TEST: Marionnaud NATURE Ľahký telový krém

Dnes vám predstavím Marionnaud NATURE - Ľahký penový telový krém. Tento telový krém je súčasťou novej telovej kozmetiky – NATURE Marionnaud.

Dnes vám predstavím Marionnaud NATURE - Ľahký penový telový krém. Krém je súčasťou novej značky prírodnej kozmetiky Marionnaud s výstižným názvom NATURE.  

 

Krém ma zaujal na prvý pohľad, pretože je iný ako ostatné klasické krémy. Svojím zložením a účinkami sa zaraďuje do vyživujúcej telovej starostlivosti.

 

Čo je pre vyživujúcu telovú starostlivosť charakteristické?
Hlavnou zložkou telovej starostlivosti vyživujúcej línie je exotické ovocie physalis. Obsahuje vysoký podiel vitamínu C, AHA kyselín a tiež karotenoidyVďaka vitamínom a AHA kyselinám má tonizačné a exfoliačné vlastnosti a dokáže vrátiť jas unavenej pleti. Karotenoidy majú regeneračné schopnosti a postarajú sa o obnovu pokožky.

 

Marionnaud NATURE Ľahký telový krém

 

Tento ľahký telový penový krém machovka, je určený pre všetky ženy, samozrejme hlavne pre tie, ktoré túžia po prírodných produktoch. Určite po ňom odporúčam siahnuť vám, ktoré hľadáte funkčnú a kvalitnú kozmetiku. Na prvý pohľad ma krém zaujal svojim zložením.

 

Obsahuje 90-percentný podiel čisto prírodných zložiek. V tomto kréme je samozrejmosťou absencia parabénov, minerálnych látok, či ďalších iných ropných produktov.

 

Marionnaud NATURE Ľahký telový krém
 

Krém sa nachádza v 200ml obale. Takýto obal je málo rozšírený pre telovú kozmetiku, avšak páči sa mi, je atraktívny a pôsobí jemne. Výhoda takéhoto obalu je, že krémik miniete až doposledku. Vôňa krému je veľmi príjemná, trošku sladká, avšak je nevtieravá a celkovo pôsobí tak sviežo. Na pokožke ju však skoro vôbec nieje cítiť. 

 Marionnaud NATURE Ľahký telový krém

 

Ako som uviedla na začiatku, tento krém je iný, ako sú klasické bežné krémy. Samotná textúra krému pôsobí nadýchane, hodvábne, už v názve ma napísané, že je to ľahký penový telový krém - tento názov je úplne výstižný pre jeho textúru.

 

Konzistencia krému je tuhá a lesklá. Hoci je krém penový, ťažšie sa s ním "pracuje" - trošku dlhšie mi vždy trvá, kým ho zapracujem do pokožky. Mám pocit akoby bol aj jemne chladivý. Pokožku po vstrebaní nezanecháva na povrchu mastnú, celkovo však pôsobí na pohľad "zdravšie". Po celý deň je pokožka na dotyk jemná, hladká a vyživená - nepocítite napnutosť ani suchosť pokožky.

 

Môj osobný tip: Pokiaľ doma nemáte žiadne telové mlieko po opaľovaní, tak jednoznačne odporúčam vyskúšať tento telový krém - hoci viem, že tento krém nieje určený na pokožku po opaľovaní. Avšak ak ste sa náhodou jemne spálili a máte teda citlivé opálené miesta na tele napr. ako sú plecia, tak pokožku tento krém úžasne upokojí. Aspoň na mojej pokožke fungoval upokojujúco. Takže ho vrelo odporúčam vyskúšať.

 

Marionnaud NATURE Ľahký telový krém

 

Marionnaud NATURE Telový krém penový - Machovka 200 ml ponúka výhradne sieť parfumérií Marionnaud za cenu 19,90 €.

 


 

3 komentárov
Božena

Božena

30.07.2013 19:08

Zaujímala by ma ako aj pri iných produktoch krajina pôvodu ...

Vaše meno:

Danka

Danka

30.07.2013 19:58

Boženka, krajina pôvodu je Francúzsko :)

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

21.01.2014 14:26

Super recenzia:))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 10:10

wauu vhodné aj ako darček...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE