TEST: Oriflame vyživujúca maska na chodidlá

Sezóna sandálov, plážovej obuvi či vysokých opätkov, ktoré odhaľujú vaše chodidlá je tu! Najhoršie, čo môžete urobiť je, že ukážete vaše chodidlá bez ošetrenia a náležitej manikúry. Niektoré z nás si zájdeme do špecializovaných salónov alebo si ošetríme naše chodidlá v pohodlí domova. Máme pre vás skvelý tip na skrášlenie vašich chodidiel. Oriflame vyživujúca maska na chodidlá Feet Up Advanced!

 

Oficiálny popis:

Účinná maska na chodidlá posilnená o zmes Mineral4E a intenzívne hydratujúce látky - glycerín, včelí vosk a bambucké maslo. Obnovuje a zvláčňuje suchú, dehydrovanú pokožku a okamžite v nej zvyšuje hladinu hydratácie o 85 %. Klinické a spotrebiteľské testy. Jemne parfumovaná.

 

Testovali sme aj: TEST: Sprchovací gél Discover Tuscan Sunset od Oriflame

maska na nohy

Zdroj: Shutterstock®

Maska je balená v plastovej nádobke s objemom 100 ml. Vo vnútri sa nachádza fólia, ktorá chráni produkt pred prvým kontaktom s maskou. Na spodnej strane je vypísané zloženie.

 

Na prvých miestach sa nachádza glycerín a bambucké maslo, ktoré má v maske najvyšší podiel. Jediné, čo mi tam prekáža, je prítomnosť parabénov, ktoré sú použité ako konzervanty. Avšak nachádzajú sa na posledných miestach, čiže sú obsiahnuté vo veľmi malom podiele.

 

Testovali sme aj: TEST: TEST: Oriflame – Feet up Advanced - Sprej proti tvorbe pľuzgierov

Oriflame vyživujúca maska na chodidlá

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia je hutnejšia, ale nie mastná. Čo sa týka parfumácie, tá je mentolová. Nie je však prehnane silná. Vďaka obsiahnutému glycerínu a bambuckému maslu je táto maska veľmi hydratačná a doslova ju vaše chodidlá vsiaknu. Zvyšuje hladinu hydratácie vašej pokožky chodidiel o 85 %.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame Peelingový sprchovací gél s mätou a malinami

chodidlá pripravené na leto

Zdroj: Shutterstock®

Môj priebeh testovania bol nasledovný. Ako prvé som svojim chodidlám dopriala teplý (nie horúci) kúpeľ so soľou. Po 20 minútach som použila pemzu, pomocou ktorej som sa zbavila odumretej pokožky. Následne som si urobila ešte peeling a osušila ich.

 

Naniesla som na chodidlá masku a nechala ju pôsobiť 20 minút. Čakala som, že na konci si zvyšky vmasírujem do pokožky, no skoro žiadne neboli. Maska dodala chodidlám vláčnosť a okamžitú hydratáciu. Masku si nemusíte naniesť len na spodnú časť, ale pokojne si ju môžete dať aj na vrch.

 

 Testovali sme aj: TEST: Love Nature šampón a kondicionér Oriflame

hydratácia chodidiel

Zdroj: Shutterstock®

Pre niekoho je možno maska na chodidlá výmysel, ale skutočne dodá chodidlám okamžitú hydratáciu. Dokáže to rýchlejšie a do väčšej hĺbky ako hydratačný krém. Samozrejme po maske som aj ja aplikovala hydratačný krém a nasadila bavlnené ponožky.

 

Je však vidieť a cítiť na dotyk rozdiel bez použitia masky a s použitím masky na chodidlá. Mne sa veľmi osvedčila a aj mentol, ktorý sa nachádza v produkte mi pomohol na unavené nohy. Bola to moja prvá skúsenosť a určite budem pokračovať s používaním masiek na chodidlá. 

 

Testovali sme: TEST: Oriflame – Vyživujúci krém na nohy Feed Up Winter Woods

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

21.06.2017 00:13

Krémy na chodidlá používam pravidelne, masku som ešte nemala. Táto testovaná maska ma zaujala pekným obalom aj jemnou konzistenciou, rada by som ju vyskúšala..

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

21.06.2017 15:39

krémy na chodidlá tiež používam, ale podľa popisu sa mi táto maska páči, treba len vyskúšať

Vaše meno:

Lucia Babjáková

Lucia Babjáková

22.06.2017 20:14

Je určite prospešné starať sa o nohy...krémy na chodidlá používam, ale masku zatiaľ nie

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

25.06.2017 16:54

Značka Oriflame má vo svojom portfóliu kvalitné produkty na starostlivosť o nohy.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 12:18

tento som ešte nemala rada by som vyskúšala aj o krém na nohách sa treba starať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE