TEST: Dove Original Anti-Perspirant

Tuhý antiperspirant Dove Original obsahuje vitamíny E a F a vďaka 1/4 hydratačného krému je k pokožke veľmi jemný, čím je vhodný aj pre citlivú pokožku podpazuši

 

Tuhý antiperspirant Dove Original obsahuje vitamíny E a F a vďaka 1/4 hydratačného krému je k pokožke veľmi jemný, čím je vhodný aj pre citlivú pokožku podpazušia. Je vhodný aj po holení, kedy je pokožka citlivejšia, pretože neobsahuje alkohol, čo je skvelé.

 

Antiperspiranty Dove Original sa vyrabajú ako v tuhej forme, tak aj v spreji alebo guličke. Ja som na testovanie dostala tento tuhý antiperspirant, čo bolo pre mňa zmenou, pretože väčšinou používam sprej alebo guličku, pretože mi najmä v lete vyhovujú viac.

 

Dove Original Anti-Perspirant

 

Pri takýchto tuhých antiperspirantoch mi častokrát, hlavne na tmavom oblečení, zostávajú biele stopy, čo nebolo výnimkou ani u tohto, preto mi takéto tuhé vyhovujú viac v chladnejšom období. Balenie je klasické, spodnou časťou sa tuhý antiperspirant vysúva nahor.

 

 

Dove Original Anti-Perspirant

 

 

 

Má jemnú mydlovú vôňu, čo poteší tie, ktoré nechcú, aby sa vôňa antiperspirantu miešala s vôňou parfému. Na obale ma uvedenú vysokú účinnosť, 48 hodín, čo si myslím, že je trochu prehnané u všetkých takýchto antiperspirantov. Avšak ja antiperspirant väčšinou 48 hodín nepoužívam, takže mne vyhovuje a som s ním spokojná. Ak máte citlivú pokožku a používate tuhé antiperspiranty, tak tento Dove Original je veľmi dobrá voľba.

 

 

Dove Original Anti-Perspirant

 

 

 

Balenie má 40 ml a cena sa pohybuje okolo 3€.
 

4 komentárov
Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

04.09.2013 16:05

jeeej to su pekne fotky :) Dove značku mam rada, aj ja ju mozem odporucat :)

Vaše meno:

dominika4848

dominika4848

04.09.2013 18:03

dove mam rada

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

05.09.2013 11:44

Práve teraz ho používam, má príjemnú vôňu, som s ním maximálne spokojná.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 09:46

podľa mňa tento výrobok je presne klasický ako DOVE vyjadruje presne svoju podstatu.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE