TEST: Bioderma - PHOTODERM AUTOBRONZANT

Priznám sa, že nie som veľkým fanúšikom samoopaľovacích produktov a to skrz jednu negatívnu skúsenosť v minulosti, ale k tomu sa radšej nebudem vyjadrovať. Poviem len toľko, že fľakaté oranžové nohy sa v tomto prípade nekonali :) 

 

Prečo spomínam práve nohy? Sú mojou "achilovkou" nakoľko tie si nikdy nedokážem krásne opáliť.

 

 

 

Večne sú bledé, samozrejme za to môže aj fakt, že ich také vápenkové radšej na obdiv nevystatujem, a tým pádom sa mi nemajú kde tak krásne opáliť ako napríklad ruky, ktoré mi zhnednú ani neviem ako.

 

Dostal sa mi však do rúk skvelý pomocník, ktorý túto moju chybičku krásy v podobe bielych nôh raz - dva vyrieši. Dnes bude reč o biodermáckom produkte - Photoderm Autobronzat.

PHOTODERM AUTOBRONZANT

Zdroj: Shutterstock®

Photoderm Autobronzant - samoopaľovací sprej na citlivú pokožku s hydratačným účinkom.

 

  • Vytvára plynulé a jednotné zhnednutie. Hydratácia pokožky spojená s vysoko účinným zhnednutím.
  • Vďaka patenu BUNKOVEJ BIOOCHRANY® je použiteľný na všetky časti tela.
  • Praktický rozstrekovač Photoderm Autobronzant je funkčný každom naklonení. Vhodná kombinácia aktívnych tónovacích látok DHA so špeciálnym difúznym systémom, ktorý rovnomerne rozptýli DHA v pokožke.
  • Perfektná tolerancia aj pre najcitlivejšiu pokožku.
  • POZOR - Photoderm Autobronzant neslúži na ochranu pred slnečným žiarením.
PHOTODERM AUTOBRONZANT

Zdroj: Shutterstock®

Pred aplikáciou samotného produktu som si najskôr spravila dôkladný peeling pokožky, aby som pokožku krásne pripravila. Zbavila som sa tak odumretých čiastočiek kože, pokožku som krásne prečistila a myslím, že aj vďaka tomu som sa vyhla nepríjemných fľakom, ktoré ma v minulosti potrápili.

 

Autobronzant som aplikovala presne podľa návodu a teda vo vzdialenosti asi 20 cm od pokožky v jemnej rovnomernej vrstve. Počkala som, kým sa sprej krásne vstrebal a pokožka zostala suchá, ale to bolo behom dvoch minutiek. Obliekla som si pyžamko a spokojná a zvedavá som si lahla spať. Nasledujúce ráno som zostala milo prekvapená s krásnym efektom opálenej pokožky. 

PHOTODERM AUTOBRONZANT

Zdroj: Shutterstock®

Produkt si ma získal už len svojim balením. Veľmi obľubujem pumpičky, či spreje,nakoľko mi to príde viac hygienické. A obzvlásť pri tomto druhu produktu. Ako som už spomínala, mám jednu negatívnu skúsenosť a ten produkt bol vo forme mlieka,mala som oranžové nielen nohy ale aj celé dlane a priestor medzi prstami, a veľmi ťažko to šlo zmyť. Za pomoci spreju si raz - dva nasprejuješ želané miesto, počkáš kým uschne a krásny efekt sa z večera dorána udeje na počkanie. 

PHOTODERM AUTOBRONZANT

Zdroj: Shutterstock®

Látky, ktoré sprej obsahuje sa krásne naviažu na bunky vo vrchnej vrstve pokožky a vďaka tomu zhnednú. Tento proces trvá pár hodín a preto odporúčam produkt aplikovať večer pred spaním. Respektíve pár hodín predtým, než chceš oslniť svojou "opálenou" pokožkou.

 

Samoopalovací produkt nie je žiaden make up, takže jeho výdrž len tak nezmyješ. Ak chceš, aby ti efekt vydržal, je potrebné aplikáciu opakovať, dbať o to, aby si si napríklad pokožku nedrhla po sprche uterákom, ale len zľahka ju osušila. Bez opakovanej aplikácie mi efekt opálenia vydržal cca 3 dni,  postupne bledol, až sa stratil úplne. Opálenie bolo krásne hnedé, nepôsobilo umelo, či oranžovo, takže pôsobilo prirodzeným dojmom! 

6 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

08.06.2015 13:47

nepoužívam samoopaľovacie produkty no tento od skvelej Biodermy by som možno aj skúsila

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

24.06.2015 20:20

pekné :) nečakala som, že to bude tak dobre vyzerať

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

26.06.2015 09:51

samoopaľovacie produkty som už dlho nepoužívala, ale tento vyzerá fajn :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:20

tento typ ja veľmi nevyužívam

Vaše meno:

Lenka Lapuníková

Lenka Lapuníková

06.03.2016 19:00

So samoopaľovacími produktmi nemám dobrú skúsenosť, nakoľko som po každom vždy vyzerala ako pomaranč. Bioderma je mojou TOP značkou, no na tento sprej sa asi neodvážim. Vyhýbam sa takýmto produktom.

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

24.06.2018 21:17

Chcem ho vyskušať..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE