TEST: Aussie vlasová starostlivosť – suchý šampón a sprej na vlasy

Aj v lete by sme mali dbať na svoj účes tak, ako aj v inom ročnom období. Mnohé účesy sú na prípravu komplikované a pre dokonalý vzhľad si vyžadujú dokonalú fixáciu, ktorá pomôže udržať neposlušné pramienky vlasov tam, kde je to potrebné. Pre tento účel boli vyrobené spreje na vlasy.

 

V dnešnom testovaní si jeden predstavíme. Bude ním Aussie Miracle Hairspray Shine + Hold. To však ešte nie je všetko. Určite ste aj vy zažili situáciu, v ktorej ste sa ponáhľali, no na umytie vlasov vám už čas nezostal. Vlasy chytili mastnotu a vy ste sa cítili nepríjemne. Dnes si predstavíme ešte jedného pomocníka pre tento účel – Aussie Miracle Dry Shampoo, ktorý vie zachrániť vlasy vtedy, keď to potrebujeme. 

 

 

Odporúčame prečítať: Roztoč to s AUSSIE, tvoje vlasy sa ti poďakujú!

vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Čo na výrobky hovorím ja?

 

So značkou Aussie som sa stretla po prvýkrát, no veľa som o nej už počula – najmä o ich šampónoch a 3 minútových zázrakoch. :-)Na suchý šampón som bola skutočne zvedavá či splní to, čo sľubuje na obale. Čo sa týka spreju na vlasy, kedže ja mám vlasy dlhé skoro až po pás a spreje na vlasy používam naozaj iba minimálne, posunula som ho na testovanie mamine, ktorá sprej na vlasy používa dennodenne. Napriek tomu som ho aj ja, samozrejme, niekoľkokrát vyskúšala, aby som vám mohla priniesť moje subjektívne pocity :-))

 

No poďme najskôr na suchý šampón. Mastné vlasy občas neminú ani mňa. V takýchto dňoch si vlasy vypínam do konského chvosta, ktorý tento nedostatok celkom slušne zakamufluje. Kedže som však už mala k dispozícii suchý šampón, vlasy som si nevypla a pustila sa rovno do testovania. Balenie má praktických 150 ml, čo je úplne vyhovujúce. Páči sa mi aj to, že dizajn všetkých Aussie produktov je veľmi podobný. 

 

 

Odporúčame prečítať: Čo ste nevedeli o našej korune krásy

suchy sampon

Zdroj: Shutterstock®

Šampón je vybavený klasickým sprejovým aplikátorom. Musím pochváliť vôňu, tá je veľmi príjemná. Sladkastá svieža vôňa, ktorá sa ešte dlho vznáša v miestnosti a udrží sa aj na vlasoch. Šampón obsahuje výťažok z austrálskych jojobových semienok. Mám pocit, že po nanesení sprej akoby vlasy zbaví mastnoty a zanechá ich suché a pekne voňavé. Tento efekt pretrvá niekoľko hodín (u mňa tak štyri hodiny). So sprejom som teda spokojná a v prípade núdze ho určite rada využijem aj do budúcna. :-)

 

Ako som spomínala, sprej na vlasy používala viac moja mamina. Ide o velké 250 ml balenie s priesvitným obalom. Sprej obsahuje výťažok z kôry divej čerešne, ktorý by mal vlasy zafixovať a dodať im lesk. Po nasprejovaní sú vlasy mierne zafixované a pekne prevoňané. Mojim vlasom by však sprej nevyhovoval. Mám ich dlhé a pomerne husté a sprej s takouto slabou fixáciou by ich příliš neupevnil. Mamine však sprej vyhovuje. V prípade, že hľadáte iba mierne fixačný sprej, pokojne ho vyskúšajte. 

 

 

Odporúčame prečítať: Recepty na beauty produkty z domácich surovín

sprej na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Vyskúšali ste už nejaký výrobok od Aussie?

5 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

15.06.2015 15:39

myslím že je najvyšší čas niečo z tejto kozmetiky vyskúšať - ešte zatiaľ som sa k tomu nedostala

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

25.06.2015 09:30

áno vyskúšala, ich šampóny sú skvelé hlavne Mega šampón mám rada, tieto suché moc nemusím vo všeobecnosti

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.08.2015 11:31

Nepozám túto kozmetiku

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 10:52

ten suchý šampon ma nezaujal ale sprej na vlasy je určite skvelý pomocník :)

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

08.09.2015 19:30

Ja mám doma tento suchý šampón a môžem povedať, že sa odlišuje od ostatných suchých šampónov, najmä tým, že po nanesení nezanecháva vo vlasoch biele zvyšky. Stačí ho iba vmasírovať a vyčesať hrebeňom. Vlasy sú po ňom sviežejšie a nepôsobia mastným dojmom.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE