TEST: Nivea výrobky z radu SUN

Aj ja pokračujem v predstavovaní letných výrobkov dnes si teda môžete prečítať o výrobku určenom na ochranu kože pred slnkom a starostlivosti po opaľovaní.

 

Možno si poviete že leto už je dávno za nami, avšak podľa predpovede nás ešte čakajú aj pekné dni hoc s nie extra vysokými teplotami. Na druhú stranu mnoho ľudí len teraz odlieta na dovolenky a preto sa im/vám tieto výrobky môžu hodiť.

Tak poďme na recenziu! :) 

 

Nivea Light feeling Sun lotion SPF20

Nivea SUN

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčam prečítať: Nivea - Pure Effect

 

Určite so mnou budete súhlasiť, že Nivea je značka s ktorou sa nedá nič pokaziť. Klasický modrý obal, ktorý majú skoro všetky výrobky z radu SUN nechýba ani tomuto telovému mlieku. Nivea Light Feeling Sun Lotion má ľahkú bielu konzistenciu. 

 

Toto ošetrujúce mlieko na opaľovanie sa ľahko rozotiera a aj pomerne rýchlo vpíja do pokožky, zanecháva na nej jej len lesklý no nie lepkavý povrch. Z mlieka nie je cítiť nejaká výrazná parfumácia. Podľa výrobku toto mlieko znižuje riziko slnečných alergií a chráni pokožku pred predčasným starnutím spôsobeným vplyvom slnečného žiarenia.

 

Toto mlieko vďaka nízkemu faktoru odporúčam používať pri nie prudkom slnku, skôr teda v ranných a neskorších poobedných hodinách. Použila som ho na skúšku aj na pleť - mlieko mi ju nepodráždilo ale ten lesklý efekt na pleti sa mi nepáčil, preto je ideálne len na telo. Vhodné je pre všetky typy pokožky.

 

 

SOS upokojujúce mlieko po opaľovaní

 

Nivea SUN

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Nivea - Zvláčňujúci denný krém

 

Keď už svoju pokožku vystavíme slnku, mali by sme jej potom dopriať aj patričnú starostlivosť, ktorá pokožku upokojí. Takú starostlivosť ponúka aj mlieko Nivea Sun SOS. Upokojujúce mlieko po opaľovaní obsahuje komplex Redness-Claming, tento komplex upokojuje začervenanú pokožku a redukuje podráždenie spôsobené slnkom čím pokožke prináša jej okamžitú úľavu.

 

Toto mlieko má tuhšiu bielu konzistenciu a veľmi rýchlo sa do pokožky vpíja, dokonca aj keď som si natrela hrubšiu vrstvu, tak mlieko z povrchu pokožky do pár minút úplne zmizlo - vpilo sa. Pri tenkej vrstve je pokožka krásne hladká, po aplikácii hrubšej je trošku lepkavá. Pokožku chladí, avšak toto leto som vyskúšala aj výrobky ktoré chladili tak o 50% viac - boli však aj o dosť drahšie. 

 

Celkovo hodnotím toto mlieko pozitívne a ak hľadáte lacné telové mlieko po opaľovaní, tak kľudne doň investujte, svoju úlohu chladenia, hydratácie a upokojenia si plní tak ako má!

Nivea SUN

Zdroj: Shutterstock®

Aké výrobky na opaľovanie a po opaľovaní Vám tento rok robili spoločnosť a boli ste s nimi spokojné?

7 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

28.08.2014 07:42

Ja som bola spokojná s Nivea opaľovacím krémom :)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

28.08.2014 08:05

mala som mlieko po opaľovaní od garnier a bolo fajn no a mala som aj prípravok po opalovaní od Biodermy a stým som bola tiež nad mieru spokojná a čo sa týka týchto produktov od Nivey tiež sú určite vynikajúce ako všetko od nivey

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2014 08:51

to SOS mlieko upokojujúce po opaľovaní vyzerá sľubne, len škoda, že leto sa s nami pomaly lúči.

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

28.08.2014 11:49

tento rok som sa na slnko ani nedostala takže som si vystačila s malým balením krému od nivey

Vaše meno:

Anna Valčakova

Anna Valčakova

28.08.2014 13:18

Milujem Niveu a Nivea sun ma nesklamala

Vaše meno:

anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

28.08.2014 21:05

všetky výrobky nivea su dobre

Vaše meno:

Ivana Tomanová

Ivana Tomanová

10.09.2014 12:49

Niveu som tento rok nepoužila, možno budúce leto :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE