TEST: Le Blanc - olivové mydlo

Ak ste milovníčka prírodnej kozmetiky, tak Vám prinášam test na LE BLANC - francúzske mydlo.

 

Tradičné francúzske mydlo je vyrobené z čisto  prírodných surovín. Ja som pre Vás otestovala mini mydielko 25g, plné balenie mydla je 100g a je balené v originálnej praktickej darčekovej plechovej krabičke s tematickým motívom. Le Blanc ponúka širokú škálu rôznych vôní mydiel. Každé jedno je balené s rozdielnym motívom plechovej krabičky.

Le Blanc - olivové mydielko

Zdroj: Shutterstock®

Ja som podľa výrobcu  testovala prírodné francúzske mydlo s jemnou  vôňou olív. Malo jemne zelenú farbu, presne takú aká je na fotkách. Avšak hoci píše výrobca že má jemnú vôňu, mne sa zdala naopak výrazná. Keď som ho ovoňala veľmi mi podráždilo nos. Preto som bola zvedavá ako sa bude „správať“ po kontakte s vodou.

Olivové mydlo Le Blanc

Zdroj: Shutterstock®

Le Blanc - olivové mydlo

Zdroj: Shutterstock®


Vyskúšala som ho použiť klasicky na umytie rúk ale aj v sprche.  Mydielko dobre penilo, a teda musím konštatovať že moju citlivú pokožku nejak nepodráždilo. Hoci bola pokožka na dotyk drapľavejšia (alebo ako to povedať, viete sami aká je pokožka po použití mydla) nemala som pokožku napnutú – nesvrbela ma a nemala som pocit, že sa musím ihneď natrieť nejakým krémom. 

 

Le Blanc - olivové mydlo

Zdroj: Shutterstock®

Myslím si že takéto mydielko je hlavne dobré kúpiť a využiť ho ako darček pre niekoho, predsa len plné balenie je balené v krásnej krabičke. Zakúpiť si ho môžete v e-shope BioBeauty TU

 

2 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

02.02.2014 11:23

Chcela by som ho veľmi vyskúšať :))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:14

vyzerá skvelo, mám rada tieto prírodné výrobky.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE