Čínske znamenie KOZA a vzťahy

Ako sme vás už informovali, ľudia narodení v roku čínskeho znamenia Kozy (ktorý mimochodom už nastúpil) sú veľmi rodinne založení. Napriek tomu, že majú silnú empatickú povahu, sú obvykle milé a dobrosrdečné, ani oni to v oblasti lásky a medziľudských vzťahov nemajú vždy jednoduché. S ktorými znameniami sa Kozy kamarátia, ktoré naopak nemôžu vystáť a do ktorých sa obvykle šialene zamilujú?

 

Kozy patria k ideálnym partnerom. Pokiaľ nepotrebujete dobrodružstvo za každých okolností, viete byť vernými, milujúcimi a tými, kto ocení harmonickú rodinu, starostlivá Koza je skvelá voľba.

 

Odporúčame prečítať: Aká je žena v čínskom znamení KOZA?

 

Niekoho však Koza môže svojou miestami až prehnanou starostlivosťou obmedzovať. Muži v tomto znamení zvyknú byť dosť naviazaní na svoje mamy, čo nie každá polovička dokáže akceptovať. Ženy zas potom, čo prídu deti, občas sklznú do fázy, keď svojho partnera začnú vnímať ako jedno zo svojich ratolestí. A opäť môžu nastať problémy.

Čínske znamenie KOZA a vzťahy

Zdroj: Shutterstock®

Citlivá Koza potrebuje neustále vyznania lásky a aspoň také množstvo objatí a bozkov aké sama poskytuje. Nemôže byť pre ňu nič horšie ako zlomené srdce, nezahrávajte sa však s ňou. Po rozchode bude síce chvíľu depresívna, či melancholická, no keď sa spamätá z prvotného šoku, môže sa vám nečakane pomstiť. K takýmto praktikám sa síce Koza schyľuje málokedy, obvykle ju k tomu doženie obrovské klamstvo, či nevera.

 

Čo Koza od vzťahu chce?

 

Romantickú lásku na celý život. Šťastnú a veľkú rodinu, s detičkami, klasickými letnými dovolenkami, výletmi po horách, aj návštevami kúpaliska, ZOO, či nedeľnými obedmi u rodičov. Koza je v láske konzervatívna. Na trojku s kamarátkou ju určite neukecáte, neodpustí vám ani nenápadne flirty v reštaurácii s čašníčkou. Jej žiarlivosť môže miestami zaváňať majetnými sklonmi, na druhej strane však dokáže svojmu partnerovi prisľúbiť dokonalú vernosť, spriaznenú bytosť, aj celoživotnú oporu. 

 

  Odporúčame prečítať: Rok 2015 - Rok Drevenej Kozy

Čínske znamenie KOZA a vzťahy

Zdroj: Shutterstock®

Ak chcete Kozu zbaliť vedzte, že na ňu platia romantické klišé typu sviečky, hudba, spln Mesiaca, chutné jedlo, aj trošku vínka. Koza si nepotrpí na daroch s diamantmi, či luxusnými značkami. Koza ale ocení ak vidí, že ste si pri výbere ich darčeku trošku potrápili mozgové bunky. Má rada, keď vidí, že ju dobre poznáte, oceňuje osobné darčeky, no neopovrhne ani kyticou kvetov.

 

Aký partner je pre ňu vhodný?

 

Koza sa vždy môže oprieť o silného a bojovného Koňa, ktorý je vždy rok pred jej znamením. Teší ju jeho životná sila, ale tiež optimizmus s akým zvláda prekážky. Spoľahlivé je pre ňu aj Prasa, Drak a Tiger. Všetko sú to znamenia, ktoré sú v jej očiach silnými osobnosťami. Sú to povahy, ktoré Koza k životu potrebuje, ktoré budú pri nej stáť v dobrom, aj v zlom, na pleciach, ktorých sa môže vyplakať, keď je najhoršie, do ktorých sa môžu stúliť, keď sa potrebujú skryť pred celým svetom. 

 

Odporúčame prečítať: Dieťa narodené v roku Kozy

Čínske znamenie KOZA a vzťahy

Zdroj: Shutterstock®

Koza nájde priateľov aj v okruhu znamení Had, Zajac, Opica. Na partnerský vzťah to možno nebude (obzvlášť so Zajacom, ktorý si rád užíva), ale kamarátstvo to bude naozaj skvelé.

 

Komu sa akosi podvedome vyhýba je Pes, ktorý je na ňu príliš „uštekaný“. On ju zas nemusí kvôli jej občasným emocionálnym výlevom. Koza si menej rozumie aj s Byvolom, ku ktorému si veľmi ťažko hľadá cestu. Na druhej strane v roli rodič – Byvol a dieťa – Koza si postupom času predsa len sadnú. Ako partner je však tvrdohlavý Byvol na ňu priveľmi chladný. 

Zdroj foto:

 www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE