TEST: Sanctuary Spa delikátny sprchovací gél

Sanctuary Spa, najznámejšie britské kúpele boli otvorené v roku 1977 v Londýne ako dar z lásky pre balerínu od manžela. Balerína si tak v kúpeľoch mohla oddýchnuť po náročných vystúpeniach. Kúpele sa postupne stali obľúbeným miestom pokoja, nielen pre kolegyne baletky, ale aj pre všetky ženy. 

 

Produkty Sanctuary Spa sú neobyčajné, pohltia vašu myseľ i telo a nabudia vás dávkou energie. Doprajte si dávku luxusu a vytvorte si z vlastnej kúpeľne oázu pokoja. Predstavujem vám Sanctuary Spa delikátny sprchovací gél s vôňou biela ľalia a damascénska ruža. 

 

Zaujme ťa: Štýlové jesenné outfity, v ktorých zažiariš!

Sanctuary Spa Bieľa lalia a Damascénska ruža

Zdroj: Shutterstock®

Sanctuary Spa delikátny sprchovací gél s vôňou biela ľalia a damascénska ruža

Začnite deň s upokojujúcim aromatickým sprchovacím gélom. Sprchovací gél je obohatený o hydratačné perličky, extrakt z lekna a jojobový olej. Jemná pena zahalí vaše telo a vy pocítite explóziu hydratačných perličiek. Vaša pokožka je čistá, jemná a prevoňaná jemnou kvetinovou vôňou. 

 

Uniknite do záhrad plných kvetov. Nájdite si chvíľu pre seba a ponorte sa do očarujúceho kvetinového sna pre potešujúci zážitok, ktorý si zamilujete.

 

Všetky produkty z radu biela ľalia a damascénska ruža majú zloženie ako parfum:

  • Hlava: červená mandarínka, klinčeky, ylang ylang
  • Srdce: ruža, broskyňa, biela ľalia, palmarosa
  • Základ: jantár, vanilka, pačuli

 

Vyskúšaj: Ako efektívne chudnúť bez pozerania sa na váhu?

Sanctuary Spa sprchovací gél Biela ľalia a Damascénska ruža

Zdroj: Shutterstock®

Sanctuary Spa delikátny sprchovací gél biela ľalia a damascénska ruža ma zaujali na prvý pohľad svojím balením. Hoci sa jedná len o priehľadnú fľašku s metalickým vrchnákom vo farbe ružového zlata. Zlatá farba zdobí aj obal fľašky. Zlaté "S" sa vyníma a upúta vašu pozornosť. No okrem neho vás zaujme predovšetkým to, čo sa ukrýva vo vnútri balenia. Krásny ružový gél s jemnými perličkami, ktoré krásne pohladia vašu pokožku. 

 

Odporúčame: Najčastejšie chyby pri výbere spodnej bielizne - na toto si dávaj pozor!

delikátny sprchovací gél Biela ľalia a Damascénska ruža

Zdroj: Shutterstock®

V popise sprchovacieho gélu sa píše, aké skvelé je ním začať deň, no ja patrím k  „nočným sovám", ktoré skôr sprchou končia deň ako začínajú. Rána sú u mňa vždy hektické. No večer, alebo aj poobede po práci, keď som naozaj kvalitne zničená, si rada doprajem poriadnu sprchu. Rada si ju vychutnám aj dlhšie a nechávam voľne padať kvapky vody na moje telo. Je to veľmi upokojujúce. Priznám sa, že so sprchovacím gélom Sanctuary Spa som zažila túto pomyselnú čerešničku na torte.

 

Sprchovací gél je príjemne parfumovaný esenciálnymi olejmi a dodá punc výnimočnosti dennej „sprchovacej" rutine. V poslednej dobe som si zvykla používať parfumované sprchovacie prípravky. Jeseň je skvelým obdobím kedy viac vítam na svojom tele akúkoľvek vôňu. Veľmi príjemné je, ak sa sviežo cítim aj po výdatnom spánku, pretože vôňa sprchovacieho gélu Sanctuary Spa biela ľalia a damascénska ruža má neskutočnú výdrž. 

 

Pozri aj: Zápal močových ciest: Podpor liečbu týmito prírodnými surovinami!

Delikátny sprchovací gél Sanctuary Spa

Zdroj: Shutterstock®

Po nanesení sprchovacieho gélu na navlhčenú pokožku som bola prekvapená jeho konzistenciou. Hoci spojenie sprchovací gél je bežné, nestretla som sa ešte s ozajstnou gélovou konzistenciou pri tomto type produktu. Bola som preto veľmi zvedavá ako bude reagovať s mojou pokožkou. Sprchovací gél nevytvoril typickú penu, na akú som zvyknutá pri bežnom sprchovacom prípravku. Moju pokožku zabalil do hustej peny, ktorá bola veľmi jemná, priam hodvábna. Akoby som sa zahalila do voňavého oparu lupeňov kvetov. Dokonalý pôžitok.

 

Zmývanie peny bolo tiež niečo nové a nepoznané. Penu som nezmyla z tela hneď, pomaličky schádzala z pokožky, maznala sa s ňou a po osprchovaní zostala pokožka skvelá. Hebká, hladká, jemná, voňavá, jedným slovom, príjemne rozmaznaná. Nielen telo však dostalo dávku luxusu, aj myseľ sa uvoľnila, a ja som sa cítila zrelaxovaná a plná pozitívnych myšlienok. Vďaka jemnému obláčiku vône som sa cítila aj viac žensky a sebavedomejšie. 

 

Zaujme ťa: Spôsoby, ako prežiť ťažký deň, keď sa nám chce spať

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

3 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

01.12.2017 21:57

Názov značky je tajuplný...obsah damašskej ruže napovedá o kvalite..

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 14:47

tá vôňa....

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

20.12.2017 14:11

pekne balenie aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE