstock®

Značka -417 sa vyznačuje produktami vysokej kvality. Ak si neviete vybrať z množstva značiek alebo si nie ste istá, či ide o skutočne 100% prírodnú soľ z Mŕtveho mora, tak túto odporúčam. Toto balenie má 100g, avšak je možné zakúpiť si aj 200g. Ja mám túto soľ vždy v zásobe a používam ju, ak je moje telo vyčerpané a unavené.

 

Netrpím lupienkou ani ekzémami, no stretla som sa s pár ľuďmi, ktorí používajú na tento svoj problém soľ z Mŕtveho mora alebo aj kozmetiku obsiahnutú s touto soľou. 

 

Značka -417 ma už presdvečila svojou kvalitou a už ani nemám potrebu hľadať inú. Ak si nie ste istá vo všestrannom využití práve tejto soli, určite neváhajte a napíšte na kontakt na ich webovej stránke www.beautyfeel.sk. Skvele vám poradia. 

-417 minerálna soľ

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

24.12.2017 10:57

nemame doma vanu, takze velja skoda ze ju nemozem otestovat....

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

24.12.2017 11:46

rada odtestujem

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

25.12.2017 15:06

Soli do kúpeľa používam často a rada..ďakujem za skvelý tip

Vaše meno:

Mária Beniačová

Mária Beniačová

25.12.2017 17:05

Keď môžem, tak si dávam do kúpeľa rôzne prísady. Buď oleje alebo aj soli. Potom je kúpeľ raz tak príjemný. Ale používam naše a české soli,kvalitu za prijateľnú cenu.

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

26.12.2017 10:16

soľ do kúpela som si veru dávno nedala, musím to napraviť

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

05.01.2018 08:12

Rada som používala minerálnu soľ no zrušila som vaňu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE