TEST: Schwarzkopf a rad Fresh it Up!

Prajem Vám krásnu Veľkonočnú nedeľu!

 

Dnes som si pre vás pripravila recenziu na šampón a kondicionér od Schwarzkopf z radu Fresh it Up

 

Oba výrobky majú čisto dievčenský dizajn (neviem prečo ale pripomínajú mi jar - asi to bude tými kvetmi a motýlikmi :)). Sú primárne vyvinuté pre mastné korienky (vlasy) a suché končeky a sú s obsahom mlieka z mučenky. Šampón ani kondicionér neobsahuje žiadne silikóny a oba majú nejakú novú receptúru, ktorá by mala vlasom dodať stratený proteín. Podľa popisu by mi mali výrobky "sedieť" predsa len ja si vlasy umývam týždenne 3 až 4 krát, čo je myslím často.

schwarzkopf fresh it up

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa týka vône tak oba výrobky majú krásnu vôňu, je to taká sviežo-sladká kvetinová vôňa. 
 
Šampón - má klasickú perleťovú tekutú konzistenciu. Pri umývaní vytvára hustú penu - to mám rada. Avšak so šampónom nie som až tak spokojná pretože, skúsila som šampón použiť aj bez kondicionéru a teda keď vlasy uschli tak boli také tvrdé a ťažko sa mi rozčesávali (doslova ako drôtiky).
 
Na druhú stranu vlasy ostali zo šampónu na dlhšiu dobu krásne pre-voňané.  Tiež ma z neho nesvrbela hlava takže to je tiež plus. Keďže sám o sebe mi vlasy robil tvrdé tak som potom používala aj kondicionér.
schwarzkopf fresh it up

Zdroj: Shutterstock®

schwarzkopf fresh it up

Zdroj: Shutterstock®

Kondicionér má hustú bielu konzistenciu - taká klasika. Tiež krásne možno o niečo intenzívnejšie vonia. Keď som ho na vlasy od polovičky smerom ku korienkom naniesla, nechala pôsobiť, a opláchla, už v tedy bolo cítiť rozdiel.Vlasy boli omnoho jemnejšie a už nepôsobili ako drôtiky.

 

Z obalu sa dočítate že by mala uľahčovať až 3-násobne rozčesávanie, teda či až toľko to neviem ale pravda je, že vlasy som si rýchlo a bez problémov rozčesala, narozdiel od toho keď som použila len šampon (vtedy som sa veru potrápila). Tiež sa mi zdá, že keď som používala aj kondicionér, tak vlasy mi ostali ešte dlhšie prevoňané.

schwarzkopf fresh it up

Zdroj: Shutterstock®

Ako výrobky hodnotím po minutí?
Nie až tak celkom sa stotožňujem s tým, že tieto výrobky udržia vlasy dlhšie nemastné. Vlasy som si stále a aj si umývam rovnako, no možno na pohľad vyzerajú naozaj o niečo lepšie, ale len o málo a tiež som nepostrehla nejaké extra zlepšenie končekov. Plusom je, že po výrobkoch ma nesvrbí hlava a po osušení mi vlasy len minimálne elektrizujú. 
 
Ako bojujete proti častému masteniu sa vlasov?
Alebo takýto problém nemáte?
schwarzkopf fresh it up

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Diana Pavelková

Diana Pavelková

21.04.2014 12:23

paci sa mi ze su bez silikonov asi vyskusam ale zatial som si ich v obchode nevsimla

Vaše meno:

anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

22.04.2014 08:41

niekedy určite vyskúšam.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

11.09.2014 15:17

nemávam problém s mastnými vlasmi

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

30.12.2020 08:15

Tento rad je super na moje rýchlo sa mastiace vlasy a má neskutočnú vôňu :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE