Charakteristika znamenia Strelec

Každý, kto má vo svojom okolí ohnivého Strelca, raz dva pochopí, ako Strelec funguje. Napriek tomu, že sa tvári akoby bol neustále na love, máva aj toto znamenie svoje mierumilovné chvíľky a vôbec ich nie je málo. Ak si ale chcete získať ich priazeň, musíte presne vedieť ako na to.

Základné črty

Aktívny Strelec je od detstva plný energie a vitality. Táto obdivuhodná životná energia mu obvykle vydrží až do vysokého veku. Strelci sú plní snov a majú jasné predstavy o svojej budúcnosti. Častokrát smerujú až k tým najvyšším cieľom. Ich vládnucou planétou je Jupiter, planéta šťastia a blahobytu. O tieto dve oblasti sa Strelci preto usilujú najviac zo všetkého.

  • Základné indície – oheň, dynamika, lov, fialová a tmavomodrá farba, kameň opál
  • Vládnuca planéta – Jupiter

Pozri aj: Káva podľa horoskopu: Aká sa hodí k tvojmu znameniu? Sedí to?

znamenie Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Strelec a zdravie

Veľmi citlivo reagujú na ochorenia, ktoré majú súvis s dýchaním. Hlboký nádych a výdych ich dokáže prebrať z negatívnych myšlienok. Strelci by sa malo venovať práve dýchacím cvičeniam, napríklad aj joge. Vzhľadom na ich aktívny spôsob života, priťahujú častejšie ako iné znamenia kadejaké úrazy a pády. V súvislosti s týmto ich najviac zvykne trápiť chrbtica, kvôli tomu, by sa mali venovať cvičeniu už od útleho veku.

Strelec v práci

Nezávislý Strelec potrebuje prácu, ktorá mu dá dostatok priestoru a slobody. Strelec sa nerád podriaďuje pravidlám, keď sa inak nedá, urobí tak, ale v hlave už bude spriadať plány, ako sa dostať na lepšie miesto. Keďže Strelci radi cestujú, ocenia aj také možnosti ako sú služobné cesty. Keďže sa vyznajú v peniazoch, vyniknú aj v oblasti finančníctva. Presadia sa taktiež v zahraničí a na samostatných pozíciách.

Pozri aj: Horoskop na rok 2021 STRELEC: Naplnia sa vaše očakávania?

Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Strelec a krása

Strelci tak muži aj ako ženy sa vyznačujú hlavne v mladšom veku priam perfektnou postavou. Na ich vzhľade im veľmi záleží, a keďže majú blízko k pohybu, štíhlu líniu dosiahnu hravo. Horšie je to už vo vyššom veku. Najmä ženám sa ťažšie zhadzujú kilá po pôrode. Občas sa im stane, že prepadnú lenivosti a vtedy začnú naberať nechcenú hmotnosť najmä v oblasti stehien a brucha. Strelci sa ale vždy dokážu spamätať, a urobiť pre svoj vzhľad maximum.

Strelec žena

Zdroj: Shutterstock®

Strelec – žena:

Tieto ženy potrebujú zo strany mužov pocítiť veľký obdiv. Niekto kto si ich nevie vážiť a preukázať im to komplimentmi, aj vecnými darmi, u nich z dlhodobého hľadiska nemá šancu. Zároveň potrebujú po svojom boku niekoho, kto pochopí, že potrebujú aj svoju nezávislosť. Majetnícke a žiarlivé povahy si do svojej blízkosti nevpúšťajú. Tieto ohnivé dámy sa do sobášov nehrnú, kým niekomu povedia doživotné áno, musia si ho dôkladne preveriť a vybudovať skutočnú dôveru.

Strelec – muž:

Títo muži neznášajú hysterické prejavy správania. Vadí im taktiež afektovanosť, plač a podozrievanie. Vtedy majú pocit, že ich žena obmedzuje a radšej vezmú nohy na plecia. Za mlada mávajú títo muži pomerne búrlivý život. Nevadí im udržiavať niekoľko vzťahov súčasne, vyskúšajú všakovaké riziká a nebezpečenstvá. Milujú adrenalín, a ako tak skrotiť ich dokáže až ich vlastný potomok. Kým si ale založia rodinu, nejaký ten rôčik prejde.

Pozri aj: AKÉ ZNAMENIE SA HODÍ K STRELCOVI?

Ďalej u nás čítajte:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE