KVÍZ: Celebrity a ich neúspešné vzťahy – vieš, kto s kým chodil alebo žil?

O slávnych osobnostiach, či už hercoch, spevákoch, televíznych osobnostiach, známych športovcoch, alebo aj mnohých úspešných podnikateľoch, politikoch a prominentoch, toho vieme neraz skutočne veľa. Vidíme ich na televíznych obrazovkách, počúvame o nich v rádiu, čítame o nich na internete či v magazínoch. Skrátka, máme mnoho možností, ako sa o nich dozvedieť viac, či už sa to týka ich pracovného života, alebo aj toho súkromného.

Súkromie celebrít neraz ľudí zaujíma ešte viac ako ich samotná kariéra. Zaujíma ich napríklad aj to, s kým tvoria pár, teda ich vzťahy. Mnoho slávnych osobností tvorí pár, takpovediac, s bežnými smrteľníkmi. Zoznámili sa a rozhodli žiť s niekým, kto vôbec nepatrí do podobnej branže a venuje sa bežnejšiemu zamestnaniu. No potom tu máme naopak mnoho známych celebritných párov.

Celebritné partnerstvá a manželstvá, ktoré sa skončili

Ani u celebrít a slávnych osobností nie je ničím výnimočným, že sa vzťah skrátka nepodarí a po istom čase sa skončí. Dokonca by sme mohli polemizovať o tom, či to hviezdy v tomto smere nemajú ešte ťažšie, keďže svoj život do istej miery žijú pred očami celého sveta. Samozrejme, existujú aj výnimky a my môžeme spomenúť niekoľko príkladov dlhotrvajúcich hollywoodskych partnerstiev a manželstiev.

Typickým príkladom sú napríklad Catherine Zeta-Jones s Michaelom Douglasom, ktorí sú manželmi od roku 2000. Aj Victoria a David Beckhamovci či Tom Hanks s Ritou Wilson to tiež ťahajú spolu veľmi dlho. Avšak, spomenúť si môžeme aj na mnoho celebritných párov, ktoré to vzdali a rozhodli sa ísť od seba.

Viete, s kým napríklad randil Brad Pitt pred Angelinou Jolie? Alebo s kým bol Ashton Kutcher pred Milou Kunis? Preverte svoj prehľad v minulých celebritných vzťahoch v našom kvíze!

Skús ďalší kvíz: Zahraničné a slovenské kapely – poznáš ich frontmanov?

Zdroj foto z úvodnej koláže: instagram.com/vancityreynolds, instagram.com/aplusk

1 komentár
Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

26.05.2023 10:35

Pekný pár

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE