VIDEOTEST: Vitabrid Scalp Shampoo s technológiou Vitabrid

Nepríjemný pocit, keď si oblečiete čierne tričko, sveter alebo rolák a ten je zrazu posiaty malými bielymi vločkami, ktoré síce pripomínajú snehové vločky, ale ani z ďaleka nimi nie sú. Ten pocit, keď si prehrabnete prstami svoju hrivu a zrazu vám ostanú dlane plné vlasov. Ten pocit, keď už ani pohľad do zrkadla nestojí za to. Tiež ste sa už stretli s niektorým z týchto nepríjemných pocitov, ktoré ani nie sú pocitmi, ale krutou realitou?

Áno, v tej chvíli určite nie je žiadnej dáme do smiechu, ale práve naopak. Akékoľvek problémy s vlasmi môžu v krajných prípadoch vyústiť do frustrácie, alebo dokonca do depresie. A to rozhodne žiadna z nás nechce.

Pozri aj: Vitabrid C¹²: Objav revolučný spôsob využitia vitamínu C!

šampón na vlasy s vitamínom C

Zdroj: Shutterstock®

Ak je aj u vás na dennom poriadku skúšanie nových šampónov, ktoré sľubujú obnovenie zdravia vašich vlasov, obmedzenie ich vypadávania a lákajú vás na vlasy ako z katalógu, no nič z toho sa nedeje, tak asi niekde nastal problém. Čo tak vymeniť svoj bežný šampón za taký, ktorý dokáže očariť svojou vôňou, zložením, ale samozrejme aj účinkami?

Vitabrid Scalp Shampoo je PÁN šampón, ktorý zaujme nielen účinkami, ale v prvom rade svojim zložením. Obsahuje totižto primárne vitamín C, ktorý je doplnený o účinky vitamínu E, kyseliny salicylovej, zinku a kyseliny askorbovej. 

šampón prti vypadávaniu vlasov

Zdroj: Shutterstock®

Vitabrid Scalp Shampoo

Samotná kyselina salicylová je určená na odstránenie lupín z pokožky hlavy a pomáha zmierniť vypadávanie vlasov. V tomto prípade má podobné účinky aj vitamín C, ktorý je primárne určený proti vypadávaniu vlasov a na podporu ich rastu. Zinok je zase potrebný pre ich rast a vitamín E ich chráni pred poškodením vplyvom voľných radikálov. Šampón navyše vyniká v tom, že neobsahuje žiadne škodlivé látky - takže v ňom nenájdete žiadne silikóny ani minerálne oleje, parabény, phenoxyethanol ani farbivá. Je to naozaj šampón, ktorý sa oplatí vyskúšať. 

No a ak sa rozhodnete Vitabrid Scalp Shampoo (pH 5,5) aj vyskúšať, tak tu si ho môžete priamo zaobstarať:  www.vitabridc.sk

Neprehliadni: Prečo je vitamín C nevyhnutnosťou pre naše vlasy?

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

16.01.2019 06:33

Veľmi zaujímavý šampón, ďakujem za test!

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.01.2019 08:00

šampón vyzerá veľmi dobre, mrkla som na stránku, začnem šetriť na šampón...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

16.01.2019 14:53

Rada vyskúšam mám exém som zvedavá či skutočne pomôže

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

05.02.2020 19:53

Na šampóny od značky Vitabrid som počula len samé chvály.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

09.09.2020 20:07

Za kvalitu si musíme priplatiť.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE