Aké sú deti narodené v znamení ohňa? Toto je pre ne charakteristické!

Ak nerozumiete svojej malej ratolesti, alebo ste ešte len v očakávaní dieťatka, ktoré sa má narodiť v ohnivom znamení, preštudujte si tieto riadky a zistite charakteristické vlastnosti svojho drobca. Baran, Lev, aj Strelec, všetky tieto deti sršia svojou výnimočnou iskričkou. My vieme, aká je.

Odporúčame prečítať:  Možnosti veštenia

Baran

Zdroj: Shutterstock®

Deti – Baran

Charakteristické vlastnosti: Malí tvrdohlaví Barani majú radi svoju rutinu a vždy presne vedia, čo chcú. Pripravte sa teda na búrlivejšiu domácnosť, v ktorej nebude chýbať plač, ako aj zúrivý krik vášho miláčika, či jeho zvonivý smiech. Malí Barani sú sebavedomí, charizmatickí a v spoločnosti veľmi obľúbení.

Ako na ne: S deťmi narodenými v tomto znamení je život mimoriadne pestrí. Ak nemáte radi nudu, vedzte, že vaše dieťa vám vždy pripraví dostatok srandy. O zábavu s nimi teda núdza nebude. Avšak akonáhle sa s ním nepohodnete, pripravte sa na domácnosť plnú hromov a bleskov.

Akou cestou ich viesť? Využite ich bojovnosť a podporte v nich obľúbené aktivity. Pre tieto detičky sú úplne ideálne kolektívne športy, radi sa však tiež vybláznia umeleckým smerom. Dajte im do ruky hudobný nástroj, farbičky alebo loptu. Keď sa ale kreatívne vyblázni, nezabudnite ho vychváliť do nebies. Na váš názor je totiž malí Baran veľmi zvedavý a ešte viac si ho cení.

Odporúčame prečítať: Naučte sa ovládať svoje sny

 
Lev

Zdroj: Shutterstock®

Deti – Lev

Charakteristické vlastnosti: Možno na vás budú pôsobiť občas chaoticky, vo svojom zmätku sa však dokonale vyznajú. Levíčatá sú presne ako mláďatká v prírode. Sú hravé, zvedavé, nebojácne, ale vedia občas aj škrabnúť. Ak niečomu veria, sú ochotné sa za to stoj čo stoj biť.

Ako na ne: Tieto detičky neakceptujú, ak si z nich robíte srandu, nedokážu sa smiať ani sami na sebe. Dajte im jasne vedieť, že sú vaši miláčikovia. Ak ich budete držať na uzde, ľahko podrazíte ich sebavedomie. V spoločnosti iných detí radi zastávajú funkciu vodcu. S neúspechom sa ťažko vyrovnávajú, preto sa ich pokúste naučiť, ako ho zvládať. Hrajte s nimi napríklad od útleho veku spoločenské hry.

Akou cestou ich viesť? Pre všetky ohnivé znamenia sa odporúčajú kolektívne hry a športy. Dieťa Lev však dokáže vyniknúť aj v individuálnych činnostiach. Odhaľujte u neho už od skorého detstva jeho talenty. Ak sa do niektorého z nich trafíte, jeho šťastie a sebavedomie mohutne narastie.

Odporúčame prečítať: Horoskop krásy na tento týždeň

 
Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Deti – Strelec

Charakteristické vlastnosti: Hrdé detičky plné energie. Deti narodené v tomto znamení snáď nikdy neskrotnú. Sú nebojácne, kreatívne, ale tiež trošku majetnícke. Svoje prasiatko na sporenie si dokonale strážia, rovnako však aj vás. Miestami sa preto pripravte na menšie žiarlivostné scény.

Ako na ne: Tieto detičky sú veľmi spoločenské. Pokojne ich môžete od útleho veku vodiť na rôzne akcie a oslavy. Priťahujú pozornosť ľudí, čo ich sebavedomie len posilní. Radi sa rozprávajú s dospelákmi a zbožňujú pocit dôležitosti. Veľa ich chváľte a podporujte v nich pozitívne myšlienky. Ak sa im ale raz stane, že im padnú ružové okuliare, rýchlo sa otrasú a pôjdu ďalej. Ostanú však večnými realistami.

Akou cestou ich viesť? Rozprávajte im rozprávky plné fantázie a dobrodružných príbehov. Kúpte mu napríklad encyklopédiu, cez ktorú môže spoznávať svet. Chodievajte s ním po výletoch, voďte ho na neobvyklé miesta, veľa času s ním trávte v prírode. Ak sa samo pýta, dajte na jeho túžby a prihláste ho na krúžok, ktoré si samo vypýta. Nikdy neviete, či sa tým náhodou nebude aj živiť.
 

Odporúčame prečítať celú sériu článkov:

1 komentár
Táňa Slahučková

Táňa Slahučková

01.11.2013 02:03

Mám doma malého 5-ročného Barančeka a sedí to teda na neho úplne presne :) Asi je vo väčšine vlastností po tatovi, ten je LEV :) A všimla som si v texte aj pár pravopisných chybičiek :) :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE