TEST: Zázračné telové mlieko na vlhkú pokožku – Wet Skin

Staré známe pravidlo hovorí, že by sme si mali na pokožku aplikovať telové mlieko/telový krém hneď po tom, ako vyjdeme zo sprchy, aby sme v nej udržali vlhkosť. Je to rovnako dôležité ako odličovať makeup každý večer pred spaním.

 

Preto sa značky začali predbiehať v tom, kto na trh prinesie zaujímavejší a najúčinnejší produkt. A tu sa dostávame k mnohými obľúbeným telovým mliekam do sprchy. Zatiaľ, čo niektorých takéto podobné produkty nechávajú chladnými, iní si ich nevedia vynachváliť. Ich úlohou je ošetriť pokožku a ušetriť čas. Avšak, nie každému dokážu poskytnúť dostatok hydratácie. Je to tak aj v prípade tohto Zázračného telového mlieka na vlhkú pokožku WET Skin?

 

Testovali sme: Talianske rastlinné mydlá - Levanduľa - darčeková kazeta

VH cosmetics telové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Tento jedinečný spôsob hydratácie zúročuje moment, kedy je hydratácia pokožky na najvyššom bode (keď je mokrá). Je klinicky dokázané, že zaistí dvojnásobnú hydratáciu pre okamžite jemnejšiu a hladšiu pokožku. Použitie a následná absorbcia sú rýchlejšie ako pri bežnom telovom mlieku, preto je toto mlieko Wet Skin ideálne v momentoch, kedy nemáte veľa času. Je ultraľahké a nemastné, ihneď sa vpije do pokožky. Obohatené o marhuľový a avokádový olej, zanechá pokožku tela s úžasným pocitom po celý deň. 

telové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Boli ste niekedy v kúpeľoch alebo v SPA? Ak áno, tak si predstavte tú typickú vôňu, akou kúpele oplývajú. Presne takto vonia aj testované telové mlieko. Hneď pri jeho prvom použití som sa vrátila k letu a nášmu pobytu v kúpeľoch. Typická jemne nasladlá olejová vôňa, ktorá sa vpije do pokožky a zanecháva ju príjemne voňajúcu počas celého dňa (za predpokladu, že sa sprchujete ráno). Prosto, jedná báseň!

 

No poďme k jeho použitiu. Spočiatku som bola voči tomuto produktu naozaj, ale že naozaj skeptická. Veď ako môže fungovať niečo, čo hneď po aplikácii utriete do uteráka? Toto telové mlieko sa aplikuje po sprche na vlhkú pokožku a verte, či nie, ihneď sa vpije do pokožky. Nemusíte sa tak báť, že by ste si všetko mlieko zotreli do uteráka. Jeho okamžité vstrebávanie do pokožky bolo jasným znamením, že telové mlieko naozaj funguje. Má mierne vodovú konzistenciu, vďaka čomu splynie s molekulami vody, na ktoré sa akoby prichytí, a tak v priebehu sekundy vsiakne do pokožky. 

telové mlieko do sprchy

Zdroj: Shutterstock®

Takto aj po utretí ostáva pokožka naozaj hebká, príjemná na dotyk a dokonca po jeho použití mám pocit, akoby sa na jej povrchu držal olej, ktorý však nemastil oblečenie - len rozmaznával pokožku. Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. A čuduj sa svete, toto telové mliečko je v súčasnosti mojím obľúbencom. Je účinné – pokožku krásne hydratuje, príjemne rozvoniava, a navyše, šetrí čas!

 

V tomto prípade aj ľutujem, že telové mlieko má len 200 ml – potrebovala by som neobmedzenú zásobu. Jednoducho napísané – je to TOPka medzi telovými mliekami. A navyše, toto mliečko poteší aj všetkých milovníkov cruelty-free kozmetiky, pretože nie je testované na zvieratách a navyše neobsahuje parabény. Ak vás zaujalo, tak nájdete ho na www.vhcosmetics.sk.

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 09:36

vďaka za recenziu

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

11.12.2017 14:52

Mliečko to môže byť super, ale neobľubujem keď je balené v tubách..

Vaše meno:

Andrejka Smutňáková

Andrejka Smutňáková

12.12.2017 08:31

mala som peeling tejto značky a bol super, takže aj toto mliečko je určite výborné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE