TIETO znamenia zverokruhu, by nemali byť spolu - našla si sa medzi nimi?

Znamenia zverokruhu ktoré su nekompatibilne

Astrológia nám môže veľa napovedať o našich osobnostiach, silných a slabých stránkach, ako aj o tom, s kým by sme si mohli v živote najlepšie rozumieť. Pokiaľ ide o vzťahy, hviezdy nám môžu poskytnúť cenné poznatky o kompatibilite. Hoci láska môže prekonať mnohé prekážky, niektoré kombinácie znamení zverokruhu môžu čeliť výzvam, ktoré sú ťažko prekonateľné.

Zatiaľ čo niektoré znamenia zverokruhu si prirodzene rozumejú a tvoria šťastné páry, iné majú problém nájsť spoločnú reč. Tu je päť párov znamení zverokruhu, ktoré môžu mať problémy s udržaním vyváženého vzťahu. 

Neprehliadni: 5 znamení zverokruhu, ktoré sa ľahko zamilujú: Patríš medzi ne aj ty?

Baran a Býk

Baran a Býk môžu byť výbušnou kombináciou a nie v dobrom slova zmysle. Baran, ktorému vládne Mars, je plný energie, spontánnosti a túžby po dobrodružstve. Títo jedinci milujú riskovať a žiť život na hrane. Na druhej strane Býk, ktorému vládne Venuša, túži po stabilite, rutine a pocite bezpečia. Býk skôr obľubuje užívanie si životných pôžitkov pokojným a vyrovnaným spôsobom. 

Keď sa títo dvaja spoja, Baran môže považovať Býka za príliš nudného, zatiaľ čo Býk môže považovať Barana za bezohľadného a impulzívneho. Neustály tlak a ťah medzi týmito dvoma môže viesť k nedorozumeniam a frustrácii.

Blíženci a Škorpión

Blíženci a Škorpión sú ako olej a voda – nedajú sa dobre premiešať a nedokážu spolu fungovať. Blíženci sú vzdušné znamenie, známe pre svoju flexibilitu, zvedavosť a spoločenskú povahu. Vyžívajú sa v komunikácii a rozmanitosti. Na druhej strane Škorpión je vodné znamenie, hlboko emocionálne, intenzívne a často plné tajomstiev.

Škorpión si cení hĺbku a lojalitu, zatiaľ čo Blíženci uprednostňujú veselú zábavu a vážnejšiemu Škorpiónovi môžu pripadať ako nestáli. Tento zásadný rozdiel v ich prístupe k životu a vzťahom môže viesť k nedostatku dôvery a porozumenia. Škorpióni môžu považovať Blížencov za príliš povrchných, zatiaľ čo Blíženci môžu považovať Škorpióna za príliš majetníckych a dominantných.

Pozri: Najvernejšie znamenia zverokruhu: Tieto berú lásku naozaj vážne

Ktoré znamenia si vo vzťahu nevyhovujú? Depositphotos

Rak a Vodnár

Rak a Vodnár majú veľmi odlišné pohľady na svet. Osoby narodené v znamení Rak sú vodné znamenie, hlboko intuitívne, emocionálne a silné. Cenia si rodinu, domov a blízke vzťahy. Vodnár je však vzdušné znamenie známe svojou nezávislosťou, novátorstvom a často individuálnym vystupovaním.

Vodnár sa viac zameriava na spoločné dobro a veľké myšlienky, niekedy na úkor osobných vzťahov. Rakovi sa môže zdať Vodnár príliš vzdialený a bez emócií, zatiaľ čo Vodnár môže považovať Raka za príliš sentimentálneho a priľnavého. Tento nesúlad v emocionálnych potrebách a prioritách môže sťažiť spojenie týchto dvoch na hlbšej úrovni.

Lev a Kozorožec

Lev a Kozorožec môžu mať nezhody kvôli svojim zásadne odlišným osobnostiam a prioritám. Lev, ohnivé znamenie, je vášnivý, kreatívny a rád je stredobodom pozornosti. Milujú žiariť a byť obdivovaní. Kozorožec, zemské znamenie, je zdržanlivejší, praktickejší a zameraný na dlhodobé ciele a povinnosti.

Kozorožci sú pracovití a disciplinovaní, často uprednostňujú kariéru a úspech. Lev by mohol považovať Kozorožca za príliš vážneho a nudného, zatiaľ čo Kozorožec by mohol považovať Leva za sebastredného a ľahkomyseľného. Ich protichodné prístupy k životu a prioritám môžu viesť ku konfliktom a nedostatku vzájomného porozumenia.

Zaujme Ťa: 4 znamenia, ktoré vekom zrejú do krásy a dlho si udržia mladistvý vzhľad

Znamenia, ktoré by nemali tvoriť pár Depositphotos

Panna a Strelec

Panna a Strelec sa často snažia porozumieť názorom iných napriek ich rozdielnym pohľadom na život. Panna, zemské znamenie, je orientovaná na detaily, metodická a cení si poriadok a presnosť. Vyžívajú sa v rutine a praktickosti. Strelec, ohnivé znamenie, je dobrodružný, optimistický a miluje slobodu a objavovanie. Hľadajú nové skúsenosti a neradi sa viažu na detaily. 

Panna by mohla považovať Strelca za príliš chaotického a nezodpovedného, zatiaľ čo Strelec by mohol považovať Pannu za príliš kritickú a staromódnu. Ich kontrastné prístupy môžu viesť k frustrácii, problémom a pocitu, že sú neustále v rozpore.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE