TEST: GOSH Anti Pollution telové mlieko

Počuli ste o telovom mlieku, ktoré chráni pred prejavmi starnutia a vonkajšieho znečistenia? Znečistené ovzdušie a škodlivé voľné radikály majú vplyv nielen na pokožku tváre, ale aj na pokožku celého tela.

 

Práve GOSH Anti Pollution pomáha k detoxu pokožky od škodlivín a redukuje známky predčasného starnutia pokožky. Nielen pleť môže byť pevná a bez hlbokých vrások, teraz už aj telo!

Oficiálny popis

Telové mlieko s okamžitým ochranným účinkom proti prejavom starnutia vplyvom škodlivých voľných radikálov a vonkajšieho znečistenia. Obsahuje komplex CITIGUARD, výťažok púpavy a tekuté morské minerály pre posilnenie obranyschopnosti pokožky proti oxidačnému stresu. Zároveň zlepšuje vlastnú schopnosť detoxikácie pokožky a redukuje známky predčasného starnutia v dôsledku environmentálnych nečistôt.

telové mlieko gosh

Zdroj: Shutterstock®

Na prvý pohľad nenápadné biele balenie v sebe skrýva skutočne ohromný produkt. Telové mlieko od Gosh má skvelé dávkovanie pomocou pumpičky. Aplikácia je teda jednoduchá a rýchla. Nemusíte nič, len stlačiť a rovno natierať. Mliečko má dostatočnú veľkosť, a to 450ml.

 

Odporúčame: Prečo používať denný a nočný krém namiesto jedného univerzálneho?

gosh kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Parfumácia je jemná, svieža a nevtieravá. Konzistenciou je to niečo medzi tekutým a hutným mliekom. Chápte to tak, že nejde o vodnatú konzistenciu, ale ani o tuhšiu, mastnejšiu, ktorá sa nie vždy najlepšie rozotiera. Toto mliečko sa rozotiera skvelo a vstrebáva sa veľmi rýchlo. Skvelá je však jeho intenzívna a dlhodobá vôňa. Ešte aj hodinu po natretí týmto mliekom je vôňa dostatočne intenzívna. 

telová kozmetika gosh

Zdroj: Shutterstock®

telové mlieko gosh copenhagen

Zdroj: Shutterstock®

Nestačí vám bežná starostlivosť o pokožku tela? V prípade, že jej chcete dopriať niečo viac, tak toto telové mliečko je skvelou voľbou. Okrem hydratácie pokožky vám zabezpečí ochranu pred prejavmi starnutia vplyvom škodlivých voľných radikálov. Ak sa nachádzate v nadmerne prašnom prostredí, alebo ako ja, vo veľkomeste, tak aj takéto vplyvy môžu poškodiť regeneráciu a posilnenie pokožky. Mliečko od Gosh poskytuje detox pre pokožku. 

 

Kedže ešte nezaznamenávam úbytok pružnosti na pokožke alebo starnutie, zamerala som sa na hydratáciu, regeneráciu a hebkosť pokožky. Plánovala som toto mlieko testovať dlhšie kvôli objektivite, ale poviem vám, vôbec to nie je potrebné. Stačili mi 3 natretia a je mi jasné, že toto je môj nový obľúbenec. Pokožka je mliekom maximálne hydratovaná, vstrebáva sa veľmi rýchlo, nezanecháva lepivý pocit a jeho vôňa vydrží aj hodinu po natretí. 

 

Pozi aj: Čerstvé, sušené a kandizované ovocie: Spoznaj ich výhody aj nevýhody!

hydratácia pokožky

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

05.11.2017 15:18

z tejto znacky som zatial pouzivala len dekorativnu kozmetiku...

Vaše meno:

Helena Zobková

Helena Zobková

05.11.2017 22:20

Telové mlieko pre mňa ako šité, bolo by dobre si ho kúpiť.

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

05.11.2017 23:41

Voňavé mliečko v skvelom balení s pumpičkou- určite by som ho mala rada v svojej kúpeľni:)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 21:44

pekné balenie

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.12.2017 20:29

Zatiaľ som ho neskúšala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE