Veľký letný horoskop časť II.

Na leto sa väčšina z nás teší nielen kvôli dovolenkám, ale najmä kvôli relaxu a pomalšiemu tempu, ktoré lenivé horúce dni prinášajú, aj keď sme v práci. Do toho ešte slnečné lúče, vyvaľovanie pri vode, prechádzky a v ruke zmrzlina, sedenie pri fontáne a, samozrejme, letné lásky či flirty. Ešte nejaké tie koncerty, festivaly, odhalená móda, bronzový nádych na pleti a množstvo zážitkov. Čo pripravili hviezdy pre mesiace august a júl? Prinášame vám druhú časť veľkého letného horoskopu.

Panna

Romantický júlový spln váš milostný život dôkladne obohatí. Tešiť sa môžu nielen slobodné dámy, ktoré rozhodne nebudú mať núdzu o nápadníkov. Zadaným sa zas konečne trošku rozjasní v dlhodobom vzťahu, kde boli poslednú dobu čoraz častejšie búrky. V dňoch okolo 12. júla to však nebude len o romantike. Veľa záleží na tom, kde ste budete nachádzať. Ak ste v tomto čase niekde na dovolenke, dávajte si hlavne pozor na menšie úrazy.

V práci sa zas pripravte na vypätejšie situácie, ktoré idú ruka v ruke so stresom. Venuša planéta lásky vám praje aj v ďalších letných dňoch. Taký august môže byť dokonca pre niektoré z vás prelomovým. Začiatkom augusta budete môcť povedať osudové áno, alebo nie. Pocit, že držíte svoj život pevne vo svojich rukách pretrvá aj v septembri. Celkovo ak budete chcieť niečo zmeniť, leto vám v tomto bude prajné.

Vaše šťastné dni: 12. 7., 5. 8., 8. 9. až 29. 9. 2014

Odporúčame prečítať: Letný horoskop - čo prinesie august

leto

Zdroj: Shutterstock®

Váhy

Postavenie Marsu počas leta vás bude hnať dopredu vo všetkých oblastiach vášho života, kde už dlhšiu dobu cítite nespokojnosť. Jeho bojovnosť a odhodlanosť vám pomôžu najmä v oblasti lásky. Ak si potrebujete vyjasniť svoje city, vhodným časom bude obdobie po júlovom splne, teda po 12.7. Od konca júla už oslobodené od napätia a neistoty môžete začať nanovo milovať a žiť vytúžený život.

V auguste sa niektorým dámam môže predsa len udiať jedna nepríjemná záležitosť, vaše city ku kamarátovi prerastú do čohosi viac. Či vám ich opätuje alebo nie sa dozviete až na vlastnej koži. Pokiaľ je ale dotyčný zadaný, radšej si ho vymažte z hlavy. Ak postavíte svoje šťastie na nešťastí druhom, nepekne sa vám to vypomstí.

Vaše šťastné dni: 25.7., 5.8., 25.8.

Odporúčame prečítať: Veľký letný horoskop – časť I.

horoskopy

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión

V lete by ste sa mali viac zamerať na svoju prácu a kariérny postup. Majte oči na pozore, pretože v letných mesiacoch k vám nenazdajky príde hneď niekoľko zaujímavých pracovných ponúk, vďaka ktorým si budete môcť privyrobiť aj peniaze bokom. Pokiaľ sa nebudete vedieť rozhodnúť, dajte na svoju intuíciu.

Aj keď budete pracovne vyťažené, to neznamená, že váš milostný život bude trpieť. Práve naopak. Zadané majú po svojom boku chápavú polovičku, s ktorou môžu vo voľných chvíľach pokojne plánovať spoločnú budúcnosť. Single dámy sa aj vďaka práci stretnú s osobou, ktorá môže zmeniť ich ľúbostný život minimálne na toto leto. V septembri sa zas niektorým z vás priateľský vzťah nečakane premení na milostný.

Vaše šťastné dni: 25. 7., 7. 8., 17. 8., 5. 9. – 25. 9.

Strelec

Júl bude tak trošku zmätený a to najmä v oblasti citov. Môže za to Merkúr – planéta priateľstva, ktorá vám do sŕdc vženie nečakané emócie. Zadané dámy potrápi nerozhodnosť, single dámy zas budú pokukovať po niekom, kto im city pravdepodobne neoplatí, dupľom ak je dotyčný zadaný. Pripravte sa aj na menšie milostné faux pas, ku koncu mesiaca si však všetky nedorozumenia našťastie vyjasníte. S prvým augustom prídu aj nové optimistickejšie dni.

Máte chuť veľa cestovať, spoznávať, mnohé z vás to ťahá k exotike. Ak však po svojom boku nemáte partnera, ktorý zdieľa váš zmysel pre dobrodružstvo môžete sa cítiť zviazane. Túžba po slobode niektoré z vás naženie do vôd nevery, dajte si však na to pozor. Najmä pod vplyvom dovolenkovej pohody a letných drinkov budete ochotné zahodiť všetko, čo ste si doteraz dlhodobo budovali. Jedným slovom leto bude pre vaše znamenie veľmi búrlivé, bude však len na vás, či sa skončí happy endom.

Vaše šťastné dni: 1. 8., 8. 8., 25. 8. až 13. 9. 2014

Odporúčame prečítať: Liečebná terapia prostredníctvom sviečok​

aké bude leto

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec

Júlový spln vás nenechá chladnými, všetky nedorozumenia ale budete vedieť riešiť s triezvou hlavou a mimoriadne racionálne. Bude to Luna, ktorá vás toto leto bude viesť na správne cestičky a ktorá vám ponúkne tie najvýhodnejšie riešenia. Niektoré z vás budú mať pocit, že ich potreby v oblasti lásky nie sú dlhodobo napĺňané. August vám ponúkne nečakané možnosti, je tak dosť možné, že sa rozhodnete urobiť ráznu bodku za nefunkčným vzťahom. Ak vás trápia v partnerskom živote len nejaké drobnosti, od polovici júla zmiznú. Na zvyšné letné dni si pre vás Venuša chystá samé prekvapenia. Užite si to naplno!

Vaše šťastné dni: 12. 7., 18. 7., 12. 8.

Vodnár

Planéta Merkúr vo vás prebudí vaše cestovateľské sklony. Toto leto máte naozaj veľkú chuť na dobrodružstvá, vyberte si preto dovolenky toľko, koľko len môžete. Vďaka cestovaniu a spoznávaniu si dokonale oddýchnete a naberiete dostatok síl na jeseň a zimu, ktoré budú pre niektoré z vás náročnejšie, ako obvykle. Ale nepredbiehajte a nateraz si užite všetko príjemné, čo vám leto ponúka. Júlové dni vám môžu tiež rozjatriť staré rany v súvislosti s bývalou láskou. Zmätok v hlave a srdci našťastie pominie už s príchodom augusta. Slobodné dámy práve v tomto mesiaci postretne šťastie v podobe letnej lásky, z ktorej sa môže časom vyvŕbiť aj čosi viac. Čakajte teda nečakané!

Vaše šťastné dni: 1. 7., 16. 7., 25. 8. až 3. 9. 2014

Pozri aj: Telgárt a Chmarošský viadukt – prečo navštíviť tento krásny kút Slovenska?

horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Ryby

Vaše znamenie si toto leto bude užívať najmä pod vplyvom Jupitera. Táto planéta šťastia a hojnosti do vašich životov vnesie množstvo príjemných zážitkov. Vaša letná dovolenka dopadne nad očakávania, podobne to budete cítiť aj v práci aj v milostnom živote. August vám dodá množstvo síl na uskutočnenie plánov, na ktoré ste doteraz nemali odvahu. V auguste vaše srdcia zasiahne tiež Venuša, najmä slobodné dámy to pocítia viac než ostatné znamenia.

Máte mimoriadne silnú charizmu, ktorá k vám pritiahne hneď niekoľko nápadníkov. Netrápte sa siahodlhým rozhodovaním a radšej počúvnite svoju intuíciu. Tá najlepšie vie s kým, kde a ako by ste chceli stráviť svoj život. Intuíciou sa riaďte aj pri výbere dovolenky. Ak ste si ju už dopriali, koncom augusta si urobte ešte jeden aspoň voľný víkend. Zažijete príjemné a nezabudnuteľné chvíle.

Vaše šťastné dni: 16. 7., 18. 7. až 12. 8., 29. 8.

Nenašli ste sa v týchto znameniach? Prečítajte si LETNÝ HOROSKOP ČASŤ I.

2 komentárov
QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 19:14

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 19:14

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE